Magda Wójcik

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Magda Wójcik (piosenkarka) ,

Artykuły - Magda Wójcik (28)

 • Magda Wójcik po raz pierwszy w eleganckiej stylizacji!

  Magda Wójcik po raz pierwszy w eleganckiej stylizacji!

  Finalistka pierwszej edycji znanego reality show pojawiła się na wydarzeniu „Róże Gali 2019”. Przeszła się po czerwonym dywanie wraz ze swoim partnerem Olehem Riaszeńczewem.
 • Madzia i Oleh z „Big Brothera” mieszkają razem

  Madzia i Oleh z „Big Brothera” mieszkają razem

  Miłość Magdy Wójcik i Oleha Riaszeńczewa zrodziła się w programie "Big Brother". Ich związek od początku wzbudzał duże emocje i nie wszyscy wierzyli, że może się im udać.
 • Magda Wójcik: Zrobi karierę w telewizji?

  Magda Wójcik: Zrobi karierę w telewizji?

  Finalistka ostatniej edycji znanego reality show pojawi się w spocie reklamującym jesienną ramówkę stacji telewizyjnej TVN.
 • Magda z "Big Brothera": Czy jest dalej z Olehem?

  Magda z "Big Brothera": Czy jest dalej z Olehem?

  Magda Wójcik jest zwyciężczynią programu „Big Brother”, który (po kilku latach przerwy) doczekał się wznowienia. Co słychać u niej dziś?
 • Uczestnik "Big Brothera" zatrzymany przez policję!

  Uczestnik "Big Brothera" zatrzymany przez policję!

  Oleh Riaszeńczew 8 sierpnia obchodzi 21. urodziny. Ten dzień dla uczestnika pierwszej nowej edycji "Big Brothera" nie rozpoczął się jednak dobrze. Tuż po północy wraz z Magdą Wójcik wybrał się na przejażdżkę po Warszawie. W trakcie jazdy zatrzymała ich policja. "A czy wy nie mieliście ostatnio do czynienia z policją? Bo was kojarzę" - pytał funkcjonariusz.
 • "Big Brother": Madzia Wójcik z tajemniczym mężczyzną. Co z Olehem?

  "Big Brother": Madzia Wójcik z tajemniczym mężczyzną. Co z Olehem?

  Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew poznali się w "Big Brotherze". Po jakimś czasie pomiędzy uczestnikami programu nawiązała się romantyczna relacja. Oleh wyznawał Madzi miłość, jednak gdy w końcu odpadł z programu, w głowie późniejszej zwyciężczyni reality show zaczęło rodzić się wiele wątpliwości. Po zakończeniu "Big Brothera" wszystko szczęśliwie sobie wyjaśnili i zdecydowali się spróbować stworzyć poważny związek. Zaczęli spędzać ze sobą czas, próbując się lepiej poznać. Tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające Wójcik z innym mężczyzną...
 • Magda Wójcik z "Big Brothera" o związku z Olehem

  Magda Wójcik z "Big Brothera" o związku z Olehem

  Magda Wójcik z "Big Brothera" w końcu oficjalnie potwierdziła swój związek z Olehem Riaszeńczewem. W nowym wywiadzie bardzo szczerze opowiedziała o łączącej ich relacji. Nie wahała się odpowiadać nawet na najbardziej intymne pytania. Kiedy został poruszony temat seksu, była nieco skrępowana, ale odpowiedziała szczerze.
 • "Big Brother". Oleh przerywa milczenie. Nie oszczędza produkcji

  "Big Brother". Oleh przerywa milczenie. Nie oszczędza produkcji

  Magda Wójcik bardzo tęskniła za swoim ukochanym Olehem Riaszeńczewem, odkąd ten opuścił dom Wielkiego Brata. Jednak wszystko zmieniło się, gdy w środę uczestnicy dowiedzieli się, kto nominował ich do opuszczenia programu. Magda zobaczyła, że Oleh kilkukrotnie wskazywał właśnie ją. Do tego jest przekonana, że Riaszeńczew zrobił to, gdy już był z nią w związku. Oleh skomentował całą sytuację w nagraniu zamieszczonym na Instagramie. Nie przebierał w słowach.
 • "Big Brother": Oleh szczerze o swoim pobycie w domu Wielkiego Brata

  "Big Brother": Oleh szczerze o swoim pobycie w domu Wielkiego Brata

  W niedzielę 9 czerwca z "Big Brothera" odpadł Oleh Riaszeńczew. W czasie trwania programu było o nim głośno z powodu jego relacji z uczestniczką reality show Magdą Wójcik. Po wyjściu z domu Wielkiego Brata Oleh mówi szczerze o swoich doświadczeniach i planach na przyszłość.
 • "Big Brother": Szok i niedowierzanie. Wyciekły intymne sekrety uczestników

  "Big Brother": Szok i niedowierzanie. Wyciekły intymne sekrety uczestników

  W środę w domu Wielkiego Brata odtajniono akta trzech agentów, którzy przegrali zadanie tygodniowe. Ujawniono nieznane, czasem bardzo niewygodne fakty z życia Magdy Wójcik, Łukasza Darłaka i Igora Jakubowskiego. Informacje na temat przeszłości Madzi okazały się dla pozostałych szczególnie szokujące. Oleh Riaszeńczew nie mógł uwierzyć w to, czego się dowiedział.

Zdjęcia - Magda Wójcik (1)

 • muzyka.interia.pl
  Eurowizja 2011: Finał Krajowych Eliminacji

Filmy - Magda Wójcik (6)