Maciej Stolarczyk

Artykuły - Maciej Stolarczyk (136)

Filmy - Maciej Stolarczyk (133)

 • Maciej Stolarczyk dla Interii: Niepokój w Legii? Mają największą presję. Wideo

  - Piast potrafi gonić lidera, ale nie będę ukrywał, że Legia w tym sezonie jest innym zespołem. O doścignięcie zespołu z Warszawy może być bardzo trudno. Praca trenera Aleksandara Vukovicia zaczyna przynosić efekty - mówi w rozmowie z Interią selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 Maciej Stolarczyk.
 • Maciej Stolarczyk dla Interii: Brożek chce inaczej zakończyć karierę. Wideo

  - Jestem spokojny o to, że Wisła sobie poradzi i utrzyma się w Ekstraklasie. "Biała Gwiazda" ma doświadczonych zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę. Trzeba jednak pamiętać o tym, że w takiej sytuacji dochodzi obciążenie psychiczne. W poprzednim sezonie byliśmy w grupie spadkowej i zdaję sobie sprawę jak duże jest to jest obciążenie dla zawodników. Wierzę, że plan utrzymania i przetrwania się powiedzie - mówi w rozmowie z Interią selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 Maciej Stolarczyk.
 • Transfer Peszki do Wieczystej. Jego były trener komentuje: Kraków to piękne miasto. Wideo

  Żyjemy w czasach, w których jedne firmy tracą, a drugie zyskują. Do tej drugiej grupy należy chyba właściciel Wieczystej Wojciech Kwiecień, widać, że stać go było na taki transfer i opłacanie wysokiego kontraktu. Z tego, co wiem, ma bardzo ambitne plany - mówi Interii były trener Sławomira Peszki w Wiśle Kraków Maciej Stolarczyk.
 • Maciej Stolarczyk dla Interii: Pogoń Szczecin ma ambitne plany. Wideo

  Teraz trwa przebudowa stadionu, ale Pogoń Szczecin aspiruje do tego, aby w najbliższych latach grać w europejskich pucharach. To klub, który moim zdaniem na stałe zagwarantuje sobie miejsce w pierwszej piątce naszej Ekstraklasy - mówi w rozmowie z Interią selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 oraz m.in były piłkarz, dyrektor sportowy i trener Pogoni Szczecin Maciej Stolarczyk.