Maciej Sawicki

Artykuły - Maciej Sawicki (45)

Filmy - Maciej Sawicki (12)

 • Maciej Sawicki dla Interii: Superliga nie doszacowała jednej rzeczy. Wideo

  Bardzo się cieszę, że środowisko się tak zjednoczyło, tak zamanifestowało na każdym polu, że Superliga nie powstała. Jeśli chodzi o rozgrywki krajowe to gratuluję Legii i naszemu byłemu selekcjonerowi w PZPN Czesławowi Michniewiczowi mistrzostwa Polski. Co do nowego selekcjonera reprezentacji Polski U-19 to za główne zadanie ma rozwijać młodych piłkarzy - mówi w rozmowie z Interią sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.
 • Maciej Sawicki dla Interii o Bieliku, Piątku i wyprzedaży w Ekstraklasie. Wideo

  Jesteśmy niemal pewni, że Krystian Bielik nie zagra na Euro. Wierzymy, że po kontuzji wróci jeszcze silniejszy, bo jest nam potrzebny. Co do Krzysztofa Piątka to uważam, że w dalszym ciągu będzie strzelał bramki, pytanie tylko dla kogo. Jeśli chodzi o trwającą wyprzedaż najlepszych piłkarzy w naszej Ekstraklasie to tracą na tym kibice i klub mimo, że zyskuje finansowo - mówi w rozmowie z Interią sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.
 • Sekretarz generalny PZPN: Wierzymy, że trawa będzie taka jak ma być. Wideo

  Wkrótce odbędzie się przetarg na dostawcę murawy na PGE Narodowym, ale nie będziemy mieli wpływu na to która firma zwycięży ten przetarg. Mam nadzieję, że sytuacje ze złym stanem murawy z ostatnich meczów eliminacyjnych do mistrzostw Europy się nie powtórzą, Jestem przekonany, że stadion sobie z tym poradzi i trawa będzie taka jak ma być - mówi sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki
 • Sekretarz generalny PZPN: Najważniejsze mecze reprezentacji zagramy w Warszawie, towarzyskie w innych miastach. Wideo

  Naszą strategią jest rozgrywanie meczów eliminacyjnych do mistrzostw świata i mistrzostw Europy na PGE Narodowym w Warszawie. Tego obiektu zazdrości nam wiele federacji i innych piłkarskich reprezentacji w całej Europie dlatego nasz wybór jest oczywisty. Jeśli chodzi o mecze towarzyskie oraz w Lidze Narodów to będziemy je rozgrywać w większości na pozostałych dużych obiektach w naszym kraju - mówi sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.