Maciereiwcz

Artykuły - Maciereiwcz (5)

 • Macierewicz: Żołnierze Powstania awansowali nas do rangi narodu niepodległego

  Macierewicz: Żołnierze Powstania awansowali nas do rangi narodu niepodległego

  Antoni Macierewicz powiedział w czasie obchodów 73. rocznicy Powstania Warszawskiego, że walczący w nim żołnierze "swoją walką, niezmożoną wytrwałością i determinacją awansowali nas do narodu niepodległego".
 • Będziemy zatrudniać bez studiów

  Będziemy zatrudniać bez studiów

  Zmiany dokonane w zarządach i radach spółek Polskiej Grupy Zbrojeniowej były niewielkie i przyniosły pozytywne efekty - zapowiedział szef MON Antoni Macierewicz na posiedzeniu sejmowej komisji obrony.
 • MON przygotowało projekt ustawy ws. munduru dla kombatantów

  MON przygotowało projekt ustawy ws. munduru dla kombatantów

  Kombatanci, głównie żołnierze podziemia antykomunistycznego, będą mogli otrzymać i nosić własny mundur. Ma to stać się dla nich formą specjalnego uhonorowania. MON skierowało do konsultacji projekt ustawy w tej sprawie.
 • Macierewicz: Źródłem siły państwa jest naród oraz własne wojsko, przemysł i broń

  Macierewicz: Źródłem siły państwa jest naród oraz własne wojsko, przemysł i broń

  Źródłem siły państwa jest naród oraz własne wojsko, przemysł i broń – podkreślił minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, który w sobotę w Sieradzu wziął udział w pogrzebie szczątków Teofila Jurka - żołnierza poległego w czasie kampanii wrześniowej 1939 r.
 • Politycy PO: Macierewicz pokazał prawdziwą twarz PiS

  Politycy PO: Macierewicz pokazał prawdziwą twarz PiS

  Antoni Macierewicz udał się z wizytą do Stanów Zjednoczonych i w dobrej formie pokazał prawdziwą twarz PiS - skomentował wypowiedź wiceprezesa PiS Antoniego Macierewicza podczas jego niedawnej wizyty w USA poseł PO Mariusz Witczak. To kompromitacja dodają jego partyjni koledzy. Politycy PO pytali też kandydatkę PiS na premiera Beatę Szydło, czy Macierewicz jest kandydatem na szefa MON w jej rządzie

Filmy - Maciereiwcz (1)