Łukasz Zagrobelny

Artykuły - Łukasz Zagrobelny (43)

Zdjęcia - Łukasz Zagrobelny (73)

 • muzyka.interia.pl
  Ewelina Flinta obchodzi 35. urodziny
 • muzyka.interia.pl
  Łukasz Zagrobelny bawi się muzyką
 • muzyka.interia.pl
  Łukasz Zagrobelny bawi się muzyką
 • muzyka.interia.pl
  Łukasz Zagrobelny bawi się muzyką
 • muzyka.interia.pl
  Łukasz Zagrobelny bawi się muzyką
 • muzyka.interia.pl
  Łukasz Zagrobelny bawi się muzyką

Filmy - Łukasz Zagrobelny (14)

 • Czy Łukasz Zagrobelny zjadł Snickersa?

  Na finałową kreację w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Łukasz Zagrobelny wybrał Eltona Johna. - On jest absolutnie ikoną. Jest znakomitym kompozytorem i pianistą - stwierdził, a potem zaprezentował słynne „Sacrifice”. Czy udało mu się zmierzyć z brytyjską legendą?
 • Łukasz Zagrobelny o występie w programie ,,Twoja twarz brzmi znajomo"

  Zagrobelny jest zdania, że udział w programie to największe wyzwanie z jakim musiał się zmierzyć w czasie swojej scenicznej działalności.
 • Katarzyna Zielińska nagrywa płytę. Pracuje też nad recitalem żydowskim

  Katarzyna Zielińska, znana m.in. z serialu „Barwy Szczęścia”, zamierza stworzyć album studyjny z piosenkami ze spektakli muzycznych wystawianych w Teatrze Roma. Oprócz tego aktorka pracuje nad recitalem żydowskim. – Pracujemy nad wydaniem płyty z piosenkami ze spektaklu „Sofia de Magico” oraz „Berlin, czwarta rano”. Utwory nigdzie nie były rejestrowane, a widzowie cały czas się o nie dopytują. Warto więc je utrwalić, zwłaszcza że było to od dawna moje marzenie - wyjaśnia aktorka. Płyta z piosenkami ze spektakli nie jest ostatnim muzycznym przedsięwzięciem aktorki. Zielińska zamierza stworzyć recital żydowski wraz z Łukaszem Zagrobelnym. Gwiazda już od szkoły średniej obcuje z językiem jidysz i wychowała się na recitalach Sławy Przybylskiej oraz Leona Kozłowskiego. – Pracuję także nad jeszcze jednym projektem muzycznym. To również spełnienie moich marzeń, a chodzi o projekt recitalu żydowskiego, który będzie powstawał we współpracy z Łukaszem Zagrobelnym. Nie będą to typowe pieśni żydowskie. W recitalu znajdą się utwory między innymi Leonarda Cohena i Gershwina - ujawnia artystka.
 • Łukasz Zagrobelny tym razem symfonicznie

  Przed paroma dniami zakończyły się ostatnie prace nad najnowszą płytą Łukasza Zagrobelnego pt. „Symfonicznie”. Jest to zapis koncertu, który odbył się we wrześniu 2012 w studiu koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. Koncert był nagrodą od Programu Pierwszego Polskiego Radia, jaką na ostatnim festiwalu Opolskim zdobyła piosenka Łukasza „Ja tu zostaję”. Wokalista sam wybrał utwory na ten wieczór, sięgając zarówno po najbardziej popularne, jak i po takie, które nigdy nie były grane w radiu i rzadko na koncertach, ale jego zdaniem mogłyby zabłysnąć w nowej, symfonicznej oprawie.