Magda Steczkowska

Synonimy:
Magdalena Steczkowska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Magda Steczkowska (39)

Zdjęcia - Magda Steczkowska (38)

 • muzyka.interia.pl
  Magda Steczkowska: 40 lat minęło…
 • muzyka.interia.pl
  Magda Steczkowska: 40 lat minęło…
 • muzyka.interia.pl
  Magda Steczkowska: 40 lat minęło…
 • muzyka.interia.pl
  Magda Steczkowska: 40 lat minęło…
 • muzyka.interia.pl
  Magda Steczkowska: 40 lat minęło…
 • muzyka.interia.pl
  Magda Steczkowska: 40 lat minęło…

Filmy - Magda Steczkowska (16)

 • Magda Steczkowska: Cudowny czas w Ameryce Południowej

 • Magda Steczkowska: W "Ameryka Express" miałam mało szczęścia

  Szczęście jest w tym programie najważniejsze - uważa Magda Steczkowska. Wokalistka twierdzi, że jej pomyślność w "Ameryka Express" nie dopisywała. Najgorszy był - zdaniem gwiazdy - głód i permanentne zmęczenie.
 • Magda Steczkowska: Kto wcześniej widział płaczącą Agnieszkę Szulim?

  Magda Steczkowska jest oszołomiona programem „Aplauz, aplauz!”. Każdy odcinek to dla niej gigantyczna dawka skrajnych emocji: od wzruszenia do smutku. Emocje towarzyszące występom uczestników udzieliły się nawet Agnieszce Szulim. Steczkowska podkreśla też, że jej rola w programie jest trudna i odpowiedzialna. W programie „Aplauz, aplauz!”, nowym talent show telewizji TVN, do rywalizacji stają nie tylko uzdolnione wokalnie dzieci, lecz także ich dorośli opiekunowie. Występy ocenia publiczność, klaszcząc i wstając z miejsc, oraz jury w składzie: Piotr Rubik, Ania Rusowicz i Małgorzata Ohme. Uczestnicy programu pozostają pod opieką dwóch trenerek wokalnych: Magdy Steczkowskiej i Majki Jeżowskiej. Steczkowska nie ukrywa, że jest programem oszołomiona, głównie ze względu na ilość emocji, jaką w niej wyzwala. – Ogromne wzruszenie, cudowne emocje, których się nie spodziewałam. Dlatego wychodząc stamtąd, jestem jednocześnie naładowana cudowną energią płynącą od tych ludzi, z tego programu, z tego, co tam się dzieje, bo jest naprawdę niezwykle pozytywny, z drugiej strony podłamana tym, co usłyszałam, czego się dowiedziałam. Po prostu tam jest karuzela – mówi Magda Steczkowska.
 • Magdalena Steczkowska o udziale w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Mam zdarte kolana i siniaki

  Magdalena Steczkowska, uczestniczka drugiej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, po pierwszych nagraniach ma zdarte kolana i siniaki. Przyznaje, że trudno jej wcielić się w rolę i zaśpiewać inaczej, niż umie. Wokalistka nie zraża się jednak niepowodzeniami i z poświęceniem ćwiczy do kolejnych odcinków. – Kolana po pierwszym dniu wyglądały tak, że się przeraziłam. Mam je zdarte, dookoła są siniaki. Goją się już przeszło tydzień. Z tego względu musieliśmy trochę zmodyfikować strój. Musiałam wystąpić w bandażach. Każdy jeden rzut na scenę był okupiony wielkim bólem i ranami. Nie chciałam się aż tak masakrować, ale zrobiłam to dla roli i bardzo się z tego cieszę – mówi Magdalena Steczkowska.