Magda Linette

Artykuły - Magda Linette (860)

Filmy - Magda Linette (9)

• Australian Open. Magda Linette odpadła z turnieju. Wideo

Koniec Australian Open dla Magdy Linette. Polka w trzeciej rundzie turnieju miała swoje szanse, ale mocno odbijająca Denisa Allertova złamała jej chęć do walki. Czeszka wygrała 6:1, 6:4, a spotkanie trwało zaledwie 72 minuty. Kolejną rywalką Allertovej będzie Elina Switolina. Australian Open na żywo w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.
  • Dobry początek Linette! Tak przełamała Kasatkinę. Wideo

Tak Magda Linette po raz pierwszy przełamała Darię Kasatkinę w meczu drugiej rundy Australian Open. Jak widać, pierwszy break nie przyszedł Polce łatwo. Linette awansowała do trzeciej rundy.
  • Linette przebudziła się i wyeliminowała Brady w Australian Open. Wideo

W pierwszym secie starcia z Jennifer Brady Magda Linette grała słabo i często popełniała błędy. Skończyło się to przegraną 2:6. Na szczęście później Polka się przebudziła i zdominowała rywalkę. Linette kolejne dwa sety wygrała 6:4, 6:3, dzięki czemu awansowała do drugiej rundy Australian Open. Zobacz skrót tego spotkania. Australian Open na antenach Eurosportu i w Eurosport Playerze.
  • Zobacz skrót meczu Magdy Linette z Garbine Muguruzą. Wideo

Magda Linette przegrała z Garbine Muguruzą 2:6, 6:1, 4:6 w trzeciej rundzie turnieju WTA w chińskim Wuhanie.