Maciej Stuhr

Artykuły - Maciej Stuhr (274)

 • Maciej Stuhr: Nie potrafię siedzieć cicho

  Maciej Stuhr: Nie potrafię siedzieć cicho

  Maciej Stuhr - jako jedna z twarzy ruchu Kultura Niepodległa - opowiedział o projekcie artystów i politycznej sytuacji w kraju.
 • Maciej Stuhr: "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie?"

  Maciej Stuhr: "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie?"

  Maciej Stuhr zachęca do wzięcia udziału w dzisiejszej demonstracji pod Pałacem Prezydenckim. "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie? I jak się macie w naszej Ojczyźnie?" - aktor napisał na Facebooku.
 • Diamentowy Klaps Filmowy dla Macieja Stuhra

  Diamentowy Klaps Filmowy dla Macieja Stuhra

  Maciej Stuhr został laureatem nagrody Festiwalu Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017. 1 lipca, podczas odbywającej się po raz 10. uroczystej gali w Sopocie, aktor odebrał nagrodę Diamentowego Klapsa Filmowego.
 • Maciej Stuhr: Czy wystąpiłby w serialu TVP?

  Maciej Stuhr: Czy wystąpiłby w serialu TVP?

  Maciej Stuhr przyznał, że mógłby wystąpić w serialu dla telewizji publicznej, jeżeli taka produkcja byłaby dobra.
 • Maciej Stuhr na gali ENF: Żarty, dziecko i polityka

  Maciej Stuhr na gali ENF: Żarty, dziecko i polityka

  Maciej Stuhr doskonale spisał się w roli gospodarza sobotniej gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych. Aktor dawał z siebie wszystko, aby rozbawić zgromadzoną w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu publikę, wśród której znalazły się największe gwiazdy kina.
 • Maciej Stuhr: W tym roku galę poprowadzę sam

  Maciej Stuhr: W tym roku galę poprowadzę sam

  Wielkimi krokami zbliża się rozdanie Europejskich Nagród Filmowych. Do tej pory w Polsce taka gala odbyła się tylko raz - w 2006 roku w Warszawie. Po 10 latach znów gościć będziemy śmietankę europejskiego kina. Wybitni aktorzy, olśniewające aktorki i poważani reżyserzy zjadą się na ten szczególny wieczór do Wrocławia, tegorocznej Europejskiej Stolicy Kultury. 29. Gala ENF odbędzie się już 10 grudnia i poprowadzi ją Maciej Stuhr. Podobnie było w Warszawie, gdzie u boku aktora pojawiła się Sophie Marceau. Czy i tym razem będzie towarzyszyć mu zagraniczna piękność? Maciej Stuhr uchyla rąbka tajemnicy.
 • Maciej Stuhr: Czasem do spowiedzi, czasem na wódkę

  Maciej Stuhr: Czasem do spowiedzi, czasem na wódkę

  W nowym serialu kryminalnym Canal+ "Belfer" (premiera - 2 października) Maciej Stuhr wciela się w tytułowego nauczyciela, Pawła Zawadzkiego, który przyjeżdża do małej miejscowości, by znaleźć zabójcę młodej dziewczyny. To już druga w tym roku główna rola gwiazdora w kryminale - przed kilkoma tygodniami mogliśmy oglądać go na ekranach kin w słowacko-czesko-polskiej produkcji "Czerwony kapitan". - Lubię te ponure historie - tłumaczy aktor w rozmowie z Adrianem Luzarem.
 • Maciej Stuhr: Kontrowersje to polska specjalność

  Maciej Stuhr: Kontrowersje to polska specjalność

  - Może to nie daleka zagranica, ale zdecydowanie najmocniejszy punkt w mojej międzynarodowej karierze - mówi o pracy nad "Czerwonym Kapitanem" Maciej Stuhr. W słowacko-czesko-polskiej koprodukcji wcielił się w detektywa Richarda Krauza. W rozmowie z Interią aktor opowiedział o kontrowersjach, wyzwaniach związanych z pracą w obcym języku, a także o serialu kryminalnym "Belfer".
 • "Czerwony Kapitan" [recenzja]: Kryminał po europejsku

  "Czerwony Kapitan" [recenzja]: Kryminał po europejsku

  Dla Macieja Stuhra główna rola w "Czerwonym Kapitanie" jest pierwszą tak znaczącą próbą podbicia serc zagranicznej publiczności. W słowacko-czesko-polskiej koprodukcji na podstawie bestsellerowej powieści Dominika Dana aktor dwoi się i troi, by sprostać wyzwaniu. Z walki wychodzi zwycięsko, ale sam film pozostawia niedosyt.
 • Maciej Stuhr: Pobiłem życiowy rekord

  Maciej Stuhr: Pobiłem życiowy rekord

  Podczas pracy nad tym filmem ustanowiłem życiowy rekord, jeśli chodzi o liczbę godzin spędzonych na planie. Dużo też biegałem - są sceny, w których biegnę przez niemal całą Bratysławę - opowiada Maciej Stuhr o roli w "Czerwonym Kapitanie" słowackiego reżysera Michala Kollara.

Zdjęcia - Maciej Stuhr (28)

 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr "Belfrem"
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr: Syn godny ojca

Filmy - Maciej Stuhr (34)