Maja Włoszczowska

Artykuły - Maja Włoszczowska (313)

 • Kolarstwo MTB. Maja Włoszczowska wygrała wyścig w Hiszpanii

  Kolarstwo MTB. Maja Włoszczowska wygrała wyścig w Hiszpanii

  ​Maja Włoszczowska wygrała wyścig Superprestigio MTB w hiszpańskiej miejscowości Arnedo. Na mecie wyprzedziła mistrzynię olimpijską z Londynu Francuzkę Julie Bresset oraz mistrzynię Hiszpanii Rocio del Alba Garcię.
 • Kolarstwo. Maja Włoszczowska rozpoczęła sezon od drugiego miejsca w Hiszpanii

  Kolarstwo. Maja Włoszczowska rozpoczęła sezon od drugiego miejsca w Hiszpanii

  ​Maja Włoszczowska rozpoczęła ostatni w karierze sezon od drugiego miejsca w zawodach w hiszpańskim Valladolid. "Zaczynam swój last dance" - napisała na Twitterze dwukrotna srebrna medalistka olimpijska w kolarstwie górskim.
 • Maja Włoszczowska: Zamierzam startować aż do października

  Maja Włoszczowska: Zamierzam startować aż do października

  Maja Włoszczowska zamierza startować nie tylko do igrzysk w Tokio, ale przejechać cały następny sezon aż do października. "Motywacja wróciła" - zapewnia dwukrotna srebrna medalistka olimpijska w kolarstwie górskim.
 • Maja Włoszczowska: Główny cel to Tokio

  Maja Włoszczowska: Główny cel to Tokio

  Świat kolarstwa górskiego ma za sobą najtrudniejszy sezon od lat. Maja Włoszczowska zakończyła go jednak z kolejnym trofeum – srebrnym medalem mistrzostw świata w maratonie MTB. Polka, której najważniejszym celem pozostają igrzyska olimpijskie w Tokio nie ukrywa, iż udany występ w tureckiej Sakaryi może sprawić, że kariery nie zakończy bezpośrednio po starcie w Japonii.
 • ​MŚ w maratonie MTB. Srebrny medal Włoszczowskiej

  ​MŚ w maratonie MTB. Srebrny medal Włoszczowskiej

  Maja Włoszczowska zdobyła srebrny medal mistrzostw świata w maratonie w kolarstwie górskim, które odbyły się w tureckiej prowincji Sakarya. Zwyciężyła Szwajcarka Ramona Forchini, do której Polka straciła... sekundę.
 • ME w kolarstwie górskim. Włoszczowska siódma, tytuł dla Ferrand-Prevot

  ME w kolarstwie górskim. Włoszczowska siódma, tytuł dla Ferrand-Prevot

  Maja Włoszczowska zajęła siódme miejsce w mistrzostwach Europy w kolarstwie górskim w szwajcarskim Monte Tamaro. Tytuł wywalczyła Francuzka Pauline Ferrand-Prevot, która przed tygodniem w austriackim Leogang triumfowała w mistrzostwach świata.
 • MŚ w kolarstwie górskim. Ferrand-Prevot obroniła tytuł, Włoszczowska ósma

  MŚ w kolarstwie górskim. Ferrand-Prevot obroniła tytuł, Włoszczowska ósma

  Francuzka Pauline Ferrand-Prevot obroniła w austriackim Leogang tytuł mistrzyni świata w kolarstwie górskim. Maja Włoszczowska rozpoczęła wyścig z dalekiego rzędu, ale stopniowo się przesuwała do przodu i zajęła ósme miejsce.
 • PŚ w kolarstwie górskim. Włoszczowska na 13. miejscu w pierwszym starcie

  PŚ w kolarstwie górskim. Włoszczowska na 13. miejscu w pierwszym starcie

  Maja Włoszczowska zajęła 13. miejsce w zawodach Pucharu Świata w kolarstwie górskim w czeskiej miejscowości Nove Mesto. Zwyciężyła Francuzka Loana Lecomte. Była to praktycznie inauguracja międzynarodowego sezonu 2020.
 • MP w kolarstwie górskim. 14. tytuł Mai Włoszczowskiej

  MP w kolarstwie górskim. 14. tytuł Mai Włoszczowskiej

  Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) wygrała w niedzielę w Mrągowie wyścig o mistrzostwo Polski w kolarstwie MTB w konkurencji cross country, sięgając po 14. w karierze złoty medal imprezy tej rangi. Wśród mężczyzn zwyciężył Krzysztof Łukasik.
 • Maja Włoszczowska: Coraz bardziej boję się jeździć po szosie

  Maja Włoszczowska: Coraz bardziej boję się jeździć po szosie

  Seria nieszczęśliwych zdarzeń drogowych z udziałem rowerzystów skłoniła Maję Włoszczowską do publikacji ważnego wpisu w mediach społecznościowych. "Mam wrażenie, że po okresie 'zamknięcia w domach' wszyscy zaczęli jeździć bardziej brawurowo" - napisała medalistka olimpijska.

Filmy - Maja Włoszczowska (8)

 • Maja Włoszczowska o wyścigu Absa Cape Epi. Wideo

  - Osiem dni ścigania, ponad 600 km, wszystko po bezdrożach. Ponad 16 tysięcy metrów przewyższenia, czyli dwa razy Mount Everest - mówiła Maja Włoszczowska o wyścigu Absa Cape Epic w RPA. Dwukrotna wicemistrzyni olimpijska wspólnie ze Szwajcarką Ariane Luethi zajęły w klasyfikacji generalnej trzecie miejsce. Jak zaznaczyła Włoszczowska, był to najtrudniejszy wyścig w jej karierze. Polka powiedziała również o przygotowaniach do igrzysk olimpijskich w Tokio, które będą ostatnimi w jej karierze.
 • PŚ MTB w Lanzerheide. Maja Włoszczowska na 6. miejscu. Wideo

  W szwajcarskim Lenzerheide odbyła się kolejna odsłona Pucharu Świata w kolarstwie górskim. Zarówno w sobotę na trasie zjazdu jak i w niedziele w wyścigu cross country nie brakowało polskich akcentów. Maja Włoszczowska zajęła wysokie 6. miejsce w wyścigu elity. Szwajcarskie zawody były testem tras przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata.
 • Sportowcy o tradycjach wigilijnych. Wideo

  O tradycjach wigilijnych opowiadają: Magdalena Fularczyk-Kozłowska , Maja Włoszczowska, Karol Bielecki, Anita Włodarczyk, Piotr Wyszomirski, Karol Kłos, Rafał Majka i Paweł Zatorski
 • Maja Włoszczowska o przygotowaniach do igrzysk w Rio

  Maja Włoszczowska w rozmowie z Interią opowiedziała o swoich przygotowaniach do igrzysk w Rio.