Mac Pro

Artykuły - Mac Pro (4)

 • Mac Pro firmy Apple – napraw go sam

  Mac Pro firmy Apple – napraw go sam

  Dawne czasy dłubania przy zepsutych urządzeniach w celu naprawy dawno minęły. Obecnie awaria jakiegokolwiek nowego sprzętu najczęściej kończy się jego wymianą. Na szczęście najmocniejszy komputer od Apple pozwala na więcej.
 • ​Komputer za 90 tys. zł? Takie rzeczy tylko z Apple

  ​Komputer za 90 tys. zł? Takie rzeczy tylko z Apple

  Czy za komputer można zapłacić prawie 90 tys. zł? Można, o ile dysponuje się głębokim portfelem i chce mieć najmocniejszą dostępną wersję Maka Pro.
 • Nowy Mac Pro - cylinder z 12 rdzeniami

  Nowy Mac Pro - cylinder z 12 rdzeniami

  Podczas keynote'a otwierającego tegoroczną konferencję WWDC, Apple zaprezentowało całkowicie nowy model komputera Mac Pro. Tim Cook dotrzymał słowa, które dał rok wcześniej jednemu z użytkowników.
 • Zapasy Maców Pro w Europie na wyczerpaniu

  Zapasy Maców Pro w Europie na wyczerpaniu

  Już 1 marca profesjonalne komputery firmy Apple - Maki Pro - nie będą mogły być sprzedawane na terenie Europy. Jest to związane z nowymi regulacjami, w które nie wpisuje się ten model Maka. W większości Apple Online Store w Europie komputery te zostały już wyprzedane.

Filmy - Mac Pro (1)

 • Tak powstaje Mac Pro

  Firma Apple opublikowała materiał, na którym pokazano cały proces produkcji nowego Maca Pro. Wideo robi wrażenie, a sam sprzęt to takie małe technologiczne dzieło sztuki.