Magdalena Cielecka

Synonimy:
Cielecka Magdalena,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Magdalena Cielecka (256)

 • Urodzinowa Magdalena Cielecka

  Urodzinowa Magdalena Cielecka

  Magdalena Cielecka we wtorek świętuje 46. urodziny. Czego życzyć aktorce? "Szczęścia" - przekonuje gwiazda.
 • Cielecka i Ostaszewska: Aktorki, sąsiadki, przyjaciółki

  Cielecka i Ostaszewska: Aktorki, sąsiadki, przyjaciółki

  Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska poznały się jeszcze w szkole teatralnej. I tak aktorki - choć jak same przyznają, są różne - przyjaźnią się od 20 lat. Dziś nie tylko się wspierają czy inspirują, ale też mieszkają obok siebie i razem jeżdżą na wakacje.
 • Magdalena Cielecka: Między etykietami

  Magdalena Cielecka: Między etykietami

  W filmie Łukasza Palkowskiego "Najlepszy" Magdalena Cielecka wciela się w postać matki głównego bohatera. - Na łatki i etykiety nie mam wpływu, więc nie próbuję z nimi na siłę walczyć - zdradza aktorka.
 • "Zostań ministrem kultury": Znane aktorki wspierają festiwal Malta

  "Zostań ministrem kultury": Znane aktorki wspierają festiwal Malta

  Akcja crowdfundingowa prowadzona pod hasłem "Zostań ministrem kultury" ma wesprzeć budżet tegorocznego festiwalu Malta w Poznaniu. Do udziału w przedsięwzięciu zachęcają aktorzy, m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska.
 • Spektakl "4.48 Psychosis" z Magdaleną Cielecką zostanie pokazany w Chinach

  Spektakl "4.48 Psychosis" z Magdaleną Cielecką zostanie pokazany w Chinach

  Jedno z najważniejszych przedstawień ostatnich lat w polskim teatrze, "4.48 Psychosis" Sary Kane w reżyserii Grzegorza Jarzyny z główną rolą Magdaleny Cieleckiej wyruszył do Chin. Przedstawienie zobaczą widzowie w Tianjinie i Pekinie.
 • Magdalena Cielecka: Nie marzę o Hollywood

  Magdalena Cielecka: Nie marzę o Hollywood

  Przebywająca w Nowym Jorku na Festiwalu Filmów Polskich Magdalena Cielecka powiedziała, że nie marzy o Hollywood. "Nie miałam nawet czasu pomyśleć, że może trzeba byłoby wyemigrować, ale też nie miałam powodów" - zapewniała artystka.
 • ​Magdalena Cielecka: Film to skok w bok

  ​Magdalena Cielecka: Film to skok w bok

  Już wkrótce zobaczymy Magdalenę Cielecką na ekranach kin w kolejnej nietuzinkowej roli - matki legendy polskiego futbolu Jana Banasia w filmie "Gwiazdy". - Teatr jest dla mnie jak dom, rodzina, zaś praca przed kamerą, jest rodzajem skoku w bok - wyznaje aktorka.
 • "Gwiazdy": Magdalena Cielecka gra 60-latkę

  "Gwiazdy": Magdalena Cielecka gra 60-latkę

  W "Córkach Dancingu", w roli striptizerki, rozgrzewała do czerwoności bywalców PRL-owskich dancingów. W hicie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - jako Izabela Zych ps. Somalia - stała się pełnokrwistym uosobieniem "złego policjanta". A na tym bynajmniej nie koniec. 12 maja Magdalena Cielecka powróci na ekrany, dając popis talentu w kolejnej nietuzinkowej kreacji. W filmie Jana Kidawy-Błońskiego "Gwiazdy" zobaczymy ją w roli matki znakomitego śląskiego piłkarza Jana Banasia.
 • Magdalena Cielecka w programie "Demakijaż"

  Magdalena Cielecka w programie "Demakijaż"

  Magdalena Cielecka będzie gościem najnowszego odcinka programu "Demakijaż", który Polsat Cafe wyemituje we wtorek, 14 marca, wieczorem.
 • Magdalena Cielecka: Polskie seriale są coraz lepsze

  Magdalena Cielecka: Polskie seriale są coraz lepsze

  Zdaniem Magdaleny Cieleckiej polscy twórcy seriali coraz chętniej czerpią inspirację ze światowych produkcji. Dzięki temu rodzime seriale są coraz lepsze. Gwieździe podoba się, że w Polsce powstają seriale gatunkowe np. kostiumowe, takie jak "Belle Epoque".

Zdjęcia - Magdalena Cielecka (138)

Filmy - Magdalena Cielecka (21)