Maciej Stuhr

Artykuły - Maciej Stuhr (288)

 • Maciej Stuhr: Po amerykańsku

  Maciej Stuhr: Po amerykańsku

  Dla Macieja Stuhra, gwiazdy "Planety Singli 2", popularność w mediach społecznościowych jest przedmiotem osobistej satysfakcji. Aktor, którego na Facebooku śledzi ponad 900 tysięcy osób, nie tylko dzieli się tam informacjami o swoich najnowszych produkcjach, ale komentuje również sprawy społeczne i polityczne. - W każdej chwili mogę wyciągnąć komórkę z kieszeni i w przeciągu kilku sekund sprostować daną informację lub napisać po swojemu wszystko to, co chciałbym napisać. A zobaczy to więcej ludzi, niż czyta "Gazetę Wyborczą" i "Fakt" razem wzięte - tłumaczy.
 • Maciej Stuhr: syn jest jego afrodyzjakiem na kobiety

  Maciej Stuhr: syn jest jego afrodyzjakiem na kobiety

  Wychodząc na spacery ze swoim synem, Maciej Stuhr może liczyć na uśmiechy ze strony nieznajomych kobiet. Jak stwierdza, mały Tadzik działa na płeć piękną niczym afrodyzjak.
 • Maciej Stuhr: Podryw na syna?

  Maciej Stuhr: Podryw na syna?

  Wychodząc na spacery ze swoim synem, Maciej Stuhr może liczyć na uśmiechy ze strony nieznajomych kobiet. Jak stwierdza, mały Tadzik działa na płeć piękną niczym afrodyzjak.
 • Maciej Stuhr ma swój kanał na YouTubie

  Maciej Stuhr ma swój kanał na YouTubie

  Maciej Stuhr dołączył do grona youtuberów.
 • Maciej Stuhr: Ojcowski dubbing

  Maciej Stuhr: Ojcowski dubbing

  W polskiej wersji językowej komedii "Kaczki z gęsiej paczki" (premiera 11 maja) Maciej Stuhr użyczył głosu głównej postaci - gęsi o imieniu Benek.
 • "Bal manekinów": Maciej Stuhr gra u ojca

  "Bal manekinów": Maciej Stuhr gra u ojca

  27 kwietnia w Och-teatrze odbędzie się premiera "Balu manekinów" Brunona Jasieńskiego w reżyserii Jerzego Stuhra. W roli głównej zobaczymy Macieja Stuhra.
 • Maciej Stuhr żartował z "polskiego obozu" na Orłach

  Maciej Stuhr żartował z "polskiego obozu" na Orłach

  Jubileuszową, 20. galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych, poprowadził Maciej Stuhr, dla którego była to już ósma impreza w charakterze gospodarza Orłów.
 • Maciej Stuhr: Nie potrafię siedzieć cicho

  Maciej Stuhr: Nie potrafię siedzieć cicho

  Maciej Stuhr - jako jedna z twarzy ruchu Kultura Niepodległa - opowiedział o projekcie artystów i politycznej sytuacji w kraju.
 • Maciej Stuhr: "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie?"

  Maciej Stuhr: "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie?"

  Maciej Stuhr zachęca do wzięcia udziału w dzisiejszej demonstracji pod Pałacem Prezydenckim. "Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie? I jak się macie w naszej Ojczyźnie?" - aktor napisał na Facebooku.
 • Diamentowy Klaps Filmowy dla Macieja Stuhra

  Diamentowy Klaps Filmowy dla Macieja Stuhra

  Maciej Stuhr został laureatem nagrody Festiwalu Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane 2017. 1 lipca, podczas odbywającej się po raz 10. uroczystej gali w Sopocie, aktor odebrał nagrodę Diamentowego Klapsa Filmowego.

Zdjęcia - Maciej Stuhr (28)

 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr "Belfrem"
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr: Syn godny ojca

Filmy - Maciej Stuhr (35)