Łukasz Trałka

Artykuły - Łukasz Trałka (109)

 • PKO Ekstraklasa. Kręta droga Warty Poznań do elity

  PKO Ekstraklasa. Kręta droga Warty Poznań do elity

  W czerwcu 1995 roku piłkarze poznańskiej Warty spadli z ówczesnej pierwszej ligi. Na powrót do elity klub musiał czekać 25 lat, w piątek drużyna Piotra Tworka po wygranej w Grodzisku Wielkopolskim w barażu nad Radomiakiem (2:0), świętowała awans do ekstraklasy.
 • I liga. Trałka: Cieszymy się z lidera, ale zachowujemy spokój

  I liga. Trałka: Cieszymy się z lidera, ale zachowujemy spokój

  Piłkarze poznańskiej Warty po niedzielnym zwycięstwie nad Chojniczanką Chojnice 2-0 wrócili na pozycję lidera 1. ligi. - Cieszymy się, że jesteśmy znów liderem, ale zachowujemy spokój - przyznał po spotkaniu pomocnik gospodarzy Łukasz Trałka.
 • 1. liga. Trałka w Warcie. "To dwa różne światy"

  1. liga. Trałka w Warcie. "To dwa różne światy"

  - W pierwszych dniach w szatni mówię do chłopaków, że może jakiś remoncik by się tu przydał. A oni, że szatnia właśnie jest po remoncie. Po tygodniu człowiek jednak wchodzi tutaj, jest stąd i przyzwyczaja się do wszystkiego. Można się z takiej sytuacji pośmiać i nawet coś wyciągnąć - mówi Łukasz Trałka, który Lecha Poznań zamienił na pierwszoligową Wartę. I opowiada o kulisach podjęcia takiej decyzji.
 • I liga. Łukasz Trałka piłkarzem Warty Poznań

  I liga. Łukasz Trałka piłkarzem Warty Poznań

  Były kapitan Lecha Poznań, 35-letni Łukasz Trałka, podpisał umowę z pierwszoligową Wartą Poznań. – Nie będę wymyślał okrągłych słów, jest tu taka fajna ekipa, swojska banda – mówi piłkarz, który w przypadku braku atrakcyjnych finansowo ofert zagranicznych chciał pozostać w Poznaniu. I jak twierdzi, w Warcie zapewne zakończy karierę.
 • Lech Poznań. Łukasz Trałka zostanie w stolicy Wielkopolski?

  Lech Poznań. Łukasz Trałka zostanie w stolicy Wielkopolski?

  Były kapitan Lecha Poznań, 35-letni Łukasz Trałka, może nadal grać w Poznaniu. Jest szansa, że Lecha Poznań zamieni na pierwszoligową Wartę, z którą rozpoczął właśnie treningi.
 • Lech - Lechia. Byli mistrzami, żegnają się z Lechem

  Lech - Lechia. Byli mistrzami, żegnają się z Lechem

  Dziesięciu piłkarzy Lecha Poznań po raz ostatni zagra dziś przy ul. Bułgarskiej. Dwaj zasłużeni gracze, mistrzowie Polski, nie doczekają się jednak uroczystego pożegnania na murawie. Bramkarz Jasmin Burić uważa, że z Poznaniem żegna się godnie: - Odchodzę z jakimś stylem, kibice skandowali ostatnio moje imię i nazwisko, a to dla zawodnika jest coś.
 • Lech - Pogoń 3-2. Bez Trałki "Kolejorz" stracił środek

  Lech - Pogoń 3-2. Bez Trałki "Kolejorz" stracił środek

  Mamy trzy punkty, wszystko inne idzie na bok - mówił po spotkaniu z Pogonią Szczecin trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw.
 • Lech - Górnik 0-3. Trałka zawsze widział pozytywy. Teraz ma problem

  Lech - Górnik 0-3. Trałka zawsze widział pozytywy. Teraz ma problem

  Idąc tutaj myślałem i starałem się szukać jakichś pozytywów. A po takim meczu, po takim wyniku, ciężko jest coś mądrego i fajnego powiedzieć - mówił po spotkaniu z Górnikiem Zabrze pomocnik Lecha Poznań Łukasz Trałka.
 • Wisła Kraków - Lech 0-1. Trałka: Z trenerem Nawałką czeka nas fajna praca

  Wisła Kraków - Lech 0-1. Trałka: Z trenerem Nawałką czeka nas fajna praca

  Lech Poznań wygrał trzecie spotkanie z rzędu i wskoczył na podium Ekstraklasy. - Współpraca z trenerem Nawałką układa się naprawdę dobrze - przyznaje pomocnik Łukasz Trałka.
 • Lech Poznań - Korona Kielce. Łukasz Trałka: Kibice wrócili i to jest zupełnie inna gra

  Lech Poznań - Korona Kielce. Łukasz Trałka: Kibice wrócili i to jest zupełnie inna gra

  - Chcieliśmy pokazać, że każdy walczy dla tego Lecha i każdy chce zostawić serce na boisku. Dzisiaj kibice wrócili i to zupełnie inna gra jest z dopingiem i bez dopingu, dwa zupełnie inne mecze. Inaczej człowiek żyje na boisku, inaczej gra i się czuje – mówił po spotkaniu z Koroną Kielce kapitan Lecha Poznań Łukasz Trałka.

Filmy - Łukasz Trałka (25)