Magdalena Łazarkiewicz

Artykuły - Magdalena Łazarkiewicz (5)

 • "Głęboka woda" z nagrodą Prix Italia

  "Głęboka woda" z nagrodą Prix Italia

  Polska "Głęboka woda" w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz została uhonorowana we Włoszech Nagrodą Prix Italia 2012 dla najlepszego serialu telewizyjnego. Będzie ona wręczona reżyserce w piątek wieczorem w Turynie - poinformowała Aleksandra Biernacka z Telewizji Polskiej.
 • Letnia Akademia Filmowa w Jarocinie

  Letnia Akademia Filmowa w Jarocinie

  Kilkudziesięciu młodych pasjonatów filmu z całej Polski uczestniczy w rozpoczętej w poniedziałek, 11 lipca, w Jarocinie (Wielkopolska) Letniej Akademii Filmowej im. Piotra Łazarkiewicza.
 • "Maraton tańca": Osobista autoterapia

  "Maraton tańca": Osobista autoterapia

  We wtorek w warszawskiej Kinotece można było spotkać wielu artystów i twórców filmowych, m.in. Danutę Szaflarską, Dorotę Kędzierzawską, Annę Romantowską z córką Julią Kolberger, Magdalenę Popławską, Annę Czartoryską, Małgorzatę Buczkowską z mężem Ksawerym Szlenkierem, Ilonę Łepkowską z mężem Czesławem Bieleckim, Rafała Mohra, czy Irenę Karel. Powód do spotkania dała Magdalena Łazarkiewicz, która po długiej przerwie powróciła na duży ekran filmem "Maraton tańca".
 • Kto weźmie udział w "Maratonie tańca"?

  Kto weźmie udział w "Maratonie tańca"?

  10 czerwca na ekrany kin wejdzie klimatyczna komedia Magdaleny Łazarkiewicz "Maraton tańca". Najnowszy film reżyserki niezapomnianego "Ostatniego dzwonka" potwierdza renomę artystki, jako niekwestionowanej specjalistki od pełnych emocji opowieści o dojrzewaniu i młodzieńczej miłości.
 • Ponownie o młodzieńczych namiętnościach

  Ponownie o młodzieńczych namiętnościach

  Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa", powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności. Jej nowy film "Maraton tańca" w kinach już w czerwcu.

Filmy - Magdalena Łazarkiewicz (1)

 • "Maraton tańca"

  Magdalena Łazarkiewicz powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które w filmie "Maraton tańca" eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta.