Magdalena Fręch

Artykuły - Magdalena Fręch (126)

• Tenis. Turniej WTA w Pradze. Fręch wyeliminowana przez Halep w ćwierćfinale

Tenis. Turniej WTA w Pradze. Fręch wyeliminowana przez Halep w ćwierćfinale

Magdalena Fręch przegrała z wiceliderką światowego rankingu tenisistek Rumunką Simoną Halep 2:6, 0:6 w ćwierćfinale turnieju WTA w Pradze. 22-letnia Polka wystąpiła w 1/4 finału turnieju tej rangi po raz pierwszy w karierze.
  • Turniej WTA w Pradze. Magdalena Fręch awansowała do ćwierćfinału

Turniej WTA w Pradze. Magdalena Fręch awansowała do ćwierćfinału

Magdalena Fręch wygrała z Holenderką Arantxą Rus 6:3, 2:6, 6:4 i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA na ziemnych kortach w Pradze. Polska tenisistka do najlepszej ósemki imprezy tej rangi dotarła po raz pierwszy w karierze.
  • Turniej WTA w Pradze. Magdalena Fręch w drugiej rundzie

Turniej WTA w Pradze. Magdalena Fręch w drugiej rundzie

Magdalena Fręch wygrała z Rumunką Eleną Ruse 7:6 (10-8), 6:3 i awansowała do drugiej rundy turnieju WTA na ziemnych kortach w Pradze. Polska tenisistka znalazła się w głównej drabince jako tzw. szczęśliwa przegrana.
  • Turniej WTA w Pradze. Magdalena Fręch przegrała w decydującej rundzie kwalifikacji

Magdalena Fręch nie zdołała awansować do głównej drabinki turnieju WTA na ziemnych kortach w Pradze. W poniedziałek polska tenisistka przegrała w trzeciej, ostatniej rundzie kwalifikacji z Ukrainką Łesią Curenko 6:7 (7-9), 6:7 (2-7).
  • Turniej WTA w Pradze. Magdalena Fręch awansowała do trzeciej rundy kwalifikacji

Turniej WTA w Pradze. Magdalena Fręch awansowała do trzeciej rundy kwalifikacji

Magdalena Fręch awansowała do trzeciej rundy kwalifikacji turnieju WTA na ziemnych kortach w Pradze, po tym jak w niedzielę wygrała w drugiej rundzie ze Słowenką Kają Juvan 3:6, 6:3, 6:4. Aby wystąpić w zasadniczej części imprezy trzeba pokonać trzy rywalki.
  • Turniej WTA w Pradze. Fręch awansowała do drugiej rundy kwalifikacji

Turniej WTA w Pradze. Fręch awansowała do drugiej rundy kwalifikacji

Magdalena Fręch awansowała do drugiej rundy kwalifikacji turnieju WTA na ziemnych kortach w Pradze. Polska tenisistka w sobotę wygrała z Rumunką Iriną Barą 2:6, 6:3, 6:1. Aby wystąpić w zasadniczej części imprezy trzeba pokonać trzy rywalki.
  • Turniej WTA w Palermo. Porażka Fręch w eliminacjach

Turniej WTA w Palermo. Porażka Fręch w eliminacjach

Magdalena Fręch przegrała ze Słowenką Kają Juvan 6:2, 2:6, 4:6 w kwalifikacjach do turnieju WTA na ziemnych kortach w Palermo. To pierwsza zawodowa impreza tenisowa po zawieszeniu sezonu w połowie marca z powodu koronawirusa.
  • WTA Palermo. Wszystkie testy na koronawirura z negatywnym wynikiem

WTA Palermo. Wszystkie testy na koronawirura z negatywnym wynikiem

​Wszystkie ponad 400 testów na obecność koronawirusa, wykonanych u tenisistek i osób pracujących przy turnieju WTA w Palermo, dało wynik negatywny. W imprezie, która wznowi zmagania w cyklu po pięciu miesiącach przerwy zagra jedna Polka - Magdalena Fręch.
  • MP w tenisie. Magdalena Fręch: Sama nie wiem, skąd miałyśmy tyle sił

MP w tenisie. Magdalena Fręch: Sama nie wiem, skąd miałyśmy tyle sił

Magdalena Fręch w trwającym dwie godziny i 40 minut finale pokonała Katarzynę Kawę 7:5, 6:3 i wywalczyła w Bytomiu mistrzostwo Polski. "Sama nie wiem, skąd miałyśmy tyle sił. Teraz już na pewno ich nie mam" - podsumowała pochodząca z Łodzi tenisistka.
  • Tenis. Magdalena Fręch mistrzynią Polski

Tenis. Magdalena Fręch mistrzynią Polski

Rozstawiona z numerem 2 Magdalena Fręch została mistrzynią Polski w tenisie. W finale pokonała turniejową „jedynkę” Katarzynę Kawę 7:5, 6:3. Za zwycięstwo otrzymała 27 tys. zł, finalistka – 14 tys. zł.