Maja Sablewska

Artykuły - Maja Sablewska (128)

 • Maja Sablewska o byciu sobą

  Maja Sablewska o byciu sobą

  Na instagramowym profilu Mai Sablewskiej od jakiegoś czasu pojawiają się bardzo śmiałe zdjęcia. Nie brakuje na nich golizny i prowokacyjnych póz. Jaka jest tego przyczyna?
 • Maja Sablewska kupiła nowe mieszkanie

  Maja Sablewska kupiła nowe mieszkanie

  38-letnia Maja Sablewska namawia kobiety, by myślały przede wszystkim o sobie. Tą dewizą kieruje się też w swoim życiu.
 • Maja Sablewska: nie mogę doczekać się "czterdziestki"

  Maja Sablewska: nie mogę doczekać się "czterdziestki"

  Maja Sablewska rozpoczynała przygodę z show-biznesem jako menedżerka gwiazd: Dody, Edyty Górniak i Mariny. Dziś prowadzi swój program.
 • Maja Sablewska pozuje w negliżu

  Maja Sablewska pozuje w negliżu

  Maja Sablewska przygotowuje właśnie kolejny program telewizyjny, w którym poruszać będzie tematy związane z modą i urodą. Format nosi tytuł „SOS: Sablewska od stylu”.
 • Maja Sablewska pozuje z mamą

  Maja Sablewska pozuje z mamą

  38-letnia Maja Sablewska przygodę z show-biznesem zaczęła w domu Natalii Kukulskiej. Przeprowadziła się do Warszawy z rodzinnego Sosnowca, by zostać nianią syna wokalistki.
 • Gwiazdy w sesji inspirowanej latami 90.

  Gwiazdy w sesji inspirowanej latami 90.

  W lutym 2017 roku „Viva” zorganizowała specjalną sesję zdjęciową z okazji 20-lecia pisma. Do pozowania zaproszono całą rzeszę polskich gwiazd i stworzono dwie okładki (z mężczyznami i kobietami; m.in. Małgorzatą Kożuchowską, Magdaleną Boczarską, Piotrem Stramowskim czy Maciejem Stuhrem).
 • Maja Sablewska na zdjęciu z dzieciństwa

  Maja Sablewska na zdjęciu z dzieciństwa

  Maja Sablewska karierę zawodową rozpoczęła od pracy w charakterze niani. Dziś jest znaną stylistką i prowadzi programy telewizyjne, które cieszą się popularnością.
 • Maja Sablewska: Tyłkiem po betonie

  Maja Sablewska: Tyłkiem po betonie

  Maja Sablewska nie obawia się, że sława uderzy jej do głowy. Zapewnia, że ma wokół siebie ludzi, którzy w razie zagrożenia szybko sprowadzą ją na ziemię. Gwiazda TVN Style podkreśla również, że bardziej podatna na wynikającą z rozpoznawalności zarozumiałość była, gdy pełniła funkcję menadżerki Edyty Górniak i Dody. Koniec tej współpracy był lekarstwem na rodzącą się pychę.
 • Maja Sablewska: Zasłaniałam oponkę

  Maja Sablewska: Zasłaniałam oponkę

  Maja Sablewska jest uzależniona od aktywności fizycznej. Dużo trenuje, by utrzymać szczupłą sylwetkę, stara się również zachowywać zdrową dietę. Wygląd jest dla niej ważny, nie zawsze jednak równie skutecznie o siebie dbała. Jeszcze kilka lat temu musiała nosić luźne ubrania, aby ukryć nadmiar kilogramów.
 • Maja Sablewska: Nie oceniam ludzi

  Maja Sablewska: Nie oceniam ludzi

  Maja Sablewska nie ukrywa, że niektóre kobiety obawiają się krytyki swoich stylizacji z jej strony. Twierdzi, że często widzi błędy, jakie popełniają mijani na ulicy ludzie. Zapewnia jednak, że nigdy nie ocenia wyglądu innych, jeśli nie zostanie przez nich o to poproszona. Nawet jeśli są to gwiazdy obecne na show-biznesowej imprezie.

Filmy - Maja Sablewska (39)

 • Maja Sablewska o byciu sobą. "Ja się w sobie zakochałam"

  Maja Sablewska jest jedną z bardziej popularnych gwiazd. Na Instagramie obserwuje ją prawie 500 tysięcy osób. Na swoim profilu publikuje odważne, prowokujące zdjęcia. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała, co myśli o wzbudzaniu tak wielu różnych emocji wśród swoich fanów. – Ludzie, którzy reagują negatywnie, którzy oceniają od razu pokazują, że się boją po prostu – powiedziała stylistka.
 • Maja Sablewska o urządzaniu nowego mieszkania

  Maja Sablewska ma za sobą przeprowadzkę do nowego mieszkania. Na jakim etapie wykańczania są jego wnętrza? Gwiazda zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej w jakim stylu urządza swoje lokum i jak idą prace remontowe. - Jest tego mało, ale wolę poczekać - wyjaśniła.
 • Maja Sablewska: Jestem bez makijażu tylko jak śpię

  W jakich sytuacjach możemy zobaczyć Maję Sablewską bez makijażu? - Tylko jak śpię. Lubię makijaż. To, że kobiety lubią się malować, jest bardzo fajne. Też z tego korzystam - zdradziła kreatorka wizerunku. Jaki miała kompleks makijażowy, który udało jej się przezwyciężyć?
 • Maja Sablewska: Nie chcę wracać do przeszłości

  Maja Sablewska nie boi się ciężkiej pracy. W rozmowie z Wideoportalem zaznaczyła, że jest osobą, która dąży do spełniania swoich marzeń. Na początku marzyła o pracy z gwiazdami i to marzenie zrealizowała. Dziś jednak nie chciałaby wracać do tamtych czasów. Nie znosi blichtru show-biznesu i nie przepada za pojawianiem się na okładkach gazet. Nie skupia się również na internetowych plotkach. Lubi robić coś z sensem i na poważnie. Obecnie doradza kobietom w programie "S.O.S. - Sablewska od stylu".