Maja Włoszczowska

Artykuły - Maja Włoszczowska (534)

 • Pudzianowski: Jestem jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców na świecie

  Pudzianowski: Jestem jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców na świecie

  Mariusz Pudzianowski już w niedzielę, na gali KSW 40 w Dublinie, stoczy pojedynek z Anglikiem Jamesem McSweeney'em w formule mieszanych sztuk walki. Spokojną głowę niegdyś najsilniejszego człowieka na świecie mącą hejterzy, którym "Pudzian" właśnie postanowił dać odpór zaskakującymi słowami.
 • Maja Włoszczowska: Medal MŚ był w moim zasięgu

  Maja Włoszczowska: Medal MŚ był w moim zasięgu

  Słaby start oraz incydent z zawodniczką z Singapuru przekreśliły szanse Mai Włoszczowskiej na medal mistrzostw świata w kolarstwie górskim w australijskim Cairns. Ostatecznie Polka zajęła czwarte miejsce. "Medal był w moim zasięgu" - oceniła.
 • MŚ w kolarstwie górskim - Włoszczowska czwarta, zwycięstwo Neff

  MŚ w kolarstwie górskim - Włoszczowska czwarta, zwycięstwo Neff

  Polka Maja Włoszczowska zajęła czwarte miejsce w mistrzostwach świata w kolarstwie górskim w australijskim Cairns. Zwyciężyła zdecydowanie jej koleżanka z polskiej ekipy Kross Racing - Szwajcarka Jolanda Neff, prowadząc praktycznie od startu do mety.
 • Maja Włoszczowska powołana do reprezentacji na MŚ w kolarstwie górskim

  Maja Włoszczowska powołana do reprezentacji na MŚ w kolarstwie górskim

  Maja Włoszczowska, mimo problemów z łokciem, znalazła się w składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w kolarstwie górskim. Impreza odbędzie się w dniach 5-10 września w australijskiej miejscowości Cairns.
 • MŚ w kolarstwie górskim: Jenny Rissveds nie wystartuje

  MŚ w kolarstwie górskim: Jenny Rissveds nie wystartuje

  Szwedka Jenny Rissveds, złota medalistka olimpijska w kolarstwie górskim z Rio de Janeiro, rywalka Mai Włoszczowskiej, zrezygnowała ze startu w mistrzostwach świata z powodu konfliktu sponsorskiego ze swoją federacją.
 • PŚ w kolarstwie górskim. Włoszczowska zrezygnowała ze startu

  PŚ w kolarstwie górskim. Włoszczowska zrezygnowała ze startu

  Maja Włoszczowska zrezygnowała ze startu w niedzielnym wyścigu Pucharu Świata w kanadyjskiej miejscowości Mont-Sainte-Anne. To oznacza, że dwukrotna srebrna medalistka olimpijska w kolarstwie górskim nie ma już szans zdobycia tego trofeum.
 • ME w kolarstwie górskim. Maja Włoszczowska wycofała się ze startu

  ME w kolarstwie górskim. Maja Włoszczowska wycofała się ze startu

  Maja Włoszczowska wycofała się z mistrzostw Europy w kolarstwie górskim we włoskim Darfo Boario Terme. Powodem była kontuzja, której doznała w środę na treningu.
 • Bez kontuzjowanej Włoszczowskiej Polska na 9. miejscu ME

  Nasza liderka - Maja Włoszczowska z powodu kontuzji nie wystartowała w wyścigu sztafet, pierwszej konkurencji mistrzostw Europy w kolarstwie górskim w Darfo Boario Terme. Złoty medal zdobyli Szwajcarzy, którzy wyprzedzili Duńczyków i gospodarzy zawodów Włochów.
 • Kolarskie święto w Szwajcarii. Polacy w czołówce

  Kolarskie święto w Szwajcarii. Polacy w czołówce

  W miniony weekend w szwajcarskim Lenzerheide miała miejsce kolejna odsłona Pucharu Świata w kolarstwie górskim. Zarówno w sobotę na trasie zjazdu, jak i w niedzielę, w wyścigu cross country, nie brakowało polskich akcentów i to zarówno jeśli chodzi o wyniki naszych reprezentantów, jak i coraz lepiej prezentujące się polskie teamy. Wyniki naszych zawodników cieszą tym bardziej, że szwajcarskie zawody były testem tras przed przyszłorocznymi mistrzostwami świata. Maja Włoszczowska w wyścigu elity zajęła 6. miejsce.
 • Maja Włoszczowska szósta w PŚ w Vallnord

  Maja Włoszczowska szósta w PŚ w Vallnord

  Ukrainka Jana Biełomojna była najlepsza w zawodach Pucharu Świata w kolarskie górskim w Vallnord (Andora) i objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Szósta była Maja Włoszczowska.

Filmy - Maja Włoszczowska (7)