Fakty - luksus

Artykuły - Luksus (5)

 • ​Czy luksus jest niemoralny?

  ​Czy luksus jest niemoralny?

  1. Zaprojektuj efektowną butelkę kojarzącą się z luksusem i nowoczesnością. 2. Nalej do niej wody o właściwościach zbliżonych do kranówki. 3. Sprzedawaj po 20 złotych jako luksusową wodę mineralną. 4. Ciesz się wielkim sukcesem biznesowym. 5. Samemu kupuj taką wodę. Otaczanie się atrybutami prestiżu przybiera czasem formy żałosne i groteskowe.
 • Kipiąca barokiem rezydencja ukraińskiego prokuratora

  Kipiąca barokiem rezydencja ukraińskiego prokuratora

  Kolejna rezydencja zajęta przez ukraińskich aktywistów. Tym razem przejęto dom odwołanego prokuratora generalnego Wiktora Pszonki. Jak widać na opublikowanych w internecie zdjęciach, w środku znajduje się wiele cennych przedmiotów. Wystrój kipi natomiast od barokowych zdobień i złoconych elementów.
 • W Wiedniu zapanowała moda na luksus

  W Wiedniu zapanowała moda na luksus

  W Wiedniu, który stał się celem wypraw bogaczy z krajów arabskich, Rosji i Azji, zapanowała moda na luksus, który ma przyciągnąć jeszcze więcej zamożnych turystów.
 • Luksus dla rządowej agencji

  Urzędnicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, podlegającej Ministerstwu Gospodarki i zajmującej się wdrażaniem funduszy unijnych, będą jeździli na kontrole tak luksusowymi autami jak audi A6 czy saab - zapowiada "Rzeczpospolita".
 • Miasto globalnie dostępne

  Bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego miasta i w promieniu 20 kilometrów wokół niego - taki luksus mają mieszkańcy Bielska Białej, którzy zakupią specjalną antenę. To pierwsze takie miasto w Polsce.