Mads Mikkelsen

Artykuły - Mads Mikkelsen (18)

 • Jest szansa, że powstanie czwarty sezon serialu "Hannibal"

  Jest szansa, że powstanie czwarty sezon serialu "Hannibal"

  Oparty na motywach bestsellerowych książek Thomasa Harrisa serial „Hannibal” zniknął z anteny telewizji NBC w 2015 roku. Zakończono jego produkcję po trzecim sezonie, choć w zamyśle twórców było nagranie kolejnych transzy. Teraz pojawia się nadzieja na to, że przygody kanibala Hannibala Lectera i profilera FBI Willa Grahama będzie kontynuował Netflix.
 • Mads Mikkelsen zaskoczył fanów niechlujnym wyglądem

  Mads Mikkelsen zaskoczył fanów niechlujnym wyglądem

  Współpracownicy znanego z „Casino Royale” aktora lubią wymyślać jego fanom zadania w mediach społecznościowych. Tym razem na profilach Madsa w Twitterze, Facebooku i Instagramie pojawiło się jego bardzo depresyjne zdjęcie. Na dołączone pytanie - z jakiego filmu pochodzi ten kadr - większość komentujących odpowiedziało, że to ustawka, związaną z obowiązkowym obecnie siedzeniem w domu..
 • Mads Mikkelsen: Duńczyk w Ameryce

  Mads Mikkelsen: Duńczyk w Ameryce

  Niewielu europejskich aktorów zrobiło taką karierę w Stanach Zjednoczonych jak Mads Mikkelsen. Ledwie minął miesiąc 2019 roku, a Duńczyk już może pochwalić się dwoma premierami. Serwis Netflix udostępnił adaptację komiksu "Polar", w której Mikkelsen zagrał płatnego zabójcę na emeryturze. Z kolei ww wchodzącej właśnie na ekrany polskich kin "Arktyce" wcielił się on w mężczyznę starającego się przetrwać po katastrofie samolotu w samym środku śnieżnej pustyni. Nie jest to jego ostatnia premiera w tym roku.
 • Polar: Mads Mikkelsen jak John Wick!

  Polar: Mads Mikkelsen jak John Wick!

  Już 25 stycznia na Netfliksie pojawi się Polar - nowy film z Madsem Mikkelsenem będący adaptacją popularnego komiksu. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun tej krwawej ekranizacji.
 • Mads Mikkelsen w Polsce: Nigdy nie mówię "nie"

  Mads Mikkelsen w Polsce: Nigdy nie mówię "nie"

  - To nie jest mój pierwszy raz w Polsce. Byłem tu wcześniej kilka razy, ale nigdy tak długo, jakbym chciał - wyznał Mads Mikkelsen, wybitny duński aktor, który w sobotę, 21 listopada, spotkał się z polskimi fanami w Warszawie. 50-letni gwiazdor przyjechał, by promować swoje najnowsze filmy: adaptację komiksów Marvela "Doktor Strange" i kolejny tytuł z serii "Gwiezdne wojny", "Łotr 1".
 • Rola Madsa Mikkelsena w "Rogue One: A Star Wars Story" ujawniona? [możliwe spoilery!]

  Rola Madsa Mikkelsena w "Rogue One: A Star Wars Story" ujawniona? [możliwe spoilery!]

  "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" święcą triumfy w kinach na całym świecie, tymczasem na światło dzienne wychodzą kolejne informacje dotyczące nadchodzących filmów z uniwersum George'a Lucasa. Ostatnie dotyczą roli Madsa Mikkelsena w "Rogue One: A Star Wars Story", prequelu "Nowej nadziei" z 1977 roku.
 • Mads Mikkelsen: Duńczyk w Hollywood

  Mads Mikkelsen: Duńczyk w Hollywood

  W czasie swej kariery grał między innymi dilera narkotyków, optymistycznego księdza z guzem mózgu, przeciwnika Jamesa Bonda i najsławniejszego kanibala w historii kina. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych zagranicznych aktorów pracujących w Hollywood. Obdarzony charakterystyczną urodą, często jest obsadzany w rolach czarnych charakterów, chociaż z równie dużym powodzeniem występował w komediach. 22 listopada Mads Mikkelsen kończy 50 lat.

Filmy - Mads Mikkelsen (4)

 • "Death Stranding" [trailer]

 • "Polowanie"

  Niewinne kłamstwo małoletniej podopiecznej zmienia w piekło życie nauczyciela z prowincji.
 • "Kochanek królowej"

  "Kochanek królowej" to opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. W tym kostiumowym dramacie fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.
 • "Valhalla: Mroczny wojownik"

  Jednooki, niemy wojownik o wielkiej sile, był jeńcem wodza Barde. Z pomocą chłopca imieniem Are zabija go i razem uciekają w samo serce mroku. Uciekając przed łowcami nagród, Jednooki i Are dostają się na pokład okrętu Wikingów...