InteriaTV - Magdalena Cielecka

Synonimy:
Cielecka Magdalena,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Magdalena Cielecka (15)

 • Magdalena Cielecka zagra jedną z głównych ról w thrillerze sensacyjnym „Pakt”

  Magdalena Cielecka przyznaje, że scenariusz serialu od pierwszej chwili ją zaintrygował, bo budził skojarzenie z thrillerem Davida Finchera „Siedem”. Aktorka bez wahania przyjęła więc propozycję od producentów. Wcieliła się w rolę Ewy, bratowej dziennikarza śledczego, który przed laty był jej ukochanym. Splot różnych okoliczności sprawia, że życie jej rodziny z dnia na dzień zamienia się w koszmar. – Moja bohaterka jest żoną brata głównego bohatera granego przez Marcina Dorocińskiego. Przed laty była związana właśnie z nim, jednak potem wyszła za mąż za drugiego z braci – mówi Magdalena Cielecka.
 • Magdalena Cielecka opowiada o roli matki w filmie "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego

  Trwają zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Film, jak podkreśla reżyser, to opowieść o pasji, rywalizacji, miłości i przyjaźni. Znakomity śląski piłkarz lat 60. i 70. Jan Banaś walczy o spełnienie swoich marzeń. W postać Jana Banasia wciela się Mateusz Kościukiewicz. Rolę filmowej matki bohatera gra Magdalena Cielecka.
 • Cielecka na kozetce

  "Jak się jest czterdziestoletnią singielką, to chyba musi być z tobą coś nie tak?" - te słowa wypowiada bohaterka grana przez Magdalenę Cielecką w serialu "Bez tajemnic", przychodząc do psychoterapeuty. Aktorka opowiada, jaki jest jej stosunek do psychoterapii. „Bez tajemnic” to pierwszy polski serial o psychoterapii, wyprodukowany przez HBO. W kolejnych odcinkach, od poniedziałku do piątku, terapeuta Andrzej Wolski (Jerzy Radziwiłowicz) pomaga swoim pacjentom w rozwiązywaniu ich problemów. Bohaterowie serialu zadają sobie wiele pytań w ramach spotkań z psychoterapeutą. To one stają się punktem wyjścia do rozmowy i poszukiwania siebie. Każdego dnia tygodnia widzowie będą mogli spotkać innych pacjentów, ich historie i przemyślenia. Serial jest o nas, każdy może się identyfikować z którymś z bohaterów , a jego losy mogą ukazać problemy z jakimi sami borykamy się prywatnie. Zwraca także uwagę na rolę psychoterapii, której skuteczność polega na możliwości skonsultowania problemu z innym człowiekiem oraz uzyskania obiektywnej opinii na własny temat. Ułatwia to dotarcie do istoty kłopotów, a także walkę z nimi.
 • Gwiazdy na imprezie "Twojego Stylu"

  Już po raz 18. "Twój STYL" przyznał swoje doroczne nagrody Doskonałość Roku dla najlepszych kosmetyków. Gala odbyła się w Hotelu Sheraton i zgromadziła przedstawicieli najpopularniejszych marek kosmetycznych oraz ludzi ze świata show-biznesu. Znanych twarzy nie zabrakło również w jury plebiscytu. W jego skład weszli m.in. Monika Olejnik, Magdalena Cielecka, Anna Czartoryska, Agnieszka Grochowska, Robert Kozyra, Rafał Królikowski, Artur Żmijewski, Maciej Brzozowski i Jacek Szmidt.
 • Cielecka: Ciężki kawałek chleba

  W filmie "Taniec śmierci. Sceny z powstania warszawskiego" Magdalena Cielecka gra matkę szukającą swojego walczącego w Szarych Szeregach syna.
 • Cielecka o popularności - czy to przekleństwo?

  Popularność masowa jest przekleństwem i nie zazdroszczę, mam wrażenie, że mnie to nie do końca dotyczy, że jestem gdzieś pośrodku - powiedziała Magdalena Cielecka.
 • Magdalena Cielecka: Życie po 40.

  Zdaję sobie sprawę, że pewnych rzeczy już nie zagram z racji wieku, to jest oczywiście naturalne, ale powoduje lekki smutek - przyznała Magdalena Cielecka.
 • "Polskie filmy są przegadane"

  Wielkie kino bardzo oszczędnie używa słów. Nas rozleniwiła telewizja i seriale, w których wszystko trzeba opowiedzieć - mówiła na temat kina polskiego Magdalena Cielecka.
 • Cielecka i ciało obce

  Podczas poważnego wywiadu z Magdaleną Cielecką powiało grozą - pojawił się monstrualny "bohater drugiego planu". Koniecznie zobaczcie!
 • Cielecka: Jej życie prywatne to kompletna klęska

  Magdalena Cielecka pojawi się w drugiej serii serialu "Bez tajemnic". Z jakimi problemami będzie się zmagać jej bohaterka?