macierzyństwo

Artykuły - Macierzyństwo (165)

 • Monika Mrozowska zmęczona macierzyństwem!

  Monika Mrozowska zmęczona macierzyństwem!

  Monika Mrozowska w styczniu 2021 roku urodziła czwarte dziecko. Choć jest to dla niej ogromna radość, to nie chce ukrywać, że bywa bardzo zmęczona jako mama takiej gromadki. Gwiazda właśnie pokazała w mediach bardzo szczere zdjęcie i pokusiła się o kilka mocnych słów we wpisie.
 • Ocalić syna: Trudna miłość matki

  Ocalić syna: Trudna miłość matki

  Dramat matki i jej dziecka pedofila. To inna perspektywa niż ta, z którą z reguły się spotykamy, pochylając się nad nieszczęściem ofiar. A to przecież również dramat ludzi, który rozgrywa się po drugiej stronie. Rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, co przeżywa matka osoby dopuszczającej się czynów karalnych.
 • Paloma Faith pokazała intymne zdjęcia po porodzie!

  Paloma Faith pokazała intymne zdjęcia po porodzie!

  Paloma Faith niedawno urodziła drugie dziecko i znana ze swojej szczerości brytyjska piosenkarka nie ma zamiaru ukrywać, że jest to dla niej trudny czas. Właśnie w sieci pojawiło się jej zdjęcie, które pokazuje prawdę o macierzyństwie.
 • Księżna Kate ma wyrzuty sumienia! Szczere wyznanie!

  Księżna Kate ma wyrzuty sumienia! Szczere wyznanie!

  Księżna Kate kocha bycie mamą, ale trzeba przyznać, że w połączeniu z rolą księżnej, nie jest to łatwe zadanie. Ostatnio podczas wywiadu Kate zdobyła się na bardzo szczere wyznanie, które dla poddanych było poruszające.
 • Psychoterapeutka ostrzega rodziców. Padły mocne słowa

  Psychoterapeutka ostrzega rodziców. Padły mocne słowa

  Pięć toksycznych zdań, które zbyt często padają z naszych ust. Według ekspertki są wyjątkowo szkodliwe dla prawidłowego rozwoju dziecka.
 • Współczesna matka Polka: Oto jaka jest naprawdę!

  Współczesna matka Polka: Oto jaka jest naprawdę!

  Archetyp matki Polki jest dość mocno zakorzeniony w naszej świadomości. Zgodnie z definicją to kobieta, która poświęciła życie rodzinie i wychowaniu dzieci w duchu tradycyjnych i patriotycznych wartości. Czasy jednak się zmieniają, a wraz z nimi rola matki. Jak wygląda ona dzisiaj? Czy kobietom jest łatwiej, czy może, paradoksalnie, trudniej?
 • Oto z czego najczęściej rezygnuje kobieta, gdy zostaje mamą

  Oto z czego najczęściej rezygnuje kobieta, gdy zostaje mamą

  Bycie rodzicem wymaga poświęceń. Najwięcej z nich dotyka siłą rzeczy matki, które często muszą odstawić na bok nie tylko karierę zawodową, ale też mocno ograniczyć potrzeby fizjologiczne, jak chociażby ilość snu. Z czego w pierwszej kolejności rezygnują kobiety, które powiły potomka?
 • Czy mężczyzna zmieniający pieluchę jest sexy?

  Czy mężczyzna zmieniający pieluchę jest sexy?

  Macierzyństwo to często jazda bez trzymanki. Kobieta zostawiona sama sobie, bez pomocy, szybko staje się kłębkiem nerwów. I tu pojawia się pole do popisu dla mężczyzny, który przy okazji może na tym wiele zyskać. Co powinien zrobić? Recepta jest prosta!
 • Caster Semenya w roli matki. Para została rodzicami?

  Caster Semenya w roli matki. Para została rodzicami?

  W lekkoatletycznym świecie mówi się, że najprawdopodobniej utytułowana biegaczka wkrótce zostanie mamą lub już nią jest. W jej publikacjach nie brakuje zdjęć związanych z oczekiwaniami na narodziny dziecka. Niedawno żona Caster Semenyi pochwaliła się zresztą ciążowym brzuszkiem.
 • Agnieszka Chylińska w jesiennej czapce. Zrobiła ją sama?

  Agnieszka Chylińska w jesiennej czapce. Zrobiła ją sama?

  Agnieszka Chylińska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pochwaliła się przygotowaniami do jesieni. Zajęła się robieniem czapek na drutach?

Filmy - Macierzyństwo (26)

 • „Wspaniali ludzie”: Mój mąż po prostu był i trzymał mnie za rękę

  Kamila opowiada o obumarłej ciąży i ciężkich przeżyciach z tym związanych. Tłumaczy także, w jaki sposób jej mąż ją wspierał. Wspomina także najgorsze chwile w szpitalu, gdy musiała wykupić sobie prywatna salę, aby móc w spokoju przejść bolesne chwile. Kamila Gaworska-Mirocka jest wizażystką, a także mamą małego Tadzia i żoną Grzegorza. Przez lata zajmowała się ratowaniem upadających firm, ale jej doświadczenia życiowe spowodowały, że teraz pomaga kobietom. Jej projekt „Tęczowe dzieci” ma przynosić nadzieję kobietom, które straciły swoje dziecko. Sama kiedyś uległa bardzo poważnemu wypadkowi podczas ćwiczeń i to nauczyło ją innego spojrzenia na problemy swoje i innych ludzi. W programie mówi o swojej tragedii, o bolesnej stracie własnych dzieci w czasie ciąży. Zobacz fragment 8. Odcinka programu.
 • „Wspaniali ludzie”: Kamila opowiada o stracie dzieci i strasznym poczuciu winy

  Kamila Gaworska-Mirocka jest wizażystką, a także mamą małego Tadzia i żoną Grzegorza. Przez lata zajmowała się ratowaniem upadających firm, ale jej doświadczenia życiowe spowodowały, że teraz pomaga kobietom. Jej projekt „Tęczowe dzieci” ma przynosić nadzieję kobietom, które straciły swoje dziecko. Sama kiedyś uległa bardzo poważnemu wypadkowi podczas ćwiczeń i to nauczyło ją innego spojrzenia na problemy swoje i innych ludzi. W programie mówi o swojej tragedii, o bolesnej stracie własnych dzieci w czasie ciąży. Zobacz fragment 8. Odcinka programu.
 • "Tok Szoł": Macierzyństwo może też być życiową pasją

  Anna Głogowska oraz Paulina Smaszcz dyskutują o tym czy można żyć bez pasji. Rozmowę prowadzi Katarzyna Pakosińska - fragment programu "Tok Szoł" emitowanego na antenie Superstacji.
 • "Tok Szoł": Macierzyństwo to też popełnianie błędów

  Anna Czartoryska-Niemczycka oraz Agnieszka Ludwisiak-Wypior rozmawiają z Katarzyną Pakosińską o tym jak pogodzić macierzyństwo z pracą i jak zaakceptować popełnianie błędów - fragment programu "Tok Szoł" emitowanego na antenie Superstacji.