Gry - Łukasz

Artykuły - Łukasz (7)

 • Kolejny polski SingStar zapowiedziany

  Kolejny polski SingStar zapowiedziany

  Sony Computer Entertainment Polska przygotowało nową polską edycję znanej serii karaoke, SingStar, która trafi na PlayStation 2 i 3. Mowa tu Polskich Hitach 2.
 • GOG szykuje coś mocnego

  GOG szykuje coś mocnego

  Jeśli myślicie, że dodanie do katalogu gier takich hitów, jak Blood Rayne czy Psychonautus to szczyt możliwości GOG.com, jesteście w błędzie. Ekipa przygotowuje coś jeszcze mocniejszego!
 • Brąz dla polskiego sapera

  Brąz dla polskiego sapera

  Na Międzynarodowych Mistrzostwach w Sapera w Budapeszcie nasz reprezentant ? Łukasz Malinowski wywalczył trzecie miejsce.
 • City Interactive otwiera nowe studio developerskie

  City Interactive otwiera studio deweloperskie w Rzeszowie. Kierowanie nowym oddziałem firmy obejmie Robert Ożóg oraz Łukasz Pisarek, współwłaściciele do niedawna istniejącej firmy Detalion Art. Oddział w Rzeszowie usytuowany jest na Rynku Starego Miasta. W tym momencie zespół pracuje nad pierwszą grą przygodową produkcji City Interactive. Nowe studio deweloperskie zostało utworzone na podstawie włączenia firmy Detalion Art do City Interactive, największego producenta gi
 • Polacy walczą w Korei!

  Sponsorowany przez firmę Pentagram klan e-sportowy Team Pentagram, w składzie: Filip "Neo" Kubski, Łukasz "LUq" Wnęk, Adam "ruloN" Wiśniewski, Wiktor "TaZ" Wojtas oraz Zbigniew "zibi" Rudnicki, odleciał do Korei na drugą edycję rozgrywek WEG 2005, która potrwa 6 tygodni. Zespół został zaproszony przez organizatorów jako jeden z najlepszych teamów Counter-Strike na świecie. Liga World e-Sports Games to ogromne przedsięwzięcie, będące odpowiedzią Azji na amerykańską ligę Cyb
 • Konkurs Grand Theft Auto III

 • Konkurs Jagged Alliance 2.5