Magda Mołek

Artykuły - Magda Mołek (83)

 • Piotr Kraśko zamiast Magdy Mołek w "Dzień Dobry TVN"

  Piotr Kraśko zamiast Magdy Mołek w "Dzień Dobry TVN"

  W poprzedni weekend zamiast Magdy Mołek w programie "Dzień Dobry TVN" pojawił się Piotr Kraśko. Skąd ta zmiana?
 • Magda Mołek jest w ciąży!

  Magda Mołek jest w ciąży!

  Magda Mołek zaskoczyła wszystkich, pokazując zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Popularna dziennikarka już po raz drugi jest w ciąży.
 • "W roli głównej": Renata Kaczoruk w programie Magdy Mołek

  "W roli głównej": Renata Kaczoruk w programie Magdy Mołek

  Gościem kolejnego odcinka programu Magdy Mołek "W roli głównej" była modelka i życiowa partnerka Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk. O czym opowiedziała?
 • Czego Magda Mołek słucha w samochodzie?

  Czego Magda Mołek słucha w samochodzie?

  Chopina i jazzu, zwłaszcza w wykonaniu Włodka Pawlika, słucha w samochodzie Magda Mołek. Za muzyczne arcydzieła dziennikarka uważa polską muzykę lat 60. i 70. "Ta muzyka mnie wzbogaca" - mówi PAP Life Mołek.
 • Magda Mołek: Czterdziestka na karku

  Magda Mołek: Czterdziestka na karku

  "Jestem bardzo dumna z tego, że mam już czterdziestkę na karku" - przekonuje dziennikarka Magda Mołek, która w sobotę, 30 kwietnia, świętuje swój jubileusz i planuje uczcić go w gronie rodziny i przyjaciół. "W końcu raz w życiu ma się 40 lat" - dodaje.
 • "W roli głównej": Maciej Stuhr u Magdy Mołek

  "W roli głównej": Maciej Stuhr u Magdy Mołek

  Magda Mołek jak nikt potrafi zadawać nietypowe pytania i słuchać. Uwielbia też kiedy rozmówcy ją zaskakują. U niej zawsze gość jest "W roli głównej". Prowadząca ma już za sobą ponad sto rozmów z różnymi gośćmi, a widzowie ciągle czekają na kolejne.
 • Magda Mołek: Jestem szczęściarą

  Magda Mołek: Jestem szczęściarą

  W nowej serii swojego programu "W roli głównej", Magda Mołek rozmawiała m.in. z Agatą Kuleszą i Maciejem Stuhrem. Dziennikarka wciąż marzy jednak o wywiadzie m.in. z Magdaleną Cielecką i Mają Ostaszewską. "Trzeba się nagimnastykować i mieć szczęście" - przekonuje.
 • Magda Mołek: Ciekawość dziecka i kobieca dojrzałość

  Magda Mołek: Ciekawość dziecka i kobieca dojrzałość

  Jedna z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych. Potrafi namówić do zwierzeń najskrytsze gwiazdy, ale sama rzadko zgadza się na wywiad. W roli głównej: Magda Mołek.
 • Magda Mołek: Moja siła tkwi w doświadczeniu

  Magda Mołek: Moja siła tkwi w doświadczeniu

  Pracuje w telewizji od 20 lat. Właśnie realizuje cykl dokumentalny o potomkach wielkich rodów dla "Dzień Dobry TVN". W TVN Style prowadzi zaś program "W roli głównej".

Filmy - Magda Mołek (3)

 • Niezgoda szczerze o związku z Kammelem

  Katarzyna Niezgoda opowiedziała o tym, w jakich okolicznościach poznała swojego partnera, Tomasza Kammela. - Cieszę się, że kobiety tak go lubią - śmieje się bizneswoman. Pytana o to zalegalizowanie związku z prezenterem, odpowiada: - Żyje nam się dobrze tak, jak jest.
 • Magda Mołek: Na tematy prywatne nie rozmawiam

  Nie przepytuje, ale rozmawia. Swoich gości stara się "oswoić", budując atmosferę spotkania. A ponieważ szanuje ich wolność, nie pyta o wszystko. Jesienią Magda Mołek znów poprowadzi talk show "W roli głównej".
 • Rozpustna Magda Mołek

  Dziennikarka już po raz 5. zasiadła w jury konkursu "Doskonałość Roku Twój Styl 2009". Nam opowiedziała o ulubionych kosmetykach i starzeniu się.