maj

Artykuły - Maj (30)

 • Jak wygląda język reklamy? Czy strategię można dotknąć? Jak efektywnie realizować globalny e-mail marketing?

  Jak wygląda język reklamy? Czy strategię można dotknąć? Jak efektywnie realizować globalny e-mail marketing?

  Jak wygląda język świata reklamy i marketingu? Czy jesteś pewien, że twoja firma jest w internecie? Czy strategię można dotknąć? Jak rewolucja beaconowa zmieni rynek handlu detalicznego? - już 12 marca odpowiedzi na te pytania usłyszą uczestnicy IX Kongresu Online Marketing.
 • Kotlety z burakami

  Kotlety z burakami

  Mają piękny kolor. To buraki nadają im taką barwę
 • Rynek nieruchomości w maju

  Rynek nieruchomości w maju

  Spada zainteresowanie mieszkaniami w najtańszym segmencie cenowym, w tym w blokach z płyty - wynika z raportu Szybko.pl, Metrohouse i Expandera. W raporcie przeczytamy, że średni koszt wynajmu kwatery wakacyjnej dla 1 osoby wynosi 49 złotych. Za miesiąc kredyt w euro uzyskają tylko zarabiający w tej walucie. Zmianę wprowadzi Rekomendacja S, która od 1 lipca ograniczy dostępność tego typu produktów.
 • W maju tego roku upadło najwięcej firm

  W maju tego roku upadło najwięcej firm

  W maju 2014 r. oficjalnie upadło 79 firm, wobec 70 takich zdarzeń w maju ubiegłego roku. Opublikowane orzeczenia o upadłości dotyczyły firm mających zsumowany ostatni znany obrót na poziomie 1,7 miliarda złotych, a zatrudniały one razem ok. 4,3 tys. osób - wynika z raportu spółki Euler Hermes Collections.
 • Męcina: Stopa bezrobocia w maju może obniżyć się o więcej niż 0,5 pkt. proc.

  Wszystko wskazuje na to, że w maju spadek stopy bezrobocia okaże się większy niż w kwietniu, gdy stopa bezrobocia obniżyła się z 13,5 do 13,0 proc. - ocenił we wtorek wiceminister pracy Jacek Męcina.
 • Prognoza pogody na kolejne dni

  Prognoza pogody na kolejne dni

  Prognozy pogody na najbliższe dni są mało optymistyczne. Wtorek wprawdzie będzie dość pogodny, ale na południu spodziewamy się burz, które mogą być gwałtowne. W środę zacznie padać na zachodzie i południu, a w czwartek ciemne chmury zawisną już nad prawie całą Polską. Pierwszego dnia maja będzie lało - najmocniej na zachodzie. Dlatego nie zapomnijcie zabrać na majówkę parasola!
 • Prognoza pogody na długi weekend majowy

  Prognoza pogody na długi weekend majowy

  Synoptycy nie ma mają dobrych wieści dla tych, którzy planują spędzić długi weekend majowy na świeżym powietrzu. 1 i 2 maja będzie chłodno, pochmurno i deszczowo. 3 i 4 maja aura nieco się poprawi, ale na upały i bezchmurne niebo nie ma co liczyć.
 • Nietrzymanie moczu - jak się leczyć?

  Nietrzymanie moczu - jak się leczyć?

  Rzadko rozmawiamy o tym problemie – nawet z lekarzem. Warto się przełamać, by odzyskać dobre samopoczucie.
 • NIK pyta ekspertów o bezpieczeństwo energetyczne. W maju zacznie kontrolę

  NIK pyta ekspertów o bezpieczeństwo energetyczne. W maju zacznie kontrolę

  NIK przygotowuje się do kontroli bezpieczeństwa energetycznego państwa. Rozpocznie się ona w maju i potrwa do sierpnia. Przygotowując się do kontroli, Izba poprosiła o opinie ekspertów; zwracają oni uwagę m.in. na skutki pakietu klimatyczno-energetycznego UE.
 • Kwiaty do twojego domu

  Kwiaty do twojego domu

  Kwitnące rośliny wprowadzą do twojego domu trochę koloru. Ożywią wnętrze i... ciebie. Gdy świat za oknem jest szary – one zawsze wprawią cię w dobry nastrój.