Maciej Stuhr

Artykuły - Maciej Stuhr (183)

 • Maciej Stuhr: To moja pierwsza Telekamera

  Maciej Stuhr: To moja pierwsza Telekamera

  W środę wręczono Telekamery "Tele Tygodnia", nagrody dla najpopularniejszych gwiazd, osobowości, seriali i programów telewizyjnych. Laureatem w kategorii "aktor" został Maciej Stuhr, za rolę w serialu "Szadź". Jego wystąpienie wzbudziło sporo emocji.
 • Maciej Stuhr: No i się zaczęło. Joanna Lichocka broni aktora: Na hejt nie zasługuje

  Maciej Stuhr: No i się zaczęło. Joanna Lichocka broni aktora: Na hejt nie zasługuje

  "Może trzeba rzucić kraj, wyjechać w cholerę, żyć gdzie indziej, przestać się zamartwiać tym, co się dzieje w Polsce?" - powiedział Maciej Stuhr, komentując ostatnie wydarzenia w kraju po opublikowaniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Słowa odbiły się szerokim echem, wywołując falę komentarzy. Niespodziewanie w obronie aktora stanęła posłanka PiS Joanna Lichocka.
 • ​Maciej Stuhr: Noga moja u Św. Szczepana już nie postanie. Afera wokół księdza, który przepędził wolontariuszkę WOŚP

  ​Maciej Stuhr: Noga moja u Św. Szczepana już nie postanie. Afera wokół księdza, który przepędził wolontariuszkę WOŚP

  Aktor w emocjonalnym poście odniósł się do sytuacji, w której ksiądz w agresywny sposób wyrzucił z terenu kościoła w Krakowie młodą kobietę ze skarbonką WOŚP. Dla Macieja Stuhra to sprawa osobista, bo to ważny dla niego kościół.
 • "Szadź": Maciej Stuhr czeka na wyrok

  "Szadź": Maciej Stuhr czeka na wyrok

  Maciej Stuhr wrócił na plan serialu "Szadź". Premiera drugiego sezonu produkcji Player Original zaplanowana jest na 2021 rok.
 • Maciej Stuhr i jego żona Katarzyna mieli koronawirusa

  Maciej Stuhr i jego żona Katarzyna mieli koronawirusa

  Informację o przebytej chorobie ujawniła na swoim Instagramie zamieściła Błażejewska-Stuhr. Jej mąż Maciej dowiedział się o tym, że ma koronawirusa przy okazji rutynowego testu, jakiemu się poddał przed rozpoczęciem pracy. Chorobę przechodził bezobjawowo. Z kolei ona wciąż zmaga się z różnymi dolegliwościami, które są konsekwencją zakażenia tym wirusem.
 • ​Maciej Stuhr spełnił swoje wielkie marzenie

  ​Maciej Stuhr spełnił swoje wielkie marzenie

  W ubiegłym tygodniu Maciej Stuhr był bardzo zabiegany. I to dosłownie. 45-letni aktor sprostał wyzwaniu, które sobie postawił - przebiegł 100 kilometrów w ciągu siedmiu dni.
 • Maciej Stuhr z żoną na protestach w Warszawie

  Maciej Stuhr z żoną na protestach w Warszawie

  Maciej Stuhr z żoną Katarzyną Błażejewską-Stuhr wzięli udział w środowym Strajku Kobiet w Warszawie.
 • Maciej Stuhr o protestach w sprawie orzeczenia TK: Czy można milej spędzić popołudnie?

  Maciej Stuhr o protestach w sprawie orzeczenia TK: Czy można milej spędzić popołudnie?

  "Znajduję się pod Pałacem Kultury na ulicy Marszałkowskiej. Od dwóch i pół godzin powinienem być na próbie w teatrze, ale od czterech godzin jestem tu. Co chwila maszerują koło mnie młodzi ludzie. Wyglądają na zdenerwowanych" - powiedział Maciej Stuhr w filmiku, jaki opublikował na swym profilu na Facebooku.
 • Maciej Stuhr gwiazdą filmu „Powrót do Legolandu”

  Maciej Stuhr gwiazdą filmu „Powrót do Legolandu”

  Wygląda na to, że Maciej Stuhr zagustował w wąsach. Po tym, jak zaprezentował się w takim zaroście w filmie Patryka Vegi „Bad Boy”, teraz możemy zobaczyć go z wąsami na zdjęciach z planu „Powrotu do Legolandu”. Zdjęcia do filmu w reżyserii Konrada Aksinowicza rozpoczęły się właśnie we Wrocławiu.
 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  "W imieniu całej rodziny bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach!" - napisał na Facebooku Maciej Stuhr, odnosząc się do stanu zdrowia jego ojca, Jerzego, który przez ostatnie dwa tygodnie przebywał w szpitalu.

Zdjęcia - Maciej Stuhr (25)

 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów
 • film.interia.pl
  Maciej Stuhr zaskoczy widzów

Filmy - Maciej Stuhr (38)

 • Maciej Stuhr: "Wiadomości" to obecnie główny program hejterski w Polsce

  Maciej Stuhr za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem artysty, Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych.
 • Maciej Stuhr: O takim bohaterze marzy każdy aktor

  Maciej Stuhr tłumaczy, że bohater grany przez niego w serialu "Szadź" to postać wielowymiarowa. Grozę budzi nie tylko jego okrucieństwo, ale także perfidia i umiejętność kamuflażu. Aktor jest zadowolony, że został obsadzony właśnie w roli czarnego charakteru, bo dzięki temu będzie mógł pokazać nieco inne swoje oblicze.
 • Maciej Stuhr: Gram w serialach, filmach i teatrze, a w międzyczasie obroniłem doktorat

  Maciej Stuhr stara się rozwijać na wielu płaszczyznach i bierze udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych. Tłumaczy, że ostatni rok był dla niego bardzo pracowity. Czas pochłaniało mu nie tylko aktorstwo, lecz także reżyseria i praca ze studentami. Aktor obronił również doktorat. Przyznaje, że angażowanie się w tak wiele projektów jednocześnie wymaga dobrych zdolności organizacyjnych.
 • Maciej Stuhr wyśmiewa rządowy program 500 plus

  Wpis aktora wywołał ożywioną dyskusję.