Maciej Musiał

Artykuły - Maciej Musiał (165)

Zdjęcia - Maciej Musiał (22)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy w dubbingu "Małego Księcia"
 • film.interia.pl
  Maciej Musiał jako Jasiek Mela: Jak się zmieniał?
 • film.interia.pl
  Maciej Musiał jako Jasiek Mela: Jak się zmieniał?
 • film.interia.pl
  Maciej Musiał jako Jasiek Mela: Jak się zmieniał?
 • film.interia.pl
  Maciej Musiał jako Jasiek Mela: Jak się zmieniał?
 • film.interia.pl
  Maciej Musiał jako Jasiek Mela: Jak się zmieniał?

Filmy - Maciej Musiał (31)

 • Maciej Musiał w duńsko-angielskim serialu "DNA"

  Maciej Musiał gra jedną z głównych ról w duńsko-angielskim serialu "DNA". Aktor zdradza, że produkcja ma wciągającą fabułę o zabarwieniu kryminalnym. Wraz z Zofią Wichłacz grają parę, która będzie musiała się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu. Bohaterów niejednokrotnie zaskoczą nieoczekiwane zwroty akcji. Serial prawdopodobnie trafi także do polskiej telewizji.
 • "Były sobie człowieki": Maciej Musiał dubbinguje

 • Maciej Musiał - czy uderzyła mu woda sodowa?

  - Moim zdaniem ktoś z góry to przygotował i w to wierzę - powiedział Maciej Musiał, zapytany o swoją rozwijającą się karierę. - Trzeba być wiernym sobie - dodał. Czy to prawda, że sąsiedzi skarżą się na urządzane przez aktora imprezy? - Jestem bardzo spokojnym młodym człowiekiem - podkreślił gwiazdor. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Martyna Wojciechowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski i Maciej Musiał zwycięzcami 19. edycji plebiscytu "Telekamery"

  Po raz 19. wręczone zostały „Telekamery” – jedne z najważniejszych nagród przemysłu telewizyjnego w Polsce. Tym razem statuetki trafiły m.in. do Martyny Wojciechowskiej, Macieja Orłosia, Dariusza Szpakowskiego i Macieja Musiała. Najlepszymi aktorami ponownie zostali okrzyknięci Barbara Kurdej-Szatan i Michał Żebrowski. Czytelnicy „Tele Tygodnia” docenili także program rozrywkowy "Paranienormalni Tonight", serial „Ranczo” oraz serial fabularno-dokumentalny "Na sygnale". Nagrody przyznano w 11 kategoriach. W kategorii „Osobowość telewizyjna” – zdobywając 43 proc. głosów – zwyciężyła Martyna Wojciechowska. Podróżniczka nie kryje wzruszenia i podkreśla, że nagroda będzie ją mobilizować do dalszej pracy, wbrew wszelkim przeciwnościom losu. – Osobowość Telewizyjna. Cóż, zawsze chciałam dostać taką nagrodę przede wszystkim dlatego, że to nagroda za osobowość, nie za coś konkretnego, tylko za to, co sobą reprezentuję, jakie wartości niosą moje programy, kim jestem przez te wszystkie lata, kiedy jestem w mediach, a to już zaraz będzie 20 lat, więc całkiem spory dorobek – mówi Martyna Wojciechowska – Dziękuję, bo przecież to, co robimy, robimy dla widzów . To dzięki wam, waszemu wsparciu i zainteresowaniu wciąż mam energię, siłę i zapał do tego, żeby brać plecak i ruszać na kraniec świata i przywozić kolejne materiały . Dziennikarka przyznaje, że choć nadal zmaga się z poważną chorobą, to zrobi wszystko, by wrócić jeszcze „na kraniec świata”. Chce realizować kolejne odcinki swojego programu, poznawać ludzi, którzy mieszkają tysiące kilometrów od Polski i pokazywać ich codzienne życie.