menway - luksus

Artykuły - Luksus (8)

 • RAV4, Land Cruiser czy Hilux, czyli jakie auto z napędem 4x4 wybrać?

  RAV4, Land Cruiser czy Hilux, czyli jakie auto z napędem 4x4 wybrać?

  Samochody z napędem 4x4 pozwalają sprawnie poruszać się niezależnie od pory roku, pogody, rodzaju i stanu nawierzchni. Nic dziwnego, że tak chętnie są wybierane nie tylko przez miłośników off-roadu, ale wszystkich tych, którym zdarza się jeździć po zniszczonym asfalcie i polnych drogach. Prezentujemy mały ranking samochodów z napędem na 4 koła, znajdujących się w ofercie japońskiej marki Toyota. Znajdziemy w niej crossovery, SUV-y, a także rasowe auta 4x4 - pickupy i terenówki.
 • 7 gadżetów dla obrzydliwie bogatych

  7 gadżetów dla obrzydliwie bogatych

  ​Są tacy, którym nie starcza "do pierwszego", oszczędni i tacy, którzy nie wiedzą... na co jeszcze wydać posiadane pieniądze. Chociaż przez chwilę popatrzmy na świat oczyma tych ostatnich. Co można kupić, kiedy to nie trzeba martwić się o stan konta?
 • Bell 525 Relentless: Bezpardonowe powietrzne biuro

  Bell 525 Relentless: Bezpardonowe powietrzne biuro

  Macie wolne 15 milionów "zielonych" i znudziło wam się biuro, w którym prowadzicie interesy? Oderwijcie się od ziemi - i to dosłownie. Producent śmigłowców Bell ma dla was wyjątkowe rozwiązanie.
 • Fortuna - jacht króla Hiszpanii szuka nowego właściciela

  Fortuna - jacht króla Hiszpanii szuka nowego właściciela

  Jacht króla Hiszpanii Juana Carlosa, który abdykował 2 czerwca br., został wystawiony na sprzedaż. Przewiduje się, że nowy nabywca będzie musiał zapłacić za tę luksusową jednostkę pływającą 19 mln euro.
 • Tam na narty wybierzesz się tylko z milionem w kieszeni

  Tam na narty wybierzesz się tylko z milionem w kieszeni

  Położone we francuskich Alpach Courchevel, zimą cieszy się tak wielką popularnością, jak Lazurowe Wybrzeże latem. Ten jeden z najbardziej prestiżowych kurortów narciarskich jest mekką dla milionerów. Piwa za mniej niż kilkadziesiąt złotych raczej tam nie kupisz.
 • "Się gra, się ma", czyli jak to jest być obrzydliwie bogatym

  "Się gra, się ma", czyli jak to jest być obrzydliwie bogatym

  Inwestor, zawodowy pokerzysta, kaskader, a przy okazji facet pokazujący całemu światu, co tak naprawdę znaczy słynne powiedzenie: "Kto bogatemu zabroni?". Poznajcie Dana Bilzeriana - mężczyznę, którego życie prawdopodobnie chcielibyście prowadzić.
 • 20-tonowy pałac na kołach. Oto szczyt luksusu!

  20-tonowy pałac na kołach. Oto szczyt luksusu!

  ​Zapomnij o luksusie na kołach, który znałeś do tej pory. To, co zobaczysz teraz, nakrywa czapką Maybachy, Bentleye, Maserati i całą resztę. Przed tobą 20-tonowy miniaturowy pałac na kołach. Prawdziwe arcydzieło austriackich inżynierów.
 • Luksus prawdziwie męski

  Luksus prawdziwie męski

  Wśród "zabawek" prawdziwego mężczyzny, wieczne pióro zajmuje miejsce zaraz po samochodzie i zegarku - twierdzi Wojciech Bazarnik z Centrum Piór. - To idealny prezent dla mężczyzny.