InteriaTV - Magda Gessler

Filmy - Magda Gessler (40)

 • Magda Gessler myśli o sprzedaży swoich ubrań w internecie i butikach

  Jeśli najnowsze projekty Magdy Gessler spodobają się kobietom, trafią najpierw do sprzedaży internetowej, a następnie do butików. Restauratorka chce, by polska moda była odważniejsza i bardziej kolorowa. Jej zdaniem obecnie rodzima moda to tylko kopia tego, co można zobaczyć na światowych wybiegach. Magda Gessler słynie z doskonałego wyczucia mody oraz zamiłowania do odważnych kreacji. Nie boi się oryginalnych krojów i mocnej kolorystyki. Chętnie nosi ubrania i dodatki najlepszych projektantów: Diora czy Prady. Ostatnio jednak coraz częściej pokazuje się w strojach własnego projektu. – Projektuję, bo chcę wyglądać tak, jak lubię. Bardzo nie lubię rzeczy, które są obrandowane, chcę stworzyć własny brand – mówi Magda Gessler.
 • Magda Gessler pilotem rajdowym. "To rola czujna i intelektualna"

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" wybrał się na Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Wzięła w nich udział Magda Gessler, która wystąpiła w roli pilota rajdowego swojego managera Jacka Lotycza. - To strasznie fajna rola, czujna i taka bardziej intelektualna - podkreśliła restauratorka. Pilot rajdowy Maciej Wisławski wyjaśnił też, na czym polega jego praca. (Dzień Dobry TVN/x-news) *Zdjęcie ilustrujące materiał pochodzi z portalu mwmedia.pl/Paweł Wrzecion
 • Mateusz Gessler o Magdzie Gessler

  - Bardzo nam jej brakowało na planie - powiedziała o Magdzie Gessler jurorka "MasterChefa Junior" Anna Starmach. - Ciocia jest pełna energii, pełna uśmiechu, radości i szalonych pomysłów - dodał juror programu Mateusz Gessler. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Magda Gessler o roli u Pedro Almodóvara

  Jak głoszą plotki, Magda Gessler zamierza zostać gwiazdą dużego ekranu u samego Pedro Almodóvara. Jak medialne doniesienia skomentowała restauratorka? – Poznaliśmy się w akademii sztuk pięknych. On zna moje życie i wie, że to jest życie na jego film. Bo jest ciekawe - wyznała. - To będzie duża rola - zdradziła. (UWAGA TVN/x-news)
 • Magda Gessler: Musiałam walczyć ze złodziejami

  Mimo że Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce, nie wszyscy uznają jej autorytet. Głośnym medialnym echem odbił się jej pobyt w jednym z hoteli na Pomorzu. Niezadowolona z obsługi restauratorka skrytykowała menadżera hotelu w wywiadzie prasowym, a ten oddał sprawę do sądu. Gessler została skazana. Od wyroku sądu się odwołuje. - To, co zrobił ten pan, to jest wykorzystanie mojego wizerunku do zrobienia sobie reklamy - mówi. Czy wiedząc, jak skończy się sprawa, zachowała by się inaczej? To nie pierwszy raz, kiedy musi stawiać czoło trudnym sytuacjom. - Moje "Kuchenne Rewolucje" są prawdziwe, ponieważ ja sama przeżyłam prawdziwe kłopoty. Musiałam walczyć z różnymi ludźmi: szantażystami, złodziejami - wyznała kobieta. (UWAGA! TVN/x-news)
 • Gwiazdy szczerze o Leonardo DiCaprio

  Warszawa. Czy gwiazdy kibicują Leonardo DiCaprio w tegorocznej walce o Oscara? Paulina Krupińska przyznała, że od czasu porodu była tylko raz w kinie, dzięki uprzejmości rodziców, którzy w tym czasie zajęli się jej córeczką. Miss Polonia 2012 wybrała się na najnowszy film Quentina Tarantino. - Słyszałam, że rola DiCaprio jest wyśmienita. Chciałabym żeby dostał Oscara - powiedziała Krupińska. Swój zachwyt nad aktorem wyraziła również Magda Gessler oraz Karolina Gilon. - Jestem w nim wiecznie zakochana - powiedziała restauratorka. (Agencja TVN/x-news)
 • Magda Gessler: Recepturę wymyśliłam przez telefon

  Oto słynny tort besos Magdy Gessler. Historia jego powstania jest bardzo ciekawa. – Moja najstarsza fanka, która mieszka w Barcelonie, bardzo często do mnie pisała po hiszpańsku i czasami kończyłyśmy rozmowę słowem „besos”. Ludziom się to spodobało i zaczęli to powtarzać, potem dopytywali, co to znaczy. I jak się już zaczęło, tak skończyło się na tym torcie – powiada rozbawiona Magda Gessler. Podobno różowy, lukrowany tort jest wzorowany na ustach znanej restauratorki. Wygląda dość oryginalnie, a jak smakuje? - Wymyśliłam go przez telefon. Rozmawiając z moim cukiernikiem, mówię mu: najpierw maliny rozpuszczone w odrobinie cukru, następnie zasypane cukrem i zalane niewielką ilością wina, a potem ugotowane. Do tego jeszcze świeże maliny oraz kisiel z malin wymieszany z puszystym kremem śmietankowym. Po prostu tort malinowo-śmietankowo-waniliowy – zdradziła przepis Magda Gessler. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Kulinarne programy biją rekordy popularności w social media

  Odcinki kulinarnych programów przyciągają przed ekrany miliony widzów, są także szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Jednak większą popularnością internautów cieszą się jurorzy niż uczestnicy programów. Prym wiedzie Magda Gessler – w ciągu ostatniego miesiąca pojawiło się o niej 3,2 tys. wzmianek. – Moda na gotowanie do Polski zawitała jakiś czas temu wraz z emisją pierwszego odcinka „Kuchennych Rewolucji”. Trzeba podkreślić, że Polacy mają coraz większą wiedzę na temat gotowania, nie dają sobie tak łatwo oddać fartucha i w związku z tym powstaje coraz więcej kulinarnych reality show – mówi Karolina Masalska, młodszy specjalista ds. PR w Instytucie Monitorowania Mediów. Niedawno zakończyła się piąta edycja „Top Chefa” oraz czwarta edycja „Hell’s Kitchen: Piekielnej kuchni”. Średnio odcinki przyciągały przed telewizory odpowiednio 1,8 mln i 1,63 mln osób – wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl. W grudniu kończy się również „MasterChef ”. Ten program cieszy się największą popularnością – ma średnio ponad 2 mln widzów. Potwierdzają to również dane Instytutu Monitorowania Mediów. – Ze wszystkich publikacji, które ukazały się na temat programów kulinarnych, ponad 56 proc. stanowiły wzmianki na temat tego programu. Pozostałe miejsca zajęła „Hell’s Kitchen: Piekielna Kuchnia” oraz „Top Chef”. Na temat tego ostatniego było najmniej wzmianek – około 7 proc. wszystkich publikacji – mówi Masalska. Internauci chętnie komentują przede wszystkim gotujących jurorów. W sieci najwięcej jest komentarzy na temat Magdy Gessler – według internautów to najbardziej rozpoznawalna restauratorka w Polsce i jurorka „MasterChefa”. – Na jej temat ukazało się ponad 67 proc. wszystkich publikacji o jurorach kulinarnych show. Na temat pozostałych jurorów ukazało się zaledwie kilkanaście procent. Drugie miejsce zajęła Ewa Wachowicz, która uzyskała ok. 14 proc., a kolejne
 • Magda Gessler wyjechała do USA?

  W tym sezonie "Masterchef" wybrał się za daleką wodę, do Nowego Jorku. - Z instytutu CIA będziemy przywozić niesamowite wrażenia. Będzie zagadkowo i ciekawie - dodała Magda Gessler. Czym zaskoczy nowa edycja kulinarnego show? Jacy goście pojawią się w odcinkach produkcji?
 • Magda Gessler będzie bardziej psychologicznie podchodzić do uczestników „Kuchennych rewolucji”

  Kuchenne rewolucje” od zawsze charakteryzowały się gwałtownymi emocjami i częstymi wybuchami prowadzącej w sytuacjach, kiedy restauracja nie spełniała jej oczekiwań. Restauratorka przyznaje, że nie była świadoma, jak wpływa na ludzi i że uczestnicy często czują się w jej obecności onieśmieleni. – Będzie dużo spokojniej, ale mądrzej, bardziej psychologicznie. Lepsze sukcesy, lepsze efekty. Wydaje mi się, że jest ostro wtedy, kiedy naprawdę musi być. A spokojnie i z dystansem wtedy, kiedy może. Wszystkie siły są rozłożone. Już znam efekt mojego działania. Wiem, jaką mam siłę. Wcześniej nie wiedziałam jak działam na ludzi, byłam przerażona, że się mnie boją. Teraz wiem, kiedy mogą się bać i dlaczego – mówi Magda Gessler.