Magda Linette

Artykuły - Magda Linette (625)

Filmy - Magda Linette (12)

 • Tenis. Magda Linette o wygranej w Bronksie. Wideo

  W Bronksie Magda Linette najpierw przeszła trzystopniowe eliminacje, a później sprawiła ogromną sensację, wygrywając wszystko do końca. Pokonała m.in. Czeszkę Karolinę Muchovą, a w finale Włoszkę Camilę Giorgi. - Mecz z Muchovą był najtrudniejszy, sama do końca nie wiem, jak się udało go wygrać. To najlepsza zawodniczka, którą w karierze ograłam - mówi polska tenisistka.
 • Tenis. Linette o zarobkach i wydatkach. Wideo

  Według danych WTA, Magda Linette zarobiła w karierze ponad 2,3 miliona dolarów, a w tym roku - ponad 640 tys. Te kwoty robią wrażenie, ale sytuacja zmienia się nieco, gdy Linette mówi o kosztach, jakie zwykle ponosi. - Trzeba odliczyć podatki, a w każdym kraju jest inaczej. W niektórych z nich, np. w USA, wszystko zależy od stanu, w którym odbywa się turniej. jeśli w Miami, to podatek wynosi 30 procent, ale jeśli w Indian Wells, to już 38. Na French Open płacimy od razu jakąś część, ale później musimy się zwrócić do urzędu by zrobić jakiś zwrot, a trzeba tego dokonać po francusku. To wywołuje nerwowość, ciężko się z nimi skomunikować. Do tego dochodzą wysokie koszty - opisuje Magda Linette.
 • Tenis. Linette o przygotowaniach do igrzysk w Tokio. Wideo

  - Przygotowujemy się tak, jak do turniejów Wielkiego Szlema. Traktujemy to bardzo poważnie - opisuje przygotowania do igrzysk olimpijskich w Tokio Magda Linette.
 • Magda Linette zapozowała w bajecznej scenerii. Fani zachwyceni. Wideo

  Magda Linette zaliczyła bardzo udany sezon. Obecnie Polka zajmuje 42. miejsce w rankingu WTA. Po dobrych występach tenisistka postanowiła odpocząć na Malediwach. Jedno zdjęcie z wakacji szczególnie przykuło uwagę jej fanów.