Maffashion

Synonimy:
Madame Julietta,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Maffashion (15)

 • ​Maffashion o związku z Sebastianem Fabijańskim

  ​Maffashion o związku z Sebastianem Fabijańskim

  Sebastian Fabijański i Maffashion wystąpili we wspólnej relacji na żywo na Instagramie, podczas której odpowiadali na pytania fanów. Maffashion i Fabijański są parą zaledwie od kilku miesięcy, a że dotąd niewiele mówili o swoim związku, to ich fani liczyli na garść interesujących szczegółów. I się nie zawiedli.
 • Maffashion dyskutuje z fanką o byłym narzeczonym

  Maffashion dyskutuje z fanką o byłym narzeczonym

  Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, przez kilka lat była związana z Czarkiem Jóźwikiem. Niedawno para poinformowała o rozstaniu, a blogerka szybko znalazła nowy obiekt westchnień.
 • Maffashion z nagrodą influencera dekady. Jej blog ma 10 lat

  Maffashion z nagrodą influencera dekady. Jej blog ma 10 lat

  Maffashion otrzymała nagrodę dla influencera dekady. Pierwszy wpis na jej blogu pojawił się 10 lat temu. Kiedy to minęło?
 • Maffashion zaskoczyła fanów. Mocne zdjęcie!

  Maffashion zaskoczyła fanów. Mocne zdjęcie!

  Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich blogerek. Swoje stylizacje pokazuje od ponad 10 lat.
 • Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka i Maffashion razem. Zobacz teledysk "Lost" Atari Wu

  Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka i Maffashion razem. Zobacz teledysk "Lost" Atari Wu

  Arati Wu, czyli Michał Wasilewski, znany z duetu Xxanaxx, zaprezentował teledysk, który powstał do jego nowego utworu "Lost". W klipie możemy zobaczyć m.in. Julię Wieniawę, Gabi Drzewiecką czy Maffashion czyli Julię Kuczyńską. Nie jest to jednak zwykłe wideo, a poruszający obraz będący częścią inicjatywy społecznej "Po drugiej stronie lustra".
 • Maffashion: Nigdy nie funkcjonowałam ponad stan

  Maffashion: Nigdy nie funkcjonowałam ponad stan

  Julia Kuczyńska, gwiazda blogosfery, znana jako Maffashion, stara się rozsądnie podchodzić do zakupów i wydawania pieniędzy. Od rodziców, którzy musieli utrzymać dom przy skromnym budżecie, nauczyła się gospodarności.
 • Maffashion pozuje do śmiałych zdjęć w Tyrolu

  Maffashion pozuje do śmiałych zdjęć w Tyrolu

  Nie od dziś wiadomo, że blogerki modowe otrzymują propozycje sponsorowanych wyjazdów. Ich jedno zdjęcie jest czasem warte kilka tysięcy złotych.
 • "Planeta Singli 2": Debiut Maffashion

  "Planeta Singli 2": Debiut Maffashion

  Nowa część "Planety Singli" z każdą sceną będzie coraz bardziej zaskakiwać widzów! Jedną z niespodzianek "Planety Singli 2" jest gościnny udział jednej z najbardziej znanych blogerek modowych w Polsce - Julii Kuczyńskiej, czyli Maffashion.
 • Maffashion pozuje w samej bieliźnie

  Maffashion pozuje w samej bieliźnie

  O Julii „Maffashion” Kuczyńskiej jest ostatnio głośno przede wszystkim z jednego powodu. Chodzi o domniemane rozstanie blogerki z narzeczonym – Czarkiem Jóźwikiem.
 • Maffashion bierze ślub?

  Maffashion bierze ślub?

  Julia „Maffashion” Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników.

Zdjęcia - Maffashion (1)

Filmy - Maffashion (6)

 • Maffashion o marzeniach aktorskich

  Czy Maffashion chciałaby być aktorką? - Jeśli byłaby możliwość, to spróbowałabym swoich sił - powiedziała Julia Kuczyńska. - Gdzieś tam to jest z pogranicza moich zainteresowań - dodała.
 • Maffashion szczerze o retuszu

  Maffashion wzięła niedawno udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva". Momentalnie posypała się lawina komentarzy. Jak na nie zareagowała blogerka modowa? - Wiadomo, że jest retusz, zawsze występuje przy tego typu okazjach - przyznała. - Ludzie piszą, że mnie postarzyło, że wyglądam na 30 lat, a ja mam 31 we wrześniu - dodała.
 • Maffashion o imprezach show-biznesowych

  Maffashion opowiedziała co nieco o imprezach show-biznesowych, których jest częstą bywalczynią. Czy stawanie na ściankach już się jej znudziło? - To fajna okazja, żeby porozmawiać z ludźmi z branży. Można się ładnie ubrać, ale nie chcę zabrzmieć próżnie, bo to jest dodatek. To na pewno oderwanie się od codzienności - powiedziała blogerka modowa.
 • Maffashion zdecydowała się na radykalną metamorfozę

  Maffashion postanowiła ściąć włosy. Co ją do tego skłoniło? - Kobieta zmienną jest - stwierdziła. - Nie żałuję, jest to przemyślana decyzja. Jak będę miała ochotę, to mogę sobie te włosy doczepić - dodała.