magda

Artykuły - Magda (482)

 • Rwa kulszowa - objawy i leczenie

  Rwa kulszowa - objawy i leczenie

  Pojawia się nagle. Jej przyczyną jest podrażnienie nerwów rdzeniowych w kręgosłupie. Objawia się trudnym do wytrzymania bólem w okolicy krzyżowej. Zwykle występuje po jednej stronie ciała. Tak było w przypadku pani Magdy (39 l.).
 • Magda Gessler o świątecznych przysmakach

  Magda Gessler o świątecznych przysmakach

  Tydzień przed marynujemy śledzie i sporządzamy zakwas do barszczu czerwonego. A potem mamy już z górki! Świąteczne przysmaki Magdaleny Gessler.
 • Magda Fres: Mama, smoczek!

  Magda Fres: Mama, smoczek!

  Intymny dziennik matki, kobiety światłej i... przerażonej.
 • Biegli ws. małej Magdy: To było uduszenie

  Biegli ws. małej Magdy: To było uduszenie

  Najnowsza ekspertyza biegłych w sprawie śmierci małej Magdy z Sosnowca kategorycznie wyklucza, że dziewczynka zginęła w wyniku upadku. W opinii, do której dotarła "Gazeta Wyborcza", eksperci jednogłośnie stwierdzają, że dziecko zostało uduszone. Do tych doniesień odniosła się także prokuratura.
 • Słonica Magda z łódzkiego zoo świętowała 50. urodziny

  Słonica Magda z łódzkiego zoo świętowała 50. urodziny

  Słonica Magda - najstarsza mieszkanka łódzkiego ogrodu zoologicznego obchodziła w niedzielę 50. urodziny. Jubilatce odśpiewano gromkie "Sto lat". Dostała też prezenty - ogromny tort owocowo-warzywny i ważącą 25 kg piłkę.
 • Rutkowski o śmierci Magdy: Ta wiedza jest kluczowa

  Rutkowski o śmierci Magdy: Ta wiedza jest kluczowa

  Krzysztof Rutkowski zeznawał dziś w Prokuraturze Okręgowej w Katowicach w związku z toczącym się postępowaniem w sprawie śmierci półrocznej Magdy z Sosnowca. - Jeśli osoby, które znają prawdę, przekażą ją śledczym, sprawa zostanie zakończona - powiedział dziennikarzom.
 • Zniknęła matka Magdy. Komunikat policji

  Zniknęła matka Magdy. Komunikat policji

  Nie będę się zajmował sprawą zniknięcia matki małej Magdy. Dla mnie ta sprawa jest zamknięta. W czasie dzisiejszego badania Katarzyny wariografem miały paść kluczowe pytania - oświadczył Krzysztof Rutkowski. Badająca sprawę zniknięcia kobiety policja przesłała do mediów specjalny komunikat o poszukiwaniach.
 • Nowe zarzuty dla matki małej Magdy

  Nowe zarzuty dla matki małej Magdy

  Dwa kolejne zarzuty - dotyczące zawiadomienia organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie i tworzenia fałszywych dowodów - postawiła w środę katowicka prokuratura Katarzynie W., matce półrocznej Magdy z Sosnowca.
 • RMF24: Magda mogła umrzeć nawet dwa dni wcześniej

  RMF24: Magda mogła umrzeć nawet dwa dni wcześniej

  Prokuratura w Katowicach sprawdza, czy do śmierci półrocznej Magdy z Sosnowca mogło dojść wcześniej niż w dniu jej rzekomego porwania. Jak dowiedział się nieoficjalnie reporter radia RMF FM, mogły to być nawet dwa dni. Śledczy mają także dowody na to, że w czasie, gdy ktoś, używając komputera rodziców dziewczynki, poszukiwał w sieci informacji o dziecięcych trumnach i organizacji pogrzebu, oni sami byli w domu.
 • Rutkowski: Rodzice Magdy będą skarżyć za bezpodstawne zarzuty

  Rutkowski: Rodzice Magdy będą skarżyć za bezpodstawne zarzuty

  Szef biura detektywistycznego Krzysztof Rutkowski zapowiedział w piątek, że rodzice półrocznej Magdy z Sosnowca zamierzają zaskarżyć do sądu przedstawicieli mediów, stawiających im bezpodstawne zarzuty.

Filmy - Magda (3)

 • Magda Wójcik prywatnie

  Magda Wójcik opowiada o swoich słabych stronach i o tym, co chciałaby w sobie zmienić.
 • Magda Wójcik o kompleksach

  Magda Wójcik opowiada o walce z kompleksami, odkrywaniu w sobie kobiecości i o tym, co interesuje ją w mężczyznach.
 • Rozpustna Magda Mołek

  Dziennikarka już po raz 5. zasiadła w jury konkursu "Doskonałość Roku Twój Styl 2009". Nam opowiedziała o ulubionych kosmetykach i starzeniu się.