Magdalena Gessler

Artykuły - Magdalena Gessler (25)

 • Dramat Gąsiewskiej: Fani mylą ją z o 45 lat starszą Magdą Gessler!

  Dramat Gąsiewskiej: Fani mylą ją z o 45 lat starszą Magdą Gessler!

  Młoda gwiazda znana m.in. z serialu "Rodzinka.pl", podobnie jak wiele innych celebrytów pochwaliła się w niedzielę zdjęciem zrobionym przy urnie. Jej stylizacja i fryzura sprawiły, że fani pomylili ją z popularną restauratorką.
 • ​Magda Gessler: Lubię, kiedy coś odbiega od normalności

  ​Magda Gessler: Lubię, kiedy coś odbiega od normalności

  Pasją Magdy Gessler są podróże. Restauratorka z wojaży wraca wzbogacona głównie o wiedzę i nowe znajomości. Co przywozi? "Czasami dobre kosmetyki - to mnie rajcuje, fajny materiał, sukienka, buty, ale tylko wtedy, kiedy odbiegają od normalności" - mówi Gessler.
 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!
 • Gessler zje kiełbasę własnej roboty, Tyszka spędzi Wielkanoc w pracy

  Gessler zje kiełbasę własnej roboty, Tyszka spędzi Wielkanoc w pracy

  Agnieszka Cegielska spędzi Wielkanoc w rodzinnym domu w Malborku, Marta Grycan planuje świąteczne śniadanie w ogrodzie, a Magda Gessler stawia na tradycyjne potrawy. Dla większości gwiazd święta będą wyjątkowym czasem spędzonym w gronie najbliższych osób przy suto zastawionym stole. Ale są też tacy, którzy nie przywiązują wagi do tradycji i nie zamierzają specjalnie celebrować nadchodzących dni. Marcin Tyszka ma zaplanowaną sesję zdjęciową, a Krystyna Mazurówna wybiera się do Krakowa.
 • Magda Gessler o świątecznych przysmakach

  Magda Gessler o świątecznych przysmakach

  Tydzień przed marynujemy śledzie i sporządzamy zakwas do barszczu czerwonego. A potem mamy już z górki! Świąteczne przysmaki Magdaleny Gessler.
 • Dlaczego dieta Magdy Gessler nie działa?

  Dlaczego dieta Magdy Gessler nie działa?

  Wszystkie gwiazdy telewizyjne pragną wyglądać szczupło. Wszystkie też stosują jakieś diety. Dlaczego niektóre z nich są nieskuteczne a inne dają efekty? Których posunięć gwiazd nie warto powtarzać? Dietetyk Dorota Osóbka omówiła w studiu "Dzień Dobry TVN" diety, które stosowały polskie gwiazdy, między innymi dietę restauratorki Magdy Gessler. Osóbka wyjaśniła również, dlaczego dieta Gessler nie przynosi oczekiwany
 • Nie dla niej klub ze striptizem

  Nie dla niej klub ze striptizem

  Jennifer Aniston odrzuciła pomysł, aby w celach poznawczych odwiedzić klub ze striptizem. W swej najnowszej komedii "Millerowie" aktorka wciela się w tancerkę erotyczną. Gwiazda stwierdziła, że lokale tego typu "są obrzydliwe i nie grzeszą higieną".
 • Magda Gessler: W końcu się odnalazłam

  Magda Gessler: W końcu się odnalazłam

  Na ekrany telewizorów wraca kulinarne show "MasterChef". Jego jurorka Magda Gessler opowiada o drugiej edycji programu, o kulinarnych predyspozycjach Polaków oraz samospełnieniu.
 • Gessler zarobi 500 tys. złotych

  Gessler zarobi 500 tys. złotych

  Magdalena Gessler, gwiazda programu TVN "Kuchenne rewolucje", zarabia również na reklamach. Jak donosi magazyn "Party" znana restauratorka za bycie twarzą preparatu na wzdęcia otrzyma pół miliona złotych.
 • Orzeźwij się!

  Orzeźwij się!

  I daj się zaskoczyć świeżym smakiem owocowej lemoniady czy ice tea z tymiankiem. Takimi napojami zaskoczysz także gości na garden party!

Filmy - Magdalena Gessler (3)