Magdalena Kumorek

Artykuły - Magdalena Kumorek (50)

 • Magdalena Kumorek w oryginalnej stylizacji

  Magdalena Kumorek w oryginalnej stylizacji

  Magdalena Kumorek konsekwentnie stroni od branżowych imprez i ścianek. Zrobiła jednak wyjątek dla Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.
 • Magdalena Kumorek wydała płytę

  Magdalena Kumorek wydała płytę

  Magdalena Kumorek, znana z serialu "Przepis na życie", wydała album pt. "Śmiercie". Inspiracją do stworzenia krążka była poezja Bolesława Leśmiana oraz muzyka ludowa. Jak przyznaje artystka, początkowo nie miała w planach wydania płyty.
 • Trudne rozstania

  Trudne rozstania

  Koniec wakacji to nic miłego. Dlatego niektóre gwiazdy jeszcze nie żegnają się z ubraniami, które nosiły na urlopie. Efekty bywają zaskakujące...
 • Kumorek pulchną blondynką

  Kumorek pulchną blondynką

  Magdalena Kumorek znalazła się w obsadzie dubbingu animacji "Sklep dla samobójców" Patrice'a Leconte'a. Podczas przygotowań do roli okazało się, że "odgrywana" przez nią postać jest od niej o kilka rozmiarów większa.
 • "Sklep dla samobójców" Leconte'a w kinach

  "Sklep dla samobójców" Leconte'a w kinach

  9 sierpnia do kin trafi "Sklep dla samobójców" - francuska animacja w reżyserii Patrice'a Leconte'a ("Dziewczyna na moście"). W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Czesława Mozila (Zakochany), Michała Figurskiego (w roli Bezdomnego) oraz serialowe gwiazdy: Magdalenę Kumorek i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Filmy - Magdalena Kumorek (3)

 • Magdalena Kumorek wydała płytę. Śpiewa utwory do tekstów Bolesława Leśmiana

  Magdalena Kumorek wydała album pt. „Śmiercie”. Inspiracją do stworzenia krążka była poezja Bolesława Leśmiana oraz muzyka ludowa. Jak przyznaje artystka, początkowo nie miała w planach wydania płyty. – Nie zakładałam z góry, że nagram płytę lub jakikolwiek album. Z początku nagrywałam utwory do tekstów Leśmiana. Później, gdy je wszystkie pozbierałam, okazało się, że mam materiał na płytę, w dodatku skupiony wokół jednego tematu – mówi Magdalena Kumorek.
 • "Układ zamknięty"

  "Układ zamknięty" to thriller w reżyserii Ryszarda Bugajskiego. Trzej prominentni biznesmeni padają ofiarą misternie uknutej intrygi na wysokich szczeblach wymiaru sprawiedliwości. Pewnego ranka do ich domów wkraczają agenci Centralnego Biura Śledczego i antyterroryści - ale żaden z przedsiębiorców nie ma bladego pojęcia, skąd wzięły się stawiane im zarzuty...
 • Matka, żona, ...kucharka

  Aktorkę Magdalenę Kumorek już niedługo będziemy mogli zobaczyć w nowym serialu "Przepis na życie".