Łukasz Kadziewicz

Artykuły - Łukasz Kadziewicz (43)

Zdjęcia - Łukasz Kadziewicz (16)

Filmy - Łukasz Kadziewicz (12)

 • LM siatkarzy. Łukasz Kadziewicz przed finałem Ligi Mistrzów: ZAKSA jest w rytmie meczowym (POLSAT SPORT). Wideo

  W załączonym materiale wideo rozmowa Bożeny Pieczko z Łukaszem Kadziewiczem. W sobotę Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra z Itas Trentino w finale siatkarskiej Ligi Mistrzów. Początek meczu o godz. 20.30. Transmisja w Polsacie Sport.
 • Ninja Warrior Polska od kulis. To trzeba zobaczyć

  Najlepsi prowadzący, znani sportowcy, zacięta rywalizacja, adrenalina na najwyższym poziomie, sportowa nieprzewidywalność i niezwykłe ludzkie historie! Jak wygląda największe sportowe telewizyjne show na świecie od środka? Aleksandra Szutenberg zabiera Państwa za kulisy trzeciej edycji NINJA WARRIOR Polska! Tego nie da się opisać, to trzeba po prostu zobaczyć! Bo jak wyobrazić sobie tarzana w szatni hali sportowej, Spidermana wcinającego karaczany, jak odżywkę przed startem, czy akordeonistę w podeszłym wieku, który okazuje się niesamowicie sprawnym sportowcem! W materiale zza kulis także ciekawostki techniczne dotyczące produkcji, dobrze znani widzom Polsatu Sport komentatorzy – Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski w ferworze walki i aktywni sportowcy, jak Róża Gumienna, Ewa Piątkowska, czy Dominik Zadora tuż przed wyjściem na nieznany tor! To Was nie przekonuje? Zmysłowa Karolina Gilon, kobiety NINJA i zabójczo przystojni – Łukasz Kadziewicz, Rafał Maślak i Rafał Jonkisz też tam będą! A to wszystko tylko tło do zaciętej sportowej rywalizacji niezwykłych wojowników! Kulisy NINJA WARRIOR Polska w materiale wideo!
 • Łukasz Kadziewicz trafiony piłką przed meczem PlusLigi (POLSAT SPORT). Wideo

  Łukasz Kadziewicz został trafiony piłką podczas rozgrzewki przed spotkaniem Jastrzębski Węgiel – Verva Warszawa Orlen Paliwa. "Zębów nie zjadłem na siatkówce, ale mało co ich nie straciłem!" - przyznał komentator Polsatu Sport.
 • Łukasz Kadziewicz typowuje piątkę w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu (POLSAT SPORT). WIDEO

  Najlepsza piątka w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2020 Roku zdaniem Łukasza Kadziewicza.