Maciej Stuhr

Artykuły - Maciej Stuhr (280)

 • Maciej Stuhr: Ojcowski dubbing

  Maciej Stuhr: Ojcowski dubbing

  W polskiej wersji językowej komedii "Kaczki z gęsiej paczki" (premiera 11 maja) Maciej Stuhr użyczył głosu głównej postaci - gęsi o imieniu Benek.
 • "Bal manekinów": Maciej Stuhr gra u ojca

  "Bal manekinów": Maciej Stuhr gra u ojca

  27 kwietnia w Och-teatrze odbędzie się premiera "Balu manekinów" Brunona Jasieńskiego w reżyserii Jerzego Stuhra. W roli głównej zobaczymy Macieja Stuhra.
 • Maciej Stuhr żartował z "polskiego obozu" na Orłach

  Maciej Stuhr żartował z "polskiego obozu" na Orłach

  Jubileuszową, 20. galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych, poprowadził Maciej Stuhr, dla którego była to już ósma impreza w charakterze gospodarza Orłów.
 • Maciej Stuhr: Nie potrafię siedzieć cicho

  Maciej Stuhr: Nie potrafię siedzieć cicho

  Maciej Stuhr - jako jedna z twarzy ruchu Kultura Niepodległa - opowiedział o projekcie artystów i politycznej sytuacji w kraju.
 • Maciej Stuhr: "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie?"

  Maciej Stuhr: "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie?"

  Maciej Stuhr zachęca do wzięcia udziału w dzisiejszej demonstracji pod Pałacem Prezydenckim. "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie? I jak się macie w naszej Ojczyźnie?" - aktor napisał na Facebooku.
 • Diamentowy Klaps Filmowy dla Macieja Stuhra

  Diamentowy Klaps Filmowy dla Macieja Stuhra

  Maciej Stuhr został laureatem nagrody Festiwalu Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017. 1 lipca, podczas odbywającej się po raz 10. uroczystej gali w Sopocie, aktor odebrał nagrodę Diamentowego Klapsa Filmowego.
 • Maciej Stuhr: Czy wystąpiłby w serialu TVP?

  Maciej Stuhr: Czy wystąpiłby w serialu TVP?

  Maciej Stuhr przyznał, że mógłby wystąpić w serialu dla telewizji publicznej, jeżeli taka produkcja byłaby dobra.
 • Maciej Stuhr na gali ENF: Żarty, dziecko i polityka

  Maciej Stuhr na gali ENF: Żarty, dziecko i polityka

  Maciej Stuhr doskonale spisał się w roli gospodarza sobotniej gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych. Aktor dawał z siebie wszystko, aby rozbawić zgromadzoną w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu publikę, wśród której znalazły się największe gwiazdy kina.
 • Maciej Stuhr: W tym roku galę poprowadzę sam

  Maciej Stuhr: W tym roku galę poprowadzę sam

  Wielkimi krokami zbliża się rozdanie Europejskich Nagród Filmowych. Do tej pory w Polsce taka gala odbyła się tylko raz - w 2006 roku w Warszawie. Po 10 latach znów gościć będziemy śmietankę europejskiego kina. Wybitni aktorzy, olśniewające aktorki i poważani reżyserzy zjadą się na ten szczególny wieczór do Wrocławia, tegorocznej Europejskiej Stolicy Kultury. 29. Gala ENF odbędzie się już 10 grudnia i poprowadzi ją Maciej Stuhr. Podobnie było w Warszawie, gdzie u boku aktora pojawiła się Sophie Marceau. Czy i tym razem będzie towarzyszyć mu zagraniczna piękność? Maciej Stuhr uchyla rąbka tajemnicy.
 • Maciej Stuhr: Czasem do spowiedzi, czasem na wódkę

  Maciej Stuhr: Czasem do spowiedzi, czasem na wódkę

  W nowym serialu kryminalnym Canal+ "Belfer" (premiera - 2 października) Maciej Stuhr wciela się w tytułowego nauczyciela, Pawła Zawadzkiego, który przyjeżdża do małej miejscowości, by znaleźć zabójcę młodej dziewczyny. To już druga w tym roku główna rola gwiazdora w kryminale - przed kilkoma tygodniami mogliśmy oglądać go na ekranach kin w słowacko-czesko-polskiej produkcji "Czerwony kapitan". - Lubię te ponure historie - tłumaczy aktor w rozmowie z Adrianem Luzarem.

Zdjęcia - Maciej Stuhr (28)

 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr "Belfrem"
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr: Syn godny ojca

Filmy - Maciej Stuhr (34)