Maja Sablewska

Artykuły - Maja Sablewska (69)

 • Mazolewski i Sablewska znowu są parą?

  Mazolewski i Sablewska znowu są parą?

  Kiedy Wojciech Mazolewski zaczął spotykać się z Katarzyną Zawadzką, wszyscy byli przekonani, że związek jazzmana z Mają Sablewską to już pieśń przeszłości. Prawdopodobnie się mylili…
 • Maja Sablewska pochwaliła się śmiałym zdjeciem

  Maja Sablewska pochwaliła się śmiałym zdjeciem

  Maja Sablewska to jedna z najlepiej ubranych celebrytek w Polsce. Kobieta przeszła ogromną wizerunkową zmianę od początku kariery i jest bardzo świadoma własnego ciała.
 • Maja Sablewska pochwaliła się efektami treningów

  Maja Sablewska pochwaliła się efektami treningów

  Nie od dziś wiadomo, że Maja Sablewska obsesyjnie dba o ciało i urodę. Efektami diety i ćwiczeń chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.
 • Maja Sablewska pokazała mamę

  Maja Sablewska pokazała mamę

  Maja Sablewska świetnie czuje się w mediach społecznościowych. Jej profil instagramowy obserwuje w tym momencie 470 tys. użytkowników.
 • Czy Maja Sablewska ma nowego chłopaka?

  Czy Maja Sablewska ma nowego chłopaka?

  Maja Sablewska zdobyła popularność dzięki programowi "X Factor", w którym pełniła funkcję jurora.
 • Maja Sablewska o byciu sobą

  Maja Sablewska o byciu sobą

  Na instagramowym profilu Mai Sablewskiej od jakiegoś czasu pojawiają się bardzo śmiałe zdjęcia. Nie brakuje na nich golizny i prowokacyjnych póz. Jaka jest tego przyczyna?
 • Maja Sablewska kupiła nowe mieszkanie

  Maja Sablewska kupiła nowe mieszkanie

  38-letnia Maja Sablewska namawia kobiety, by myślały przede wszystkim o sobie. Tą dewizą kieruje się też w swoim życiu.
 • Maja Sablewska: nie mogę doczekać się "czterdziestki"

  Maja Sablewska: nie mogę doczekać się "czterdziestki"

  Maja Sablewska rozpoczynała przygodę z show-biznesem jako menedżerka gwiazd: Dody, Edyty Górniak i Mariny. Dziś prowadzi swój program.
 • Maja Sablewska pozuje w negliżu

  Maja Sablewska pozuje w negliżu

  Maja Sablewska przygotowuje właśnie kolejny program telewizyjny, w którym poruszać będzie tematy związane z modą i urodą. Format nosi tytuł „SOS: Sablewska od stylu”.
 • Maja Sablewska pozuje z mamą

  Maja Sablewska pozuje z mamą

  38-letnia Maja Sablewska przygodę z show-biznesem zaczęła w domu Natalii Kukulskiej. Przeprowadziła się do Warszawy z rodzinnego Sosnowca, by zostać nianią syna wokalistki.

Filmy - Maja Sablewska (40)

 • Czy Maja Sablewska ma nowego chłopaka?

  Agnieszka Jastrzębska spytała Maję Sablewską o jej nowego faceta. – Jest mi dobrze i dobrze się bawię - zdradziła stylistka. Czy była zaskoczona zdjęciami, które pojawiły się w internecie?
 • Maja Sablewska o byciu sobą. "Ja się w sobie zakochałam"

  Maja Sablewska jest jedną z bardziej popularnych gwiazd. Na Instagramie obserwuje ją prawie 500 tysięcy osób. Na swoim profilu publikuje odważne, prowokujące zdjęcia. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała, co myśli o wzbudzaniu tak wielu różnych emocji wśród swoich fanów. – Ludzie, którzy reagują negatywnie, którzy oceniają od razu pokazują, że się boją po prostu – powiedziała stylistka.
 • Maja Sablewska o urządzaniu nowego mieszkania

  Maja Sablewska ma za sobą przeprowadzkę do nowego mieszkania. Na jakim etapie wykańczania są jego wnętrza? Gwiazda zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej w jakim stylu urządza swoje lokum i jak idą prace remontowe. - Jest tego mało, ale wolę poczekać - wyjaśniła.
 • Maja Sablewska: Jestem bez makijażu tylko jak śpię

  W jakich sytuacjach możemy zobaczyć Maję Sablewską bez makijażu? - Tylko jak śpię. Lubię makijaż. To, że kobiety lubią się malować, jest bardzo fajne. Też z tego korzystam - zdradziła kreatorka wizerunku. Jaki miała kompleks makijażowy, który udało jej się przezwyciężyć?