lwy

Artykuły - Lwy (523)

Filmy - Lwy (10)

 • Kiedy usłyszały głos opiekunki nie mogły opanować emocji

  Dwie przyjazne lwice kiedy tylko usłyszały głos swojej opiekunki nie mogły opanować emocji. Zobaczcie sami.
 • Próba sił. Stado bawołów przepędziło lwy

  Do ogromnej próby sił doszło na sawannie w Zambii. Stado ponad 500 bawołów stanęło naprzeciwko zdecydowanie mniejszego stada lwów i te nie mogły przejść przez drogę. (STORYFUL/x-news)
 • Zacięta walka lwów z bawołami

  Mike Kirkman, przewodnik w rezerwacie przyrody w Afryce Południowej, wraz z grupą turystów byli świadkami zaciętej walki pomiędzy dwoma stadami - lwów i bawołów. Pędzące z impetem lwy pozornie nie dawały bawołom żadnych szans. Jak zakończyła się ta batalia? Finał na pewno was zaskoczy!
 • Zrobił coś głupiego, bo... chciał się przywitać z lwami

  Oto moment, w którym włosy jeżą się na głowie. Pijany robotnik cudem przeżył skok na wybieg dla lwów w indyjskim zoo. Mężczyzna śpiewał: „chodź do mnie, kochanie”. 35-letni Mukesh Kumar po tygodniu ciężkiej pracy przy budowie metra, wybrał się z przyjaciółmi do zoo w Hyderabad w południowych Indiach. Wiadomo, że wcześniej mężczyzna pił. Po przybyciu do ogrodu zoologicznego w niewytłumaczalny sposób wskoczył do fosy otaczającej wybieg dla lwów, znajdujący się kilka metrów poniżej platformy widokowej. Jego nagły skok i głośny hałas wywołały zamęt wśród zwiedzających. Gorączkowo próbowali oni namówić Mukesha do powrotu. On jednak brnął dalej. Naoczni świadkowie i policja twierdzą, że robotnik bardzo chciał uścisnąć łapę lwa. Na szczęście zanim lwy zbliżyły się do niego, krzyki zwiedzających zwabiły opiekunów zwierząt, którzy wyciągnęli mężczyznę. Noc – zamiast z lwami – spędził w areszcie.