Maciej Stuhr

Artykuły - Maciej Stuhr (294)

 • Przeszczepy: szansa na życie. Gwiazdy wspierają transplantologię

  Przeszczepy: szansa na życie. Gwiazdy wspierają transplantologię

  Ponad pół wieku temu, w styczniu 1966 roku przeprowadzono w Polsce pierwszy udany przeszczep nerki. Od tego czasu w transplantologii dużo się zmieniło. Lekarze przeszczepiają dłonie, a nawet twarze. Niestety, ta dziedzina medycyny obrosła też w wiele mitów. W ideę transplantologii angażują się bądź z niej korzystają również gwiazdy, jak Maciej Stuhr czy Selena Gomez.
 • Maciej Stuhr na tropie afery

  Maciej Stuhr na tropie afery

  Maciej Stuhr dołączył do obsady "Diagnozy". Aktor opowiada o doktorze Szymonie Brocku, w którego się wciela. To cudowny pediatra oraz facet z misją ratowania planety.
 • Maciej Stuhr: Dwie godziny całowania

  Maciej Stuhr: Dwie godziny całowania

  Walentynki? "Planeta Singli 3" jest idealnym wyborem. Gdyby ktoś uznał film za nieudany, można zawsze przez dwie godziny się całować - mówi Maciej Stuhr, którego znów będziemy oglądać w roli Tomka Wilczyńskiego w trzeciej odsłonie cyklu, który w ostatnim czasie pokochały miliony Polaków.
 • Maciej Stuhr: Po amerykańsku

  Maciej Stuhr: Po amerykańsku

  Dla Macieja Stuhra, gwiazdy "Planety Singli 2", popularność w mediach społecznościowych jest przedmiotem osobistej satysfakcji. Aktor, którego na Facebooku śledzi ponad 900 tysięcy osób, nie tylko dzieli się tam informacjami o swoich najnowszych produkcjach, ale komentuje również sprawy społeczne i polityczne. - W każdej chwili mogę wyciągnąć komórkę z kieszeni i w przeciągu kilku sekund sprostować daną informację lub napisać po swojemu wszystko to, co chciałbym napisać. A zobaczy to więcej ludzi, niż czyta "Gazetę Wyborczą" i "Fakt" razem wzięte - tłumaczy.
 • Maciej Stuhr: syn jest jego afrodyzjakiem na kobiety

  Maciej Stuhr: syn jest jego afrodyzjakiem na kobiety

  Wychodząc na spacery ze swoim synem, Maciej Stuhr może liczyć na uśmiechy ze strony nieznajomych kobiet. Jak stwierdza, mały Tadzik działa na płeć piękną niczym afrodyzjak.
 • Maciej Stuhr: Podryw na syna?

  Maciej Stuhr: Podryw na syna?

  Wychodząc na spacery ze swoim synem, Maciej Stuhr może liczyć na uśmiechy ze strony nieznajomych kobiet. Jak stwierdza, mały Tadzik działa na płeć piękną niczym afrodyzjak.
 • Maciej Stuhr ma swój kanał na YouTubie

  Maciej Stuhr ma swój kanał na YouTubie

  Maciej Stuhr dołączył do grona youtuberów.
 • Maciej Stuhr: Ojcowski dubbing

  Maciej Stuhr: Ojcowski dubbing

  W polskiej wersji językowej komedii "Kaczki z gęsiej paczki" (premiera 11 maja) Maciej Stuhr użyczył głosu głównej postaci - gęsi o imieniu Benek.
 • "Bal manekinów": Maciej Stuhr gra u ojca

  "Bal manekinów": Maciej Stuhr gra u ojca

  27 kwietnia w Och-teatrze odbędzie się premiera "Balu manekinów" Brunona Jasieńskiego w reżyserii Jerzego Stuhra. W roli głównej zobaczymy Macieja Stuhra.
 • Maciej Stuhr żartował z "polskiego obozu" na Orłach

  Maciej Stuhr żartował z "polskiego obozu" na Orłach

  Jubileuszową, 20. galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych, poprowadził Maciej Stuhr, dla którego była to już ósma impreza w charakterze gospodarza Orłów.

Zdjęcia - Maciej Stuhr (28)

 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr "Belfrem"
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr: Syn godny ojca

Filmy - Maciej Stuhr (36)