Muzyka - Lwów

Artykuły - Lwów (8)

 • Björk o Afryce, lwach i insektach

  Björk o Afryce, lwach i insektach

  Islandzka wokalistka Björk pracuje obecnie nad nowym albumem studyjnym. Według słów artystki, połowa oczekiwanej niecierpliwie przez fanów płyty jest już gotowa.
 • Muzyk zaatakowany przez lwa!

  Muzyk zaatakowany przez lwa!

  Brytyjki gitarzysta Russell Lissack trafił do szpitala po tym, jak w trakcie pobytu w Republice Południowej Afryki został zaatakowany przez lwa.
 • Michał Wiśniewski broni Lwa Rywina

  Michał Wiśniewski broni Lwa Rywina

  Na oficjalnej stronie zespołu Ich Troje pojawił się kolejny wpis Michała Wiśniewskiego. Tym razem lider zespołu wziął w obronę Lwa Rywina, sprawcę słynnej afery łapówkarskiej. "Facet został skazany za nic" - twierdzi Wiśniewski.
 • Maleńczuk: Cztery lwy

  Maleńczuk: Cztery lwy

  Kilka miesięcy temu Maciej Maleńczuk postanowił wskrzesić kultową formację Homo Twist. Do zespołu, który we wcześniejszym wcieleniu był triem, tym razem zaprosił basistę Titusa z Acid Drinkres i dwóch perkusistów: Tomasza Dominika i Jakuba Rutkowskiego. O nowym składzie personalnym Homo Twist Maleńczuk opowiedział w rozmowie z INTERIA.PL.
 • Natasha Bedingfield chce lwa

  Natasha Bedingfield chce lwa

  Natasha Bedingfield, mieszkająca w Wielkiej Brytanii piosenkarka, wciąż pozostaje samotna. W opinii wokalistki, ten stan rzeczy może trwać bardzo długo...
 • Lwie serce Saxon

  Lwie serce Saxon

  Legenda heavy metalu, brytyjska grupa Saxon, którą za kilka miesięcy ponownie zobaczymy na koncercie w Polsce, wymyśliła wreszcie tytuł dla swojej nowej płyty. Następczyni "Killing Ground" zatytułowana będzie "Lionsheart". Premiera przewidziana została na 20 września.
 • Robbie Williams lwem

  Robbie Williams lwem

  Robbie Williams został lwem w nowym filmie telewizyjnym, produkowanym przez BBC. Popularny wokalista nie pojawia się jednak na ekranie, a jedynie udzieli swego głosu jednej z występujących postaci.
 • Muzycy dla ofiar tragedii we Lwowie

  Muzycy dla ofiar tragedii we Lwowie

  W najbliższą niedzielę, 4 sierpnia, w Krakowie, na boisku WKS Wawel przy ulicy Bronowickiej, odbędzie się specjalny koncert charytatywny na rzecz pomocy ofiarom tragedii we Lwowie. Zagrają m.in. krakowskie grupy Skangur i Kulturka oraz gwiazda wieczoru - Natalia Kukulska.