Film - Maciej Miecznikowski

Artykuły - Maciej Miecznikowski (6)

 • Rekord "Tak to leciało!"

  Rekord "Tak to leciało!"

  W minioną niedzielę, 23 października, padł rekord oglądalności w tej edycji programu "Tak to leciało". Telewizyjne show obejrzało 2 miliony 800 tysięcy osób.
 • "Bitwy na głosy": Odpadnie Miecznikowski?

  "Bitwy na głosy": Odpadnie Miecznikowski?

  W poprzednim odcinku "Bitwy na głosy" z programem pożegnali się Michał Wiśniewski i jego drużyna. W nadchodzącej odsłonie widowiska - według bukmacherów - najbliższy odpadnięcia będzie zespół Macieja Miecznikowskiego.
 • "Bitwa na głosy": Pierwszy casting

  "Bitwa na głosy": Pierwszy casting

  15 stycznia w Gdyni, odbył się pierwszy etap castingu do nowego show rozrywkowego TVP2 - "Bitwa na głosy", podczas którego Maciej Miecznikowski szukał talentów wokalnych do swojego zespołu.
 • Nowi goście w "Spadkobiercach"

  Nowi goście w "Spadkobiercach"

  Marzena Rogalska, Alicja Resich-Modlińska, Adam Nowak oraz Maciej Miecznikowski będą gośćmi kolejnych odcinków serialu improwizowanego "Spadkobiercy".
 • Nowa edycja "Tak to leciało"

  Nowa edycja "Tak to leciało"

  Właśnie rusza kolejna edycja show "Tak to leciało!". By dostarczyć widzom jeszcze więcej emocji, twórcy programu przygotowali niespodzianki.
 • Najzgrabniejsze męskie nogi?

  Najzgrabniejsze męskie nogi?

  - Świadomie wybrałem ten program, gdy zobaczyłem wersję amerykańską - mówi INTERIA.TV Maciej Miecznikowski z zespołu Leszcze, który od roku prowadzi w TVP2 program "Tak to leciało". W dniach 17-20 lutego w Krakowie trwały nagrania do kolejnej edycji teleturnieju.