Maciej Makuszewski

Artykuły - Maciej Makuszewski (90)

Filmy - Maciej Makuszewski (30)

 • Jagiellonia Białystok. Trener Bogdan Zając i Maciej Makuszewski przed meczem z Górnikiem Zabrze. wideo

  Konferencja prasowa Jagiellonii Białystok z udziałem trenera Bogdana Zająca i Macieja Makuszewskiego.
 • Maciej Makuszewski o grze w rezerwach Lecha Poznań. Wideo

  – Pomyślałem, że jeżeli nie będę grał w większym wymiarze, to porozmawiam z trenerami o grze w niedzielę. Zgodzili się, zagrałem całe spotkanie i to jest dla mnie dobrym przetarciem. 90 minut zostało wybiegane, powalczone, a to, że dwa poziomy niżej, nie jest wielkim problemem. Przeciwnik nie położył się przed nami, bo jednak nazwa Lech, także w drugiej lidze, robi swoje. Trzeba było sporo potu zostawić by to wygrać – powiedział Maciej Makuszewski o grze w rezerwach Lecha Poznań.
 • Makuszewski: Chciałbym wiedzieć, co będzie dalej. Wideo

  – Wiem, że ludzie opowiadają różne historie. Dzisiaj jestem w Lechu i cieszę się, że jestem w tym klubie - mówi pomocnik Lecha Poznań, Maciej Makuszewski.
 • Makuszewski skrytykował decyzję Lecha Poznań. Wideo

  - Nie powinno to chyba tak wyglądać, że podobne decyzje zostają ogłoszone w trakcie sezonu. Wciąż mamy szansę, by o coś powalczyć - tymi słowami skrzydłowy Lecha Poznań Maciej Makuszewski odpowiada na ogłoszoną przez klub listę zawodników, którzy po sezonie opuszczą Poznań. Swojej przyszłości też nie zna, choć na liście go nie było. - Lista jest chyba otwarta - mówi.