Magda Gessler

Artykuły - Magda Gessler (182)

 • Walentynkowe zdjęcie Magdy Gessler robi furorę

  Walentynkowe zdjęcie Magdy Gessler robi furorę

  Polskie gwiazdy uwielbiają chwalić się w mediach społecznościowych luksusowymi wakacjami, pięknymi kreacjami i wyjściami do dobrych restauracji.
 • Magda Gessler wygląda... niewyraźnie

  Magda Gessler wygląda... niewyraźnie

  Magdę Gessler znają chyba wszyscy Polacy. Prowadzone przez nią „Kuchenne rewolucje” są emitowane przez stację TVN już od ośmiu lat.
 • Magda Gessler: Nigdy nie będę szczupła, nigdy też za gruba

  Magda Gessler: Nigdy nie będę szczupła, nigdy też za gruba

  Obierając marchewkę w zwiastunie programu "Sexy kuchnia", czyniła erotyczne aluzje, zaznacza jednak, że w jej programie nie ma niesmacznych historii. Zapewnia, że je racjonalnie i "nigdy nie będzie ani szczupła, ani za gruba"; zdradza też, ile zna języków obcych.
 • Magda Gessler gotowa do świąt!

  Magda Gessler gotowa do świąt!

  Chociaż Magda Gessler i Waldemar Kozierawski są parą od kilkunastu lat, nie mieszkają razem. Kozierawski, który z zawodu jest chirurgiem, pracuje bowiem w Kanadzie.
 • Magda Gessler: Pokochać życie

  Magda Gessler: Pokochać życie

  ​Ma 64 lata. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie. Jest jedną z najbardziej pracowitych i najbarwniejszych gwiazd. Magda Gessler dzieli się receptą na szczęście. Zdradza sekrety realizacji "MasterChefa" oraz "Sexy kuchni" i ze łzami w oczach wspomina ślub córki.
 • Sexy kuchnia Magdy Gessler

  Sexy kuchnia Magdy Gessler

  Nie wszystkim idzie w kuchni jak po maśle. Jednym gotowanie kojarzy się z ciężką pracą, nudnymi zakupami i sprzątaniem bałaganu, inni boją się kulinarnej porażki - wiele razy włożyli całe serce w przygotowanie dania, a goście i tak kręcili nosami nad talerzami. Nowy cykl Magdy Gessler udowodni niedowiarkom, że kuchnia nie jest strasznym miejscem, a gotowanie może być naprawdę sexy. Pierwszy odcinek programu "Sexy kuchnia Magdy Gessler" już w niedzielę, 5 listopada, o godz. 10:55 w Food Network!
 • Magda Gessler bez makijażu

  Magda Gessler bez makijażu

  Magda Gessler to niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci polskiej telewizji. Prowadzone przez nią „Kuchenne rewolucje” są z powodzeniem emitowane od ponad siedmiu lat i wciąż nie tracą na oglądalności.
 • Magda Gessler: Francuskie frykasy w centrum Katowic

  Magda Gessler: Francuskie frykasy w centrum Katowic

  Kto jak kto, ale Magda Gessler dobrze wie, jak przyciągnąć tłumy klientów do lokalu. W kolejnym odcinku "Kuchennych rewolucji" wyruszy z pomocą na Śląsk. Jakie będą efekty rewolucji?
 • Magda Gessler: Ta edycja "MasterChefa" jest bardziej wesoła

  Magda Gessler: Ta edycja "MasterChefa" jest bardziej wesoła

  Magda Gessler zauważa, że VI edycja "MasterChefa" ma dużo lepszą energię niż poprzednie, a podczas nagrań panowała fantastyczna atmosfera zarówno wśród uczestników, jak i jurorów. Według niej "MasterChef" daje szansę na pokonanie mentalnych barier i sprawdzenie swoich umiejętności każdemu - niezależnie od tego, czy ktoś pochodzi z dużego miasta, czy z niewielkiej gminy na obrzeżach naszego kraju. Wystarczy talent kulinarny, poczucie smaku, kreatywność i wiara w siebie.
 • Magda Gessler: Internet? Sodoma i Gomora

  Magda Gessler: Internet? Sodoma i Gomora

  Magda Gessler zamierza walczyć z fałszywymi doniesieniami medialnymi na swój temat. Już teraz nie udziela niektórym redakcjom wywiadów i deklaruje, że w przyszłości będzie wytaczać im procesy sądowe. Gwiazda TVN zaznacza też, że dziennikarze zajmujący się tego typu tematyką często płacą za to wysoką cenę, niszcząc samych siebie.

Filmy - Magda Gessler (49)

 • Magda Gessler: Internet? Sodoma i Gomora

  Magda Gessler zamierza walczyć z fałszywymi doniesieniami medialnymi na swój temat. Już teraz nie udziela niektórym redakcjom wywiadów i deklaruje, że w przyszłości będzie wytaczać im procesy sądowe.
 • Magda Gessler: Nie jestem teściową

  Wesele mojej córki Lary było najcudowniejsze na świecie - mówi Magda Gessler. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" zapowiada też, że dla męża Lary nie zamierza być teściową, lecz mamą.
 • Magda Gessler: Nie było luksusu

  Magda Gessler jest oczarowana Peru. Zachwyciło ją rękodzieło oraz miejscowa kuchnia, o której opowie w filmie "Pyszne Peru". Podczas pobytu w tym kraju restauratorka sprawdziła się także w nowej roli - zrealizowała dokument o Polaku skazanym za przemyt narkotyków.
 • Magda Gessler myśli o sprzedaży swoich ubrań w internecie i butikach

  Jeśli najnowsze projekty Magdy Gessler spodobają się kobietom, trafią najpierw do sprzedaży internetowej, a następnie do butików. Restauratorka chce, by polska moda była odważniejsza i bardziej kolorowa. Jej zdaniem obecnie rodzima moda to tylko kopia tego, co można zobaczyć na światowych wybiegach. Magda Gessler słynie z doskonałego wyczucia mody oraz zamiłowania do odważnych kreacji. Nie boi się oryginalnych krojów i mocnej kolorystyki. Chętnie nosi ubrania i dodatki najlepszych projektantów: Diora czy Prady. Ostatnio jednak coraz częściej pokazuje się w strojach własnego projektu. – Projektuję, bo chcę wyglądać tak, jak lubię. Bardzo nie lubię rzeczy, które są obrandowane, chcę stworzyć własny brand – mówi Magda Gessler.