macierzyństwo

Artykuły - Macierzyństwo (157)

 • Caster Semenya w roli matki. Para została rodzicami?

  Caster Semenya w roli matki. Para została rodzicami?

  W lekkoatletycznym świecie mówi się, że najprawdopodobniej utytułowana biegaczka wkrótce zostanie mamą lub już nią jest. W jej publikacjach nie brakuje zdjęć związanych z oczekiwaniami na narodziny dziecka. Niedawno żona Caster Semenyi pochwaliła się zresztą ciążowym brzuszkiem.
 • Agnieszka Chylińska w jesiennej czapce. Zrobiła ją sama?

  Agnieszka Chylińska w jesiennej czapce. Zrobiła ją sama?

  Agnieszka Chylińska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się przygotowaniami do jesieni. Zajęła się robieniem czapek na drutach?
 • Matki, które mogą wszystko

  Matki, które mogą wszystko

  Nie szukają powodów, lecz znajdują sposoby. Kiedy życie sprawia, że nie mogą iść drogą, którą wybrały, decydują się na inną. Nie złamały ich ani śmierć, ani choroba. Wiedzą, że będzie dobrze i zrobią wszystko, by tak było.
 • Matki Polki: Przyjmują pomoc, ale niechętnie

  Matki Polki: Przyjmują pomoc, ale niechętnie

  Tylko 54 proc. polskich mam przyznaje, że doceniają pomoc innych – wynika z raportu „Dziękuję Ci, mamo” przygotowanego na zlecenie firmy P&G. Dlaczego wolimy wszystko robić same?
 • Dziecko nie jest całym ich światem

  Dziecko nie jest całym ich światem

  Wiele młodych mam powtarza, że dziecko jest „całym ich światem” lub stało się „pępkiem ich świata”. Okazuje się jednak, że to nie do końca prawda. Aż 73 proc. mam przyznało, że dobre kontakty z rodziną i znajomymi są dla nich ważne i nie chciałyby z nich rezygnować - wynika z raportu „Być mamą” przygotowanego na zlecenie firmy P&G w ramach kampanii „Dziękuję ci, mamo”.
 • Cenny czas Matek Polek

  Cenny czas Matek Polek

  Aż 91 proc. polskich matek przyznaje, że czas wolny jest dla nich bardzo ważny – wynika z raportu „Być mamą” przygotowanego na zlecenie firmy Procter&Gamble w ramach kampanii „Dziękuję Ci Mamo”.
 • Polki: Bycie matką jest trudniejsze niż dawniej

  Polki: Bycie matką jest trudniejsze niż dawniej

  Aż 56 proc. Polek uważa, że dziś macierzyństwo jest bardziej skomplikowane niż w przeszłości – wynika z raportu „Być mamą” przygotowanego na zlecenie firmy Procter&Gamble w ramach kampanii „Dziękuję Ci Mamo”.
 • Macierzyństwo na medal

  Macierzyństwo na medal

  Wyniki światowego raportu „Być Mamą” firmy Procter & Gamble.
 • Nie mam dziecka. Jestem złą kobietą?

  Nie mam dziecka. Jestem złą kobietą?

  "Kiedy w końcu będziesz mieć dziecko?" - to pytanie słyszą kobiety, które według innych osiągnęły już wiek, kiedy powinny założyć rodzinę. Czy wynika to tylko z troski? - Przypisujemy bardzo wiele negatywnych cech kobietom, które nie decydują się na dziecko - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" psycholog Małgorzata Ohme. - Jeżeli ktoś nie czuje, że chce mieć dzieci, to niech nie robi nic pod wpływem innych, bo nikomu to na
 • Wzór na mamę idealną...

  Wzór na mamę idealną...

  …tak naprawdę nie istnieje. Jeśli jednak poznasz temperament swój i dziecka, łatwiej unikniesz wychowawczych wpadek.

Filmy - Macierzyństwo (24)

 • Zabawne ruchy kraba. O co chodzi?

  Jeśli myślicie, że to tylko taniec, to grubo się mylicie! Zabawne ruchy samicy kraba, przypominające radość ze strzelonej podczas meczu bramki, to nic innego jak uwolnienie jaj. Wygląda na to, że spełniła swój macierzyński obowiązek! (STORYFUL/x-news)
 • Jak wygląda macierzyństwo w Polsce, a jak za granicą?

  Wychowywanie dzieci w Polsce i za granicą może być skrajnie różne. W studiu „Dzień Dobry TVN” o tych różnicach opowiedziały: mama trójki dzieci Aleksandra Janse van Rensburg oraz mama dwójki dzieci urodzonych w Danii Agata Dąbrowska. – Na poród przyjechałam do Polski, był fenomenalny – wyjaśniła Janse van Rensburg. Jak wygląda ich życie rodzinne po powrocie do Polski? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak wygląda macierzyństwo w zakładzie karnym?

  Anna Lewandowska odwiedziła Zakład Karny nr 1 w Grudziądzu, gdzie przebywają kobiety, które są matkami. Jak wygląda ich życie? Czym różni się macierzyństwo w więzieniu od tego na wolności? Z jakimi problemami borykają się matki więźniarki? Swoje historie opowiedziały w „Dzień Dobry TVN”. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • To dopiero macierzyństwo. Nie uwierzycie

  Ta mama musi być wyjątkowo dumna ze swojego maleństwa. Mały Zachary szybko nauczył się, że o rodzicielkę warto dbać od najwcześniejszych lat i kiedy on sam je, karmi też swoją mamę… frytkami. Genialne? (STORYFUL/x-news)