Magda Wójcik

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Magda Wójcik ,

Artykuły - Magda Wójcik (2)

 • "Big Brother". Czy Madzia i Oleh wciąż są parą?

  "Big Brother". Czy Madzia i Oleh wciąż są parą?

  Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew parą stali się dzięki "Big Brotherowi". Ich związek od początku wzbudzał duże emocje i nie wszyscy wierzyli, że może się udać. Takie wątpliwości pojawiały się, ponieważ Magda i Oleh wydawali się nie do końca do siebie pasować. Czy po blisko trzech miesiącach od zakończenia "Big Brothera" nadal są parą? Właśnie podjęli ważną decyzję.
 • Magda Wójcik: Co po "Big Brotherze"?

  Magda Wójcik: Co po "Big Brotherze"?

  Zwyciężczyni "Big Brothera" Magda Wójcik opowiedziała nam, jak czuje się po zwycięstwie w show, co zamierza teraz robić i czy planuje kontynuować relację ze swoim "programowym chłopakiem", Olehem Riaszeńczewem.

Filmy - Magda Wójcik (4)

 • Co Magda Wójcik robi w wannie?

  Wanna jest miejscem, w którym mój mózg nabiera większych obrotów, jeśli chodzi o pisanie tekstów - mówi Magda Wójcik z zespołu Goya. Wokalistka opowiedziała nam również o nowej płycie zespołu, "Chwile", która zaskakuje nowym, bardziej dynamicznym brzmieniem.
 • Magda Wójcik: Nie potrzebuję fajerwerków

  Nie potrzebuję ekstrawaganckich i wystrzałowych odczuć w życiu, żeby czuć się szczęśliwą. W swojej ustabilizowanej codzienności czuję się najbezpieczniej - mówi wokalistka zespołu Goya.
 • "Na mój temat nie ma wstydliwych newsów"

  Nie mam takiej sytuacji, która by się za mną ciągnęła i której bym się wstydziła. To cudowny komfort - mówi Magda Wójcik.
 • Magda Wójcik o muzyce zespołu Goya

  Nigdy nie staraliśmy się robić czegoś tylko dlatego, że coś zaczyna być modne - mówi wokalistka zespołu Goya. - Muzyka pop daje niesamowite możliwości i jestem dumna, że gramy akurat ten rodzaj muzyki.