Maciej Stuhr

Artykuły - Maciej Stuhr (174)

 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  "W imieniu całej rodziny bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr, odnosząc się do stanu zdrowia jego ojca, Jerzego, który przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu.
 • Maciej Stuhr: Tata czuje się dobrze

  Maciej Stuhr: Tata czuje się dobrze

  "Mogę tylko powiedzieć, że tata czuje się dobrze. Sytuacja jest na razie pod kontrolą lekarzy, a my czekamy" - aktualne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra przekazał "Faktowi" syn aktora, Maciej Stuhr.
 • Maciej Stuhr z żoną pomogli czeczeńskiej rodzinie

  Maciej Stuhr z żoną pomogli czeczeńskiej rodzinie

  Maciej Stuhr wraz ze swoją żoną Katarzyną Błażejewską-Stuhr zdecydowali się na piękny gest. Na jaw wyszła ich pomoc, którą zaoferowali czeczeńskiej rodzinie. Madina wraz z synkiem zamieszkali w domu aktora.
 • Dorastali na naszych oczach. Jak się zmieniały dziecięce gwiazdy?

  Dorastali na naszych oczach. Jak się zmieniały dziecięce gwiazdy?

  Dla wielu z nich występ w filmie lub serialu miał być jednorazową przygodą. Dziś z rozczuleniem mogą popatrzeć na swoje archiwalne zdjęcia i z dumą stwierdzić, że mają naprawdę imponujący staż pracy. Jak udaje im się przetrwać w show-biznesie i pozostać sobą? Czy przytłacza ich popularność? Sprawdźcie!
 • Maciej Stuhr: Chciałem taką rolę!

  Maciej Stuhr: Chciałem taką rolę!

  Maciej Stuhr ma różne aktorskie oblicza. Potrafi być znakomity w roli komediowej, ale i przerazić, jak na przykład w serialu "Szadź", w którym zagrał seryjnego mordercę. Jego ostatnia kinowa kreacja pochodzi z głośnego filmu Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter".
 • Żona Macieja Stuhra ma dość

  Żona Macieja Stuhra ma dość

  Maciej Stuhr z zawodu jest aktorem, ale nigdy nie stronił od wypowiedzi dotyczących polskiej polityki. Teraz prawdopodobnie będzie musiał przystopować.
 • Maciej Stuhr: Doszło do nadinterpretacji moich słów

  Maciej Stuhr: Doszło do nadinterpretacji moich słów

  Maciej Stuhr postanowił skomentować zamieszanie, jakie wywołała w mediach społecznościowych jego wypowiedź sprzed kilku dni, w której wyznał, że "ostatnią złotówkę zarobił dwa miesiące temu".
 • Maciej Stuhr: Zagłosuję na Andrzeja Dudę

  Maciej Stuhr: Zagłosuję na Andrzeja Dudę

  Nowy film opublikowany w mediach społecznościowych przez Macieja Stuhra bije rekordy popularności. Widziało go już 2,7 mln osób. Znany aktor wyznał w nim, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na... Andrzeja Dudę. Artysta wymienił też liczne zalety swojego wymarzonego kandydata.
 • Maciej Stuhr: "Wiadomości" to obecnie główny program hejterski w Polsce

  Maciej Stuhr: "Wiadomości" to obecnie główny program hejterski w Polsce

  Maciej Stuhr za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem artysty, Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych.
 • Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  - Nie zapomnę tego wieczoru, kiedy przykuty do telewizora wymieniałem się sms-ami z Jankiem Komasą, nie mogąc uwierzyć w to, co widzę. To wspomnienie będzie nam towarzyszyć już do końca życia - tak o zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ze stycznia 2019 roku mówi Maciej Stuhr. Jego najnowszy film, "Sala samobójców. Hejter", nawiązuje do tych wydarzeń. Aktor wciela się w nim w kandydata na prezydenta, który staje się celem brutalnego zamachu.

Zdjęcia - Maciej Stuhr (25)

 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów

Filmy - Maciej Stuhr (41)

 • Maciej Stuhr: Każdy aktor marzy o roli seryjnego mordercy

  Już 30 kwietnia premiera pierwszego odcinka serialu „Szadź”. To siedmioodcinkowy thriller Playera z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Fabuła serialu skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez komisarz Agnieszkę Polkowską (Aleksandra Popławska). Gdy w pobliżu Opola zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny policja przypuszcza, że może to być zbrodnia na tle religijnym. Przy okazji wizyty na planie zdjęciowym Maciej Stuhr wyznał, że każdy aktor w skrytości marzy o roli seryjnego mordercy. - Przyszła pora na mrocznego Macieja Stuhra - powiedział. Czy ta rola była dla niego wyzwaniem? [źródło: TVN Player / x-news]
 • Maciej Stuhr: "Wiadomości" to obecnie główny program hejterski w Polsce

  Maciej Stuhr za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem artysty, Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych.
 • Maciej Stuhr: O takim bohaterze marzy każdy aktor

  Maciej Stuhr tłumaczy, że bohater grany przez niego w serialu "Szadź" to postać wielowymiarowa. Grozę budzi nie tylko jego okrucieństwo, ale także perfidia i umiejętność kamuflażu. Aktor jest zadowolony, że został obsadzony właśnie w roli czarnego charakteru, bo dzięki temu będzie mógł pokazać nieco inne swoje oblicze.
 • Maciej Stuhr: Gram w serialach, filmach i teatrze, a w międzyczasie obroniłem doktorat

  Maciej Stuhr stara się rozwijać na wielu płaszczyznach i bierze udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych. Tłumaczy, że ostatni rok był dla niego bardzo pracowity. Czas pochłaniało mu nie tylko aktorstwo, lecz także reżyseria i praca ze studentami. Aktor obronił również doktorat. Przyznaje, że angażowanie się w tak wiele projektów jednocześnie wymaga dobrych zdolności organizacyjnych.