łysienie

Artykuły - łysienie (20)

Filmy - łysienie (10)

 • Łysienie. Problem wielu kobiet

  Trycholog i sycholog Magdalena Szymczak wyjaśniła, jakie są przyczyny utraty włosów przez kobiety. Co powinno nas zaniepokoić? Jak wygląda leczenie? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dlaczego młodzi mężczyźni łysieją?

  Wypadające włosy bywają dużym kompleksem u wielu mężczyzn. Dlaczego niektórzy z nich łysieją już w bardzo młodym wieku? Wyjaśnił to dermatolog Łukasz Preibisz, który podkreślił, że najważniejszym czynnikiem są geny. Dlaczego z tyłu głowy rzadko widać łysienie? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Polacy są liderami w utracie włosów. „Gdy się rodzimy, mamy już zapisane w genach, czy będziemy te włosy tracić”

  Jedna trzecia Polaków ma problem z łysieniem. Z czego to wynika i jak sobie z tym radzić? W studiu trycholog Magdalena Szymczak oraz Aneta Swatek wyjaśniły jakie czynniki wpływają na utratę włosów na głowie. – Gdy się rodzimy, mamy już zapisane w genach, czy będziemy te włosy tracić – powiedziała specjalistka. W jaki sposób możemy ukryć te defekty? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dlaczego dzieci łysieją?

  Coraz częściej pojawiają się przypadki łysienia wśród dzieci. O tym, co może być tego powodem, wyjaśniła trycholog i psycholog Magdalena Szymczak. Czy niewłaściwa dieta może się do tego przyczynić? (Dzień Dobry TVN/x-news)