Lynch

Artykuły - Lynch (220)

 • Rynki wschodzące przyspieszą w 2011 r.

  Rynki wschodzące przyspieszą w 2011 r.

  Europejskie, bliskowschodnie i afrykańskie rynki wschodzące (tzw. EMEA) w 2011 r. będą miały przed sobą lepszą perspektywę wzrostu.
 • Kto zajmie się filmem Kane & Lynch?

  Kto zajmie się filmem Kane & Lynch?

  Nie mają szczęścia ekranizacje gier. Ostatnio dużo mówiło się o kinowej wersji gry Kane & Lynch, w której zagrać mieli Bruce Willis i Jamie Foxx, produkcja zaplanowana na październik jednak nie ruszy.
 • Karolina Gruszka jak Mata Hari

  Karolina Gruszka jak Mata Hari

  Równie piękna, co skromna. Pracowita, ale wymagająca. Karolina Gruszka wkrótce zabłyśnie w serialu "Czas honoru".
 • Whitesnake uzupełnił skład

  Whitesnake uzupełnił skład

  Sekcję rytmiczną grupy Whitesnake tworzą obecnie muzycy znani z Lynch Mob, po tym, jak skład ekipy Davida Coverdale'a uzupełnił basista Michael Devin.
 • Kane & Lynch 2: Dog Days

  Kane & Lynch 2: Dog Days

  Najbardziej problematyczni zabójcy powracają. Problematyczni szczególnie dla recenzentów, którzy muszą wystawić jej sprawiedliwą ocenę, co wcale łatwe nie jest. Problem ten pojawił się już przy pierwszej odsłonie, a teraz się powtarza. Ups, jestem w tarapatach!
 • Jest demo Kane & Lynch 2

  Jest demo Kane & Lynch 2

  Wydanie wersji demonstracyjnej gry przed premierą pełnej wersji to zdecydowanie dobry zwyczaj.
 • Kane i Lynch gotowi do akcji

  Kane i Lynch gotowi do akcji

  Ta dwójka powędrowała właśnie do tłoczni. Twórcy Kane & Lynch 2: Dog Days ogłosili, że gra jest już gotowa i dostaniemy ją do rąk w drugiej połowie sierpnia.
 • Na domiar złego

  Na domiar złego

  Słodko-gorzka opowieść o życiu, wszystkich jego wzlotach i upadkach oraz o tym, jak dobrze jest się napić popołudniowej herbaty.
 • Powołanie członków Rady Nadzorczej Banku Polska Kasa Opieki S.A.

  Raport bieżący nr 47/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Banku Polska Kasa Opieki S.A. informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Banku Pekao S.A. w dniu 28 kwietnia 2010r. powołało pp. Sergio Ermotti i Roberto Nicastro w skład Rady Nadzorczej Banku Pekao S.A. na bieżącą wspólną kadencję Rady Nadzorczej z dniem 29 kwietnia 2010r. Skład Rady Nadzorczej Banku Pekao S.A. od dnia 29 kwietnia 2010r. przedstawia się następująco: Jerz
 • Będzie sequel "Mulholland Drive"?

  Będzie sequel "Mulholland Drive"?

  David Lynch pracuje nad sequelem "Mulholland Drive" - ujawniła grająca główną rolę w filmie z 2001 roku Laura Harring. Jej sugestia nie brzmi jednak zbyt przekonująco.