Maciej Stuhr

Artykuły - Maciej Stuhr (187)

 • Maciej Stuhr: Aktor, który ma własne zdanie

  Maciej Stuhr: Aktor, który ma własne zdanie

  Maciej Stuhr jest zasłużonym i lubianym przez publiczność aktorem. Oprócz działalności zawodowej słynie także z tego, że ma własne zdanie i nie boi się go publicznie wygłaszać - często bezkompromisowo. Komentarze te przysparzają mu tak fanów, jak i wrogów. Przypominamy jego najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi.
 • Maciej Stuhr kontra Viola Kołakowska! Poszło o szczepionkę przeciw COVID-19

  Maciej Stuhr kontra Viola Kołakowska! Poszło o szczepionkę przeciw COVID-19

  Maciej Stuhr poinformował internautów, że przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19. Na jego wyznanie dość stanowczo zareagowała Violetta Kołakowska. Aktor nie pozostał jej dłużny i szybko odpowiedział: "Osobiście wolałbym iść na wódkę z Sasinem niż zaufać twoim poglądom".
 • Maciej Stuhr i "Szadź 2": Lila to bardzo mocny punkt tej historii

  Maciej Stuhr i "Szadź 2": Lila to bardzo mocny punkt tej historii

  "W drugim sezonie 'Szadzi' pojawi się niezwykle ważna kobieta dla mojego bohatera. To będzie bardzo mocny punkt tej historii" - powiedział Maciej Stuhr, odtwórca głównej roli w produkcji.
 • Maciej Stuhr gościem Kuby Wojewódzkiego. Czy wystąpi jeszcze u Patryka Vegi?

  Maciej Stuhr gościem Kuby Wojewódzkiego. Czy wystąpi jeszcze u Patryka Vegi?

  Ten rok jest dla Macieja Stuhra słodko-gorzki, zwłaszcza w kontekście otrzymanych nagród. Zdania o jego rolach są podzielone, a co na to sam zainteresowany? Aktor w programie u Kuby Wojewódzkiego odniósł się do Telekamer i Węży.
 • Maciej Stuhr: To moja pierwsza Telekamera

  Maciej Stuhr: To moja pierwsza Telekamera

  W środę wręczono Telekamery "Tele Tygodnia", nagrody dla najpopularniejszych gwiazd, osobowości, seriali i programów telewizyjnych. Laureatem w kategorii "aktor" został Maciej Stuhr, za rolę w serialu "Szadź". Jego wystąpienie wzbudziło sporo emocji.
 • Maciej Stuhr: No i się zaczęło. Joanna Lichocka broni aktora: Na hejt nie zasługuje

  Maciej Stuhr: No i się zaczęło. Joanna Lichocka broni aktora: Na hejt nie zasługuje

  "Może trzeba rzucić kraj, wyjechać w cholerę, żyć gdzie indziej, przestać się zamartwiać tym, co się dzieje w Polsce?" - powiedział Maciej Stuhr, komentując ostatnie wydarzenia w kraju po opublikowaniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Słowa odbiły się szerokim echem, wywołując falę komentarzy. Niespodziewanie w obronie aktora stanęła posłanka PiS Joanna Lichocka.
 • ​Maciej Stuhr: Noga moja u Św. Szczepana już nie postanie. Afera wokół księdza, który przepędził wolontariuszkę WOŚP

  ​Maciej Stuhr: Noga moja u Św. Szczepana już nie postanie. Afera wokół księdza, który przepędził wolontariuszkę WOŚP

  Aktor w emocjonalnym poście odniósł się do sytuacji, w której ksiądz w agresywny sposób wyrzucił z terenu kościoła w Krakowie młodą kobietę ze skarbonką WOŚP. Dla Macieja Stuhra to sprawa osobista, bo to ważny dla niego kościół.
 • "Szadź": Maciej Stuhr czeka na wyrok

  "Szadź": Maciej Stuhr czeka na wyrok

  Maciej Stuhr wrócił na plan serialu "Szadź". Premiera drugiego sezonu produkcji Player Original zaplanowana jest na 2021 rok.
 • Maciej Stuhr i jego żona Katarzyna mieli koronawirusa

  Maciej Stuhr i jego żona Katarzyna mieli koronawirusa

  Informację o przebytej chorobie ujawniła na swoim Instagramie zamieściła Błażejewska-Stuhr. Jej mąż Maciej dowiedział się o tym, że ma koronawirusa przy okazji rutynowego testu, jakiemu się poddał przed rozpoczęciem pracy. Chorobę przechodził bezobjawowo. Z kolei ona wciąż zmaga się z różnymi dolegliwościami, które są konsekwencją zakażenia tym wirusem.
 • ​Maciej Stuhr spełnił swoje wielkie marzenie

  ​Maciej Stuhr spełnił swoje wielkie marzenie

  W ubiegłym tygodniu Maciej Stuhr był bardzo zabiegany. I to dosłownie. 45-letni aktor sprostał wyzwaniu, które sobie postawił - przebiegł 100 kilometrów w ciągu siedmiu dni.

Zdjęcia - Maciej Stuhr (25)

 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów

Filmy - Maciej Stuhr (38)

 • Maciej Stuhr: "Wiadomości" to obecnie główny program hejterski w Polsce

  Maciej Stuhr za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem artysty, Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych.
 • Maciej Stuhr: O takim bohaterze marzy każdy aktor

  Maciej Stuhr tłumaczy, że bohater grany przez niego w serialu "Szadź" to postać wielowymiarowa. Grozę budzi nie tylko jego okrucieństwo, ale także perfidia i umiejętność kamuflażu. Aktor jest zadowolony, że został obsadzony właśnie w roli czarnego charakteru, bo dzięki temu będzie mógł pokazać nieco inne swoje oblicze.
 • Maciej Stuhr: Gram w serialach, filmach i teatrze, a w międzyczasie obroniłem doktorat

  Maciej Stuhr stara się rozwijać na wielu płaszczyznach i bierze udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych. Tłumaczy, że ostatni rok był dla niego bardzo pracowity. Czas pochłaniało mu nie tylko aktorstwo, lecz także reżyseria i praca ze studentami. Aktor obronił również doktorat. Przyznaje, że angażowanie się w tak wiele projektów jednocześnie wymaga dobrych zdolności organizacyjnych.
 • Maciej Stuhr wyśmiewa rządowy program 500 plus

  Wpis aktora wywołał ożywioną dyskusję.