madeleine mccann

Artykuły - Madeleine mccann (50)

 • Australia: Fałszywy trop ws. zaginięcia Madeleine McCann

  Australia: Fałszywy trop ws. zaginięcia Madeleine McCann

  Ciało dziewczynki, znalezione w walizce w Australii, nie jest ciałem Madeleine, zaginionej osiem lat temu w Portugalii. Poinformowała o tym policja stanu Australia Południowa.
 • Nowi podejrzani w sprawie z zaginięcia małej Madeleine McCann

  Nowi podejrzani w sprawie z zaginięcia małej Madeleine McCann

  Czterech Portugalczyków zostało przesłuchanych w związku ze sprawą Madeleine McCann. Dziewczynka zniknęła w 2007 roku z apartamentu w portugalskim kurorcie. Scotland Yard podejrzewa, że mężczyźni planowali kradzież i nie spodziewali się, że w mieszkaniu śpi dziecko. O sprawie informuje CNN.
 • Przełom ws. Madeleine McCann? Poszukują mężczyzny

  Przełom ws. Madeleine McCann? Poszukują mężczyzny

  ​Detektywi badający zniknięcie Madeleine McCann poszukują mężczyzny, który molestował seksualnie cztery dziewczynki, kiedy włamywał się do domów wypoczynkowych w Portugalii - informuje The Guardian. Pierwszy raz odkąd mała Madeleine zaginęła w 2007 roku, cel poszukiwań policji jest aż tak bardzo doprecyzowany.
 • Wznowiono poszukiwania Madeleine McCann

  Wznowiono poszukiwania Madeleine McCann

  Brytyjscy detektywi udali się do Portugalii w ramach wznowionego śledztwa w sprawie zaginionej Madeleine McCann. Celem podróży jest aresztowanie i przesłuchanie trzech mężczyzn podejrzanych o porwanie w maju 2007 roku 4-letniej wówczas dziewczynki z hotelu w kurorcie Praia da Luz.
 • Wniosek brytyjskiej policji ws. zaginięcia Madeleine McCann

  Wniosek brytyjskiej policji ws. zaginięcia Madeleine McCann

  Brytyjska policja skierowała do służb z Portugalii wniosek o pomoc w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Według gazety "Daily Mirror" chodzi o aresztowanie trzech włamywaczy działających na terenie kurortu, w którym w 2007 roku zaginęło dziecko.
 • Nowy trop ws. zaginięcia Madeleine McCann

  Nowy trop ws. zaginięcia Madeleine McCann

  ​Scotland Yard twierdzi, że mała Madeleine została uprowadzona przez gang włamywaczy. Jak wynika z najnowszych doniesień, do apartamentu państwa McCann, w którym spały ich dzieci, weszło trzech mężczyzn. Spanikowali, gdy w trakcie przeszukiwania pokoju obudziła się Madeleine. O nowym tropie ws. zaginięcia dziewczynki czytamy na stronie Mirror.co.uk.
 • Portugalia wznawia śledztwo ws. Madeleine McCann

  Portugalia wznawia śledztwo ws. Madeleine McCann

  Policja w Portugalii wznowiła śledztwo ws. zniknięcia Madeleine McCann ze względu na nowe elementy dowodowe - poinformowała prokuratura. Nie podano dalszych szczegółów. Brytyjska dziewczynka zaginęła podczas wyjazdu z rodzicami w regionie Algarve w 2007 roku.
 • Komisarz: Ojciec Maddie McCann był wśród podejrzanych

  Komisarz: Ojciec Maddie McCann był wśród podejrzanych

  Portugalski komisarz Goncalo Amaral, który prowadził śledztwo ws. zaginięcia Madeleine McCann, powiedział w poniedziałek, że jednym z podejrzanych był już w 2007 roku jej ojciec Gerry. Według śledczego na McCanna wskazywały zeznania irlandzkich turystów.
 • Wielki odzew po programie w TV o zaginięciu Madeleine McCann

  Wielki odzew po programie w TV o zaginięciu Madeleine McCann

  Ponad 300 zgłoszeń telefonicznych i 170 e-maili otrzymała policja brytyjska po nadaniu przez telewizję w poniedziałek rekonstrukcji zaginięcia w 2007 roku Madeleine McCann. Pokazano nowe tropy w śledztwie i portrety pamięciowe poszukiwanych przez policję.
 • Co się wydarzyło przed zniknięciem Madeleine McCann?

  Co się wydarzyło przed zniknięciem Madeleine McCann?

  Na antenie BBC One w programie "Crimewatch" został wyemitowany materiał o Madeleine McCann, który stanowi "najbardziej szczegółową rekonstrukcję zdarzeń" poprzedzających zniknięcie dziecka. W filmie pojawia się między innymi wątek mężczyzny niosącego dziecko w stronę plaży.