Magdalena Schejbal

Synonimy:
Magda Schejbal,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Magdalena Schejbal (98)

 • Magdalena Schejbal zaszczepiła się na koronawirusa. Aktorka dwukrotnie przeszła COVID-19

  Magdalena Schejbal zaszczepiła się na koronawirusa. Aktorka dwukrotnie przeszła COVID-19

  Magdalena Schejbal zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Na Instagramie pochwaliła się przyjęciem pierwszej dawki szczepionki. Aktorka dwukrotnie przeszła koronawirusa, dlatego zabieg szczepienia był dla niej bardzo ważny.
 • Magdalena Schejbal: To był fajny kraj

  Magdalena Schejbal: To był fajny kraj

  Magdalenie Schejbal, czyli aktorce znanej z seriali: "Na dobre i na złe" i "Kryminalni", puściły nerwy. "To był wolny, fajny, ludzki kraj" - napisała w poście na Instagramie obok swojego roznegliżowanego zdjęcia z czerwoną błyskawicą. Dodała też, że szczepionka stała się jej Świętym Graalem.
 • Magda Schejbal o swoim zakopiańskim życiu

  Magda Schejbal o swoim zakopiańskim życiu

  Magda Schejbal pochodzi z aktorskiej rodziny. Od najmłodszych lat występowała przed kamerą, m.in. w programie "Truskawkowe studio".
 • Schejbal w dresie na salonach

  Schejbal w dresie na salonach

  W Dzień Kobiet do polskich kin wchodzi komedia romantyczna w reż. Roberta Wichrowskiego pt. „Kobieta sukcesu”. W główne role wcielili się Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski i Bartosz Gellner.
 • Magdalena Schejbal o serialu "Gra o tron"

  Magdalena Schejbal o serialu "Gra o tron"

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO "Gra o tron". Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić.

Filmy - Magdalena Schejbal (10)

 • Magdalena Schejbal: Chciałabym, żeby w Polsce powstał taki serial jak „Gra o tron”

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO „Gra o tron”. Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić. – Jest miłość i byłam zawiedziona, że nie mogłam oglądać w kinie razem z resztą fanów, gdyż miałam taką możliwość. Dostałam zaproszenie, żeby oglądać w kinie, na dużym ekranie pierwszy odcinek piątej serii, bo bardzo długo na niego czekałam, ale niestety się nie udało. Nawet w dniu, kiedy była premiera, nie dałam rady, bo po prostu padłam najzwyczajniej w świecie, dlatego dopiero następnego dnia obejrzałam już w internecie – mówi Magdalena Schejbal.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Rola życia

  Aktorka Magdalena Schejbal stwierdziła, że aktorzy oszukują na podatkach, udając rolników. O co chodzi? Wytłumaczy Tomasz Olbratowski. Felietonów słuchaj w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o 7:50.
 • Magdalena Schejbal: Wyleciałam ze szkoły

  Magdalena Schejbal opowiedziała o tym, jak jej nietypowy wygląd wpłynął na problemy w liceum. - W trzeciej klasie szkoły średniej zostałam wyrzucona ze szkoły za brak dyscypliny i ogłady. Prawdopodobnie jednak gdybym nie wyglądała tak, jak wyglądałam, skutki mogłyby być łagodniejsze.