Magdalena Schejbal

Synonimy:
Magda Schejbal,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Magdalena Schejbal (193)

 • Schejbal w dresie na salonach

  Schejbal w dresie na salonach

  W Dzień Kobiet do polskich kin wchodzi komedia romantyczna w reż. Roberta Wichrowskiego pt. „Kobieta sukcesu”. W główne role wcielili się Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski i Bartosz Gellner.
 • Magdalena Schejbal o serialu "Gra o tron"

  Magdalena Schejbal o serialu "Gra o tron"

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO "Gra o tron". Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić.
 • Magdalena Schejbal marzy o roli superbohaterki

  Magdalena Schejbal marzy o roli superbohaterki

  Najpierw chciała zostać dziennikarką, potem... korespondentem wojennym, w końcu poszła w ślady rodziców - aktorów. - Chciałabym zagrać superbohaterkę - mówi Magdalena Schejbal. - Moje dzieci mogą być nawet spawaczami - byleby były szczęśliwe - dodaje.

Filmy - Magdalena Schejbal (12)

 • Magdalena Schejbal: Chciałabym, żeby w Polsce powstał taki serial jak „Gra o tron”

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO „Gra o tron”. Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić. – Jest miłość i byłam zawiedziona, że nie mogłam oglądać w kinie razem z resztą fanów, gdyż miałam taką możliwość. Dostałam zaproszenie, żeby oglądać w kinie, na dużym ekranie pierwszy odcinek piątej serii, bo bardzo długo na niego czekałam, ale niestety się nie udało. Nawet w dniu, kiedy była premiera, nie dałam rady, bo po prostu padłam najzwyczajniej w świecie, dlatego dopiero następnego dnia obejrzałam już w internecie – mówi Magdalena Schejbal.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Rola życia

  Aktorka Magdalena Schejbal stwierdziła, że aktorzy oszukują na podatkach, udając rolników. O co chodzi? Wytłumaczy Tomasz Olbratowski. Felietonów słuchaj w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o 7:50.
 • Magdalena Schejbal: Nie idę ślepo za trendami

  Wszystko jest kwestią gustu - mówi o modzie, trendach i makijażu aktorka Magdalena Schejbal.