Mac App Store

Artykuły - Mac App Store (6)

 • OS X Mavericks dostępny z darmo

  OS X Mavericks dostępny z darmo

  Podczas wczorajszej konferencji Apple, udostępniono za darmo najnowszą wersję systemu OS X - Mavericks.
 • Premiera systemu OS X Mountain Lion

  Premiera systemu OS X Mountain Lion

  Apple wprowadziło na rynek swój nowy system operacyjny OS X Mountain Lion, który może pochwalić się 200 nowymi funkcjami. System można pobrać z Mac App Store.
 • 100 milionów pobrań z Mac App Store

  100 milionów pobrań z Mac App Store

  Apple pochwaliło się swoim najnowszym osiągnięciem - z Mac App Store pobrano do tej pory już ponad 100 milionów aplikacji!
 • Anomaly Warzone Earth finalistą rankingu Apple

  Anomaly Warzone Earth finalistą rankingu Apple

  Gra Anomaly Warzone Earth, autorstwa warszawskiej firmy 11 bit studios S.A., otrzymała prestiżowe wyróżnienie. Jak ogłosiła w dniu dzisiejszym firma Apple, gra zajęła drugie miejsce w rankingu na najlepsze produkty 2011 roku, które pojawiły się w Mac App Store.
 • Anomaly Warzone Earth finalistą rankingu Apple na Grę Roku 2011 w Mac App Store

  Zarząd 11 bit studios S.A. informuje, iż w dniu dzisiejszym (9 grudnia 2011r.) gra Anomaly Warzone Earth, autorstwa warszawskiej firmy 11 bit studios S.A., otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienie. Jak ogłosiła w dniu dzisiejszym firma Apple, gra zajęła drugie miejsce w rankingu na najlepsze produkty 2011 roku, które pojawiły się w Mac App Store. Oprócz tego, wraz z pozostałymi nominowanymi produktami, legitymuje się zaszczytnym tytułem Best of Mac App Store 2011. Podstawa
 • Sklep z aplikacjami dla komputerów Mac

  Sklep z aplikacjami dla komputerów Mac

  Apple dotrzymał obietnicy "90 dni" i otworzył sklep z aplikacjami na komputery z systemem OS X. W Mac App Store znajduje się ponad tysiąc pozycji, zarówno płatnych jak i darmowych. By mieć do niech dostęp wystarczy mieć system Snow Leopard i konto w iTunes.