Łukasz Simlat

Artykuły - Łukasz Simlat (20)

 • Kuba Wojewódzki przesadził? Łukasz Simlat chciał wyjść z programu

  Kuba Wojewódzki przesadził? Łukasz Simlat chciał wyjść z programu

  Łukasz Simlat był ostatnio gościem Kuby Wojewódzkiego. Aktor, który od lat pilnie strzeże swojego prywatnego życia i stroni od publicznych wystąpień - poza tymi związanymi z zawodowymi obowiązkami, zdecydował się na udział we wtorkowym show. Opowiedział o swoich ostatnich osiągnięciach, jak np. pracy przy filmach "(Nie)znajomi" czy "Boże Ciało". Jednak w pewnym momencie zrobiło się dość niezręcznie, po kolejnym żarcie prowadzącego Simlat wstał i ruszył w stronę wyjścia.
 • Łukasz Simlat: Bez tezy

  Łukasz Simlat: Bez tezy

  "On mówi do powracającej do niego żony, że chce, żeby tu z nim była, ale jej nie zna, bo przez dwa lata od jej zaginięcia przeżył to i to. Takie wyznanie już wystarczająco go broni, bo oznacza, że on nie pauzował przez dwa lata, tylko pikował w swoim prywatnym koszmarze" - mówi Łukasz Simlat o swojej kreacji w "Fudze" Agnieszki Smoczyńskiej.
 • Łukasz Simlat w roli okrutnego Niemca

  Łukasz Simlat w roli okrutnego Niemca

  Większość aktorów, którzy wystąpili w historycznej superprodukcji "Kamerdyner", wzdychało w trakcie realizacji: "Chwilo, trwaj!". Z kolei Łukasz Simlat, grający schwarzcharakter, szeptał: "Chwilo, kończ się!".
 • ​KFF: Kowalewski i Simlat w roli ojca i syna

  ​KFF: Kowalewski i Simlat w roli ojca i syna

  Krzysztof Kowalewski oraz Łukasz Simlat zagrali przejmujące role ojca i syna w krótkometrażowym filmie fabularnym Alka Pietrzaka "Ja i mój tata". Film walczy o nagrody w międzynarodowym konkursie krótkometrażowym oraz konkursie polskim trwającego obecnie 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.
 • Łukasz Simlat: Lewą ręką do prawego ucha

  Łukasz Simlat: Lewą ręką do prawego ucha

  Postacie, w które się wciela, nigdy nie są jednoznaczne. Może dlatego widzowie lubią go, nawet gdy gra bohaterów negatywnych.
 • "Amok": Kościukiewicz, Simlat i Wichłacz na planie

  "Amok": Kościukiewicz, Simlat i Wichłacz na planie

  We Wrocławiu trwają zdjęcia do najnowszego filmu Kasi Adamik. W "Amoku" główne role grają: Mateusz Kościukiewicz ("Disco polo"), Łukasz Simlat ("Moje córki krowy") i Zofia Wichłacz ("Miasto44").
 • Łukasz Simlat jako Jan Karski w spektaklu telewizji TVP2

  Łukasz Simlat jako Jan Karski w spektaklu telewizji TVP2

  Łukasz Simlat wcielił się w postać Jana Karskiego w spektaklu telewizyjnym TVP2 w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz.
 • Najnowszy film Magdaleny Piekorz ukończony

  Najnowszy film Magdaleny Piekorz ukończony

  Najnowszy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" opowiada o trudnej relacji dorosłej kobiety z nadopiekuńczą matką. Mimo że każde spotkanie kobiet kończy się awanturą, bohaterki nie potrafią bez siebie żyć. Łukasz Simlat wciela się w rolę męża głównej bohaterki, a Ewa Wiśniewska gra nadopiekuńczą matkę.

Zdjęcia - Łukasz Simlat (28)

Filmy - Łukasz Simlat (6)

 • Łukasz Simlat w nowym filmie Piekorz

  Najnowszy film Magdaleny Piekorz „Zbliżenia” opowiada o trudnej relacji dorosłej kobiety z nadopiekuńczą matką. Mimo że każde spotkanie kobiet kończy się awanturą, bohaterki nie potrafią bez siebie żyć. Łukasz Simlat wciela się w rolę męża głównej bohaterki, a Ewa Wiśniewska gra nadopiekuńczą matkę.
 • "Ixjana. Z piekła rodem"

  Marek jest przystojnym i niezwykle utalentowanym pisarzem. Pewnej nocy udaje się na bal organizowany przez ekscentrycznego milionera. Pod wpływem zbyt dużej ilości alkoholu połączonego z lekami psychotropowymi Marek traci przytomność. Kiedy budzi się następnego dnia, wie tylko jedno – zabił swojego najlepszego przyjaciela – Artura. Resztę wspomnień z tego wieczoru okrywa gęsta mgła tajemnicy...
 • Poznajcie Teatr STUDIO w nowej odsłonie

  Dla Teatru Studio sezon 2012/2013 to całkowicie nowe rozdanie. Od września dyrektorem artystycznym teatru została Agnieszka Glińska. Zmienił się zespół aktorski, identyfikacja wizualna teatru oraz charakter działającej przy nim galerii. Do zespołu artystycznego, w którym pozostali m.ni. Ewa Błaszczyk, Monika Obara, Stanisław Brudny czy Mirosław Zbrojewicz, dołączyli również Monika Krzywkowska, Dorota Landowska, Joanna Szczepkowska, Marcin Bosak, Grzegorz Daukszewicz, Łukasz Simlat, Krzysztof Stroiński, Krzysztof Stelmaszyk i inni. To tylko niektóre nazwiska. Poznajcie wszystkich. Obejrzycie film. Zapraszamy. Do zobaczenia w STUDIO.
 • Próba spektaklu „Anna Karenina”

  Spektakl "Anna Karenina" w reżyserii Pawła Szkotaka otwiera nowy sezon teatralny w warszawskim Teatrze Studio. Ta - jedna z najgłośniejszych powieści Lwa Tołstoja, która już wielokrotnie była wystawiana i zekranizowana - tym razem ma zupełnie inną, bardziej współczesną postać. W tytułowej roli zobaczymy Natalię Rybicką. Na scenie pojawią się także Krzysztof Stelmaszyk, Łukasz Simlat i Mirosław Zbrojewicz.