Motoryzacja - Lwów

Artykuły - Lwów (6)

 • Szpanerskie coupe spod znaku lwa

  Szpanerskie coupe spod znaku lwa

  Peugeot 407 coupe to jeszcze jeden niepraktyczny, ale budzący pożądliwe spojrzenia samochód.
 • Były sobie dwa lwy...

  Były sobie dwa lwy...

  Który ładniejszy? Rzecz gustu. Który starszy? To widać na pierwszy rzut oka, choć trzeba przyznać, że sylwetka peugeota 406 pomyślnie przeszła próbę czasu i wciąż może się podobać. Auto jest zgrabne, smukłe i lekkie. Jego następca, oznaczony przez producenta liczbą 407, wydaje się znacznie masywniejszy.
 • Drapieżnik spod znaku lwa

  Drapieżnik spod znaku lwa

  Na pytanie jakie marki kojarzą się z luksusem, trwałością i niezawodnością samochodu, słyszymy zazwyczaj o Audi, BMW i Mercedesach.
 • "Dzikie" land rovery?

  "Dzikie" land rovery?

  Tajemnicza skrzynia z napisem "Dzikie zwierzęta", z której dochodziły ryki lwów, wywołała duże zamieszanie w pewnym niemieckim mieście, zanim okazało się, że całe zajście było częścią zaplanowanej wcześniej kampanii reklamowej, podała agencja informacyjna Reuters, powołując się na przedstawicieli niemieckiej policji.
 • Okazje Lwa

  Okazje Lwa

  W nowym tysiącleciu nabywcy samochodów są o wiele bardziej świadomi i szukają jakości oraz bezpieczeństwa. Takie są współczesne wymagania klientów, dotyczące samochodów używanych. Klienci są również lepiej poinformowani, a zatem bardziej kompetentni, świadomi oraz wykazują szczególną wiedzę jeśli dochodzi do zakupu, co należy wziąźć pod uwagę. Biorąc pod uwagę wszystkie te fakty Peugeot Polska wprowadził nowy Program Samochodów Używanych "OKAZJE LWA używany - gwarantowany". Program ten oparty został na międzynarodowych doświadczeniach marki.
 • Motoryzacja na Ukrainie

  Motoryzacja na Ukrainie

  Pomimo kryzysu na Ukrainie z roku na rok zwiększa się ilość sprzedawanych samochodów. Jeszcze kilka lat temu jedno auto przypadało na 15 rodzin. Obecnie już co dziesiąta ukraińska rodzina posiada własne cztery kółka. W większości są to jednak auta stare. Aż 80 procent samochodów to pojazdy wyprodukowane przed laty w byłym Związku Radzieckim. Wśród nich najwięcej jest wiekowych ład, wołg i zaparożców. Widać to zresztą na zdjęciach reportera INTERIA.PL, który kilka dni temu odwiedził Lwów.