LZS Piotrówka

Artykuły - LZS Piotrówka (7)

 • Takesure Chinyama domaga się uznania jego kontraktu za nieważny

  Takesure Chinyama domaga się uznania jego kontraktu za nieważny

  W piątek rano, przed Izbą ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych przy PZPN, odbędzie się sprawa z wniosku byłego króla Ekstraklasy Takesure Chinyamy, który domaga się uznania jego kontraktu z LZS Piotrówka za nieważny.
 • Takesure Chinyama ma poprowadzić IV-ligowca LZS Piotrówka

  Takesure Chinyama ma poprowadzić IV-ligowca LZS Piotrówka

  Zaczyna się nowy etap w karierze Takesure'a Chinyamy? W sobotę były król strzelców Ekstraklasy ma poprowadzić w meczu ligowym LZS Piotrówka, czyli klub znany z zatrudniania afrykańskich piłkarzy. Wszystko wskazuje na to, że wiosną 34-letni Chinyama będzie grającym trenerem czwartoligowego klubu z Opolszczyzny.
 • Takesure Chinyama odzyskał skuteczność w czwartej lidze

  Takesure Chinyama odzyskał skuteczność w czwartej lidze

  Jest zdrowy i znowu trafia, jak na zawołanie. 34-letni Takesure Chinyama należy do najskuteczniejszych napastników na boiskach czwartej ligi. Dla LZS Piotrówka zdobył już w tym sezonie 12 bramek w 13 spotkaniach.
 • Prezydent wylądował na boisku LZS Piotrówka

  Prezydent wylądował na boisku LZS Piotrówka

  Niecodzienne chwile przeżyli wczoraj działacze, trenerzy i piłkarze czwartoligowego klubu z Opolszczyzny LZS Piotrówka. Na płycie ich boiska wylądował prezydencki śmigłowiec, z Andrzejem Dudą na pokładzie. - Prezydent był zaskoczony świetnym stanem naszego boiska. Odwiedził też budynek klubowy, szatnie - relacjonuje Ireneusz Strychacz, prezes klubu z niewielkiej Piotrówki.
 • Dzikamai Gwaze trafi do LZS Piotrówka

  Dzikamai Gwaze trafi do LZS Piotrówka

  Wszystko wskazuje na to, że 27-letni pomocnik z Zimbabwe Dzikamai Gwaze, wystąpi w sobotnim ligowym meczu LZS Piotrówka przeciwko Swornicy Czarnowąsy. I pomyśleć, że w czerwcu zadebiutował w reprezentacji swojego kraju i miał szanse na wyjazd na prestiżowy Puchar Narodów Afryki w styczniu.
 • Hat-trick Takesure'a Chinyamy. Będzie transfer?

  Hat-trick Takesure'a Chinyamy. Będzie transfer?

  W marcu, po kilku latach przerwy, do Polski przyjechał były król strzelców Ekstraklasy Takesure Chinyama. Były napastnik Legii póki co zakotwiczył w znanej z zatrudniania piłkarzy z Afryki LZS Piotrówka. Doświadczony snajper ma jednak ambicje ponownej gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na razie błysnął w meczu o Puchar Polski. W starciu przeciwko KS Krasiejów wszedł na boisko w drugiej połowie i zdobył trzy bramki.
 • Pseudokibice pobili ciemnoskórych piłkarzy LZS Piotrówka!

  Pseudokibice pobili ciemnoskórych piłkarzy LZS Piotrówka!

  "Bambusy", "Czarnuchy" - takimi epitetami obrzucili ciemnoskórych piłkarzy LZS Piotrówka pseudokibice ze Strzelc Opolskich, doszło także do rękoczynów.