Maja Hirsch

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Maja Hirsch ,

Artykuły - Maja Hirsch (14)

 • "DJ": Maja Hirsch didżejką

  "DJ": Maja Hirsch didżejką

  Jesienią na ekrany polskich kin trafi film "DJ". W głównej roli zobaczymy Maję Hirsch.
 • Maja Hirsch: "To nie ja się rozbieram"

  Maja Hirsch: "To nie ja się rozbieram"

  Maja Hirsch w serialu "Na krawędzi 2" gra Tamarę Madejską. Jej bohaterka ma romans z przystojnym i tajemniczym Krzysztofem (Grzegorz Małecki). Między parą kochanków na ekranie jest momentami bardzo gorąco. Czy to trudne wyzwanie dla aktorki?
 • Maja Hirsch: Mama jest Rosjanką, a tata Polakiem

  Maja Hirsch: Mama jest Rosjanką, a tata Polakiem

  Silna, niezależna, a zarazem delikatna i wrażliwa. Jej bohaterka - Tamara z serialu "Na krawędzi" - skrywa także kilka tajemnic... To samo dotyczy aktorki. Mało kto wie, że Maja Hirsch również... śpiewa! A jakie są jej rodzinne korzenie?
 • Maja Hirsch zachwyca głosem

  Maja Hirsch zachwyca głosem

  Maja Hirsch gra jedną z głównych bohaterek serialu "Na krawędzi 2". Tamara Madejska, w którą się wciela, to świetna policjantka i przebiegła hakerka. Nie wszyscy jednak wiedzą, że aktorka ma doskonały głos i świetnie śpiewa. Przekonajcie się sami.
 • Teraz chodzi w glanach!

  Teraz chodzi w glanach!

  W serialu "Na krawędzi" jest policjantką, genialną hakerką, judoczką. Maja Hirsch gra tam Tamarę Madejską, dziewczynę po przejściach
 • Umie się nieźle bić i trenuje judo

  Umie się nieźle bić i trenuje judo

  - Grałam już czarne charaktery, więc cieszę się, że mogę pokazać też moją dobrą naturę, choć... będę się bić - śmieje się Maja Hirsch, która do roli policjantki Tamary w serialu "Na krawędzi" przygotowywała się pod okiem najlepszych judoków.
 • Koledzy muszą na nią uważać

  Koledzy muszą na nią uważać

  Sławę przyniosła jej rola Izy w "M jak miłość" i Pauliny w "BrzydUli". Wolne chwile aktorka poświęca córeczce Marysi. Lubi biegać, czytać książki i oglądać filmy. W nowym serialu Dwójki Maja Hirsch gra stanowczą dyrektorkę.
 • Wszędzie węszy i wszystko wie

  Wszędzie węszy i wszystko wie

  Maja Hirsch od września pojawiać się będzie w nowym serialu "Wiadomości z drugiej ręki", który opowiada o pracy jednej z telewizyjnych stacji.
 • Mecwaldowski i Hirsch. Idealny związek?

  Mecwaldowski i Hirsch. Idealny związek?

  Na jesieni w nowym serialu TVP2 oglądać będziemy perypetie pewnego małżeństwa. Czy Maja Hirsch i Wojciech Mecwaldowski stworzą idealny związek?

Filmy - Maja Hirsch (5)