Magnus Moan

Artykuły - Magnus Moan (4)

• PŚ w kombinacji - norweskie podium w Ramsau, wypadek Polaka

PŚ w kombinacji - norweskie podium w Ramsau, wypadek Polaka

Reprezentanci Norwegii zajęli całe podium w sobotnich zawodach Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. W austriackim Ramsau wygrał Magnus Moan, przed Magnusem Krogiem (decydował foto-finisz) i Jarlem Magnusem Riiberem. Adam Cieślar zajął 25. miejsce. Biegu nie ukończył Szczepan Kupczak, który miał wypadek.
  • PŚ w kombinacji norweskiej: Moan wygrał w Trondheim

PŚ w kombinacji norweskiej: Moan wygrał w Trondheim

Norweg Magnus Moan wygrał w norweskim Trondheim zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Na 10. pozycji został sklasyfikowany Niemiec Eric Frenzel, który już wcześniej zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.
  • PŚ w kombinacji norweskiej - zwycięstwo Moana w Schonach, Słowiok 37.

PŚ w kombinacji norweskiej - zwycięstwo Moana w Schonach, Słowiok 37.

Dwukrotny medalista olimpijski Norweg Magnus Moan zwyciężył w niemieckim Schonach w zawodach Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Paweł Słowiok zajął 37. miejsce, a Adam Cieślar nie ukończył biegu.
  • PŚ w kombinacji norweskiej - zwycięstwo Magnusa Moana w Ramsau

PŚ w kombinacji norweskiej - zwycięstwo Magnusa Moana w Ramsau

Norweg Magnus Moan wygrał w sobotę w Ramsau zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Wyprzedził rodaka Mikko Koksliena i Niemca Fabiana Riessle. Lider klasyfikacji pucharowej, mistrz olimpijski i świata Francuz Jason Lamy Chappuis był piąty.Konkurs skoków wygrał Austriak Mario Seidl - 90,5 m, Moan miał trzeci rezultat - 92 m, ale uzyskany z wyższego rozbiegu. Chappuis po skoku na odległość 89 m był 24.W bie