Film - Magdalena Cielecka

Synonimy:
Cielecka Magdalena,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Magdalena Cielecka (89)

 • "Chyłka": Koniec zdjęć do trzeciego sezonu serialu

  "Chyłka": Koniec zdjęć do trzeciego sezonu serialu

  Oparty na serii bestsellerowych powieści autorstwa Remigiusza Mroza serial "Chyłka", pod koniec ubiegłego roku debiutował na serwisie Player.pl z drugim sezonem. Twórcy nie zwalniają tempa i pomimo pandemii COVID-19 zrealizowali już zdjęcia do sezonu numer trzy. Poinformowała o tym na Instagramie, wcielająca się w tytułową rolę Magdalena Cielecka.
 • Stuhr i Cielecka w kolejnych odcinkach "Pisarze. Serial na krótko"

  Stuhr i Cielecka w kolejnych odcinkach "Pisarze. Serial na krótko"

  "Pisarze. Serial na krótko" wraca na antenę Canal+ z nowymi historiami autorstwa Manueli Gretkowskiej, Sylwii Chutnik, Izy Kuny, Pablopavo, Michała Witkowskiego, Ignacego Karpowicza, Jarosława Mikołajewskiego i Macieja Łubieńskiego. W rolach głównych w cyklu występują Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka. Premierowa emisja kolejnych ośmiu odcinków będzie mieć miejsce w dniach 21-28 grudnia.
 • Magdalena Cielecka już nie ukrywa nowego chłopaka?

  Magdalena Cielecka już nie ukrywa nowego chłopaka?

  Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner nie komentują plotek na temat łączącego ich czucia. Jednak coraz więcej wskazuje na to, że krążące w środowisku informacje są prawdą. Właśnie pojawili się wspólnie na weselu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony.
 • Stuhr, Buzek i Cielecka w teledysku Dawida Podsiadły "Trofea"

  Stuhr, Buzek i Cielecka w teledysku Dawida Podsiadły "Trofea"

  Na antenie RMF FM odbyła się premiera singla Dawida Podsiadły "Trofea", który pochodzi z płyty Małomiasteczkowy. W czwartek, 23 maja, w sieci pojawił się także teledysk do tego utworu, w którym możemy zobaczyć między innymi Jerzego Stuhra, Magdalenę Cielecką i Agatę Buzek.
 • "Dzień czekolady": Metamorfoza Magdaleny Cieleckiej

  "Dzień czekolady": Metamorfoza Magdaleny Cieleckiej

  Już 31 maja na ekrany polskich kin wejdzie film familijny "Dzień czekolady". Nagrodzony w Cannes scenariusz do tego obrazu, tak bardzo zaciekawił Magdalenę Cielecką, że zgodziła się na odważną metamorfozę, wcielając się w postać mężczyzny. Co takiego spodobało jej się w tym projekcie?
 • Afera bananowa. Artyści protestują, ministerstwo się odcina

  Afera bananowa. Artyści protestują, ministerstwo się odcina

  "Nie domagaliśmy się usuwania żadnych dzieł z wystawy w Muzeum Narodowym w Warszawie" - podkreśliło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, odnosząc się do informacji o usunięcia prac Natalii LL i Katarzyny Kozyry z MN. Dodano, że nadzór resortu nad instytucjami kultury nie oznacza uprawnień do ingerencji w kształt wystaw.
 • Nowa miłość Magdaleny Cieleckiej?

  Nowa miłość Magdaleny Cieleckiej?

  Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Magdalena Cielecka zakończyła swój związek z Dawidem Wajntraubem. Teraz kolorowa prasa spekuluje, że Cielecka związała się z młodym polskim aktorem. Kim jest Bartosz Gelner?
 • Magdalena Cielecka łysa! Aktorka opublikowała zaskakujące zdjęcie

  Magdalena Cielecka łysa! Aktorka opublikowała zaskakujące zdjęcie

  Magdalena Cielecka opublikowała w mediach społecznościowych zaskakujące zdjęcie bez włosów. Metamorfoza jest zapewne związana z charakteryzacją do nowej roli aktorki.
 • Magdalena Cielecka pod wieloma względami przypomina Joannę Chyłkę

  Magdalena Cielecka pod wieloma względami przypomina Joannę Chyłkę

  - Nie wybieram postaci pod względem podobieństwa lub braku podobieństw do siebie samej - mówi Magdalena Cielecka. Aktorka uważa, że na planie filmowym jej prywatna osobowość nie ma znaczenia, najważniejsza jest bowiem grana przez nią postać.
 • "Chyłka - Zaginięcie": Premiera serialu 26 grudnia

  "Chyłka - Zaginięcie": Premiera serialu 26 grudnia

  Na zlecenie TVN powstał siedmioodcinkowy serial na podstawie tomu "Zaginięcie" autorstwa Remigiusza Mroza. Premiera 26 grudnia w player.pl (a na wiosnę w TVN). Główną bohaterkę gra Magdalena Cielecka.

Zdjęcia - Magdalena Cielecka (17)

Filmy - Magdalena Cielecka (10)