Magda Gessler

Artykuły - Magda Gessler (140)

 • Magda Gessler wraca na plan "Kuchennych rewolucji"

  Magda Gessler wraca na plan "Kuchennych rewolucji"

  Po kilku tygodniach przerwy Magda Gessler ponownie podejmie się niemożliwego! Przemierzając kulinarną mapę Polski, stworzy kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Jak "Kuchenne rewolucje" wpłyną na ich losy w nowej, trudniejszej rzeczywistości?
 • Magda Gessler: Czuję się jak na środku oceanu

  Magda Gessler: Czuję się jak na środku oceanu

  Magda Gessler znana jest z tego, że nie przebiera w słowach. W „Kuchennych rewolucjach” ostro przywołuje do porządku właścicieli restauracji, kucharzy i kelnerów. Nie inaczej postąpiła w czwartek wieczorem, kiedy pojawiła się w relacji na żywo na instagramowym koncie Agaty Młynarskiej. Tym razem zrugała jednak Polaków, którzy nie przestrzegają zaleceń dotyczących niewychodzenia z domu bez wyraźnej konieczności. I stwierdziła, że jeśli tak dalej pójdzie, to sytuacja w Polsce będzie przypominać to, co stało się we Włoszech.
 • Magda Gessler zbiera donosy na ludzi, którzy ignorują kwarantannę

  Magda Gessler zbiera donosy na ludzi, którzy ignorują kwarantannę

  Podczas gdy inne gwiazd apelują do swoich fanów o to, by nie wychodzili z domu, słynna restauratorka wpadła na inny pomysł. Gessler prosi fanów, aby przesyłali jej zdjęcia ludzi, którzy ignorują te prośby i spędzają czas na powietrzu. „Opanujcie się!” - grzmi restauratorka.
 • Jaką siostrą jest Magda Gessler?

  Jaką siostrą jest Magda Gessler?

  Nie wszyscy wiedzą, że bratem Magdy Gessler jest Piotr Ikonowicz - działacz społeczny. Na temat znanej siostry postanowił wypowiedzieć się chyba po raz pierwszy. Co zdradził?
 • Mąż Magdy Gessler zdradził jej tajemnicę

  Mąż Magdy Gessler zdradził jej tajemnicę

  W „Kuchennych rewolucjach” rozstawia wszystkich po kątach, w innych programach też jest pewna siebie i żywiołowa. Trudno sobie wyobrazić, że królowa polskiej gastronomii bywa czasem nieśmiała i cicha.
 • Magda Gessler tańczy w "Dzień Dobry TVN". Nagranie hitem sieci

  Magda Gessler tańczy w "Dzień Dobry TVN". Nagranie hitem sieci

  Magda Gessler jest bez wątpienia najsłynniejszą polską restauratorką. Kobieta słynie nie tylko z perfekcyjnych dań, ale także swojego temperamentu i kolorowej osobowości.
 • Magda Gessler walczy z koronawirusem

  Magda Gessler walczy z koronawirusem

  Polskie gwiazdy wyjątkowo rozsądnie podeszły do epidemii koronawirusa. Poza małymi incydentami (np. żarty Cezarego Pazury z opaską na oczy w roli maseczki na twarzy) raczej nikt nie porywa się na komentowanie sytuacji.
 • Magda Gessler została dziewczyną Bonda

  Magda Gessler została dziewczyną Bonda

  Co łączy dawnego odtwórcę roli Jamesa Bonda, Piercea Brosnana i Magdę Gessler? Pojawili się razem w jednej produkcji. Stworzyła ją fanka słynnej restauratorki. Filmik, którym gwiazda pochwaliła się na swoim Instagramie, to bardzo zabawna przeróbka kultowej sceny jednej z odsłon przygód agenta 007.
 • Magda Gessler: Butelka szampana z Sharon Stone

  Magda Gessler: Butelka szampana z Sharon Stone

  Magda Gessler bez wątpienia jest jedną z najbardziej kolorowych i charyzmatycznych postaci polskiego show-biznesu i gastronomii. Magda Gessler zdradza, że jej warszawską restaurację U Fukiera często odwiedzają zagraniczne gwiazdy, takie jak Sharon Stone, Halle Berry czy Naomi Campbell. Z ich wizytami zawsze wiążą się niesamowite przygody, które wspomina ona ze szczerym uśmiechem i niesamowitą radością.
 • Magda Gessler uruchomiła kanał na YouTube

  Magda Gessler uruchomiła kanał na YouTube

  Fani Magdy Gessler będą mogli przygotować dania na Boże Narodzenie razem ze swoją idolką. Kreatorka smaku właśnie otworzyła kanał na YouTube, bo zależy jej na tym, by Polacy mieli dostęp do jej prawdziwych przepisów i nie korzystali z tych fałszywych, sygnowanych jej nazwiskiem.

Zdjęcia - Magda Gessler (4)

 • film.interia.pl
  Magda Gessler: Na tronie i w koronie
 • film.interia.pl
  Magda Gessler: Na tronie i w koronie
 • film.interia.pl
  Magda Gessler: Na tronie i w koronie
 • film.interia.pl
  Magda Gessler: Na tronie i w koronie

Filmy - Magda Gessler (68)