Magda M

Artykuły - Magda M (36)

 • Joanna Brodzik: Cieszę się, że powstała powieść o Magdzie M.

  Joanna Brodzik: Cieszę się, że powstała powieść o Magdzie M.

  Magda M. wraca po dziesięciu latach. Tym razem na kartach powieści, której autorem jest Radosław Figura, scenarzysta słynnego serialu. Zdaniem Joanny Brodzik, wcielającej się przed laty w tytułową bohaterkę serialu, książka w ciekawy i bardzo emocjonalny sposób pokazuje dojrzałe życie sympatycznej prawniczki i jej przyjaciół.
 • Magda M. powraca!

  Magda M. powraca!

  Magda Miłowicz, bohaterka kultowego serialu TVN "Magda M." sprzed dziesięciu lat, wraca do gry! Tym razem historię sympatycznej warszawskiej prawniczki, jej ukochanego Piotra Korzeckiego oraz grona zaufanych przyjaciółek, będzie można śledzić nie na antenie, lecz na kartach powieści obyczajowej "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił". Jej autorem jest Radosław Figura, scenarzysta "Magdy M." i jedna z głównych osób odpowiedzialnych za sukces produkcji.
 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".
 • Jestem facetem przed czterdziestką

  Jestem facetem przed czterdziestką

  Paweł Małaszyński zdradził nam, które ze swoich serialowych wcieleń lubi najbardziej oraz jak potoczą się jego dalsze losy w nowym sezonie "Lekarzy". - Do każdej roli podchodzę bardzo poważnie i staram się do niej przygotować naprawdę dobrze - mówi aktor.
 • Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.
 • Siła kobiecej przyjaźni

  Siła kobiecej przyjaźni

  Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z "Prawa Agaty", przyznała niedawno, że bardzo długo nie wiedziała, co to jest... kobieca przyjaźń, bo zawsze lepiej dogadywała się z mężczyznami. Teraz to się zmieniło...
 • Mogła zrobić karierę w Ameryce

  Mogła zrobić karierę w Ameryce

  Małgorzata Zajączkowska ("Przyjaciółki", "Na dobre i na złe", "Złotopolscy", "Magda M.", "Ekipa", "Teraz albo nigdy!") jest jedną z niewielu polskich aktorek, które po tym, jak zasmakowały życia i pracy w Nowym Jorku, zdecydowały się na powrót do kraju...

Filmy - Magda M (1)

 • "Jednego przepisu na sukces nie ma"

  Trzeba pracować, śledzić trendy światowe, polskie, czytać, ulegać jakimś prądom metafizycznym, to się co roku zmienia - tak o "przepisie na sukces" mówi reżyser i producent, Michał Kwieciński. W swoim dorobku ma m.in. takie seriale, jak: Czas Honoru, Oficer, Magda M, Twarzą w twarz, Teraz albo nigdy.