Maja Włoszczowska

Artykuły - Maja Włoszczowska (305)

Filmy - Maja Włoszczowska (8)

 • Maja Włoszczowska o wyścigu Absa Cape Epi. Wideo

  - Osiem dni ścigania, ponad 600 km, wszystko po bezdrożach. Ponad 16 tysięcy metrów przewyższenia, czyli dwa razy Mount Everest - mówiła Maja Włoszczowska o wyścigu Absa Cape Epic w RPA. Dwukrotna wicemistrzyni olimpijska wspólnie ze Szwajcarką Ariane Luethi zajęły w klasyfikacji generalnej trzecie miejsce. Jak zaznaczyła Włoszczowska, był to najtrudniejszy wyścig w jej karierze. Polka powiedziała również o przygotowaniach do igrzysk olimpijskich w Tokio, które będą ostatnimi w jej karierze.
 • PŚ MTB w Lanzerheide. Maja Włoszczowska na 6. miejscu. Wideo

  W szwajcarskim Lenzerheide odbyła się kolejna odsłona Pucharu Świata w kolarstwie górskim. Zarówno w sobotę na trasie zjazdu jak i w niedziele w wyścigu cross country nie brakowało polskich akcentów. Maja Włoszczowska zajęła wysokie 6. miejsce w wyścigu elity. Szwajcarskie zawody były testem tras przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata.
 • Sportowcy o tradycjach wigilijnych. Wideo

  O tradycjach wigilijnych opowiadają: Magdalena Fularczyk-Kozłowska , Maja Włoszczowska, Karol Bielecki, Anita Włodarczyk, Piotr Wyszomirski, Karol Kłos, Rafał Majka i Paweł Zatorski
 • Maja Włoszczowska o przygotowaniach do igrzysk w Rio

  Maja Włoszczowska w rozmowie z Interią opowiedziała o swoich przygotowaniach do igrzysk w Rio.