Łukasz Jemioł

Artykuły - Łukasz Jemioł (6)

 • Jemioł skomentował doniesienia o wtargnięciu komornika

  Jemioł skomentował doniesienia o wtargnięciu komornika

  Łukasz Jemioł jest jednym z najpopularniejszych polskich projektantów. Gwiazdy kochają jego kreacje, a na pokazach Jemioła po prostu trzeba się pokazać.
 • Łukasz Jemioł: Z Hanną Lis zaskoczymy wszystkich

  Łukasz Jemioł: Z Hanną Lis zaskoczymy wszystkich

  ​Łukasz Jemioł twierdzi, że udział w programie "Azja Express" umocnił jego przyjaźń z Hanną Lis. Dzięki ekstremalnym warunkom lepiej poznali swoje słabości i emocje. Projektant widział już pierwszy odcinek i uważa, że nowe show telewizji TVN ogląda się jak najlepszej klasy film przygodowy.
 • Łukasz Jemioł​ o "Azja Express"

  Łukasz Jemioł​ o "Azja Express"

  Łukasz Jemioł jest zachwycony gościnnością mieszkańców Azji Południowo-Wschodniej. Twierdzi, że chciałby przenieść tę pozytywną energię do Polski, gdzie ludzie są mniej otwarci, skupieni przede wszystkim na pogoni za pieniądzem. Projektant uważa, że udział w "Azja Express" był dla niego przygodą życia, podczas której doświadczył niesamowitych, choć często bardzo skrajnych emocji.
 • Łukasz Jemioł Kids - nowa linia ubrań

  Łukasz Jemioł Kids - nowa linia ubrań

  Łukasz Jemioł Kids - tak nazywa się pierwsza linia ubrań dla dzieci w wieku 3-7 lat stworzona przez Łukasza Jemioła z okazji 10-lecia. Limitowaną linię będzie można kupić tylko przez 14 dni, a jej premiera odbędzie się 21 sierpnia.
 • T-shirty Łukasza Jemioła dla Nature the World

  T-shirty Łukasza Jemioła dla Nature the World

  Jeden z czołowych polskich projektantów mody Łukasz Jemioł dołączył do grona osób, wspierających projekt "Nurture the World" w Polsce i zaprojektował koszulkę: "Nurture t-shirt by Łukasz Jemioł".
 • 7 wcieleń Euphorii

  7 wcieleń Euphorii

  Perfumy Euphoria Calvin Klein są kultowym zapachem marki. Od siedmiu lat odnoszą sukcesy na całym świecie. W Polsce również znajdują rzesze wielbicieli. Co sześć i pół minuty sprzedaje się jeden flakon zapachu z linii Euphoria.

Filmy - Łukasz Jemioł (13)

 • Łukasz Jemioł: Byliśmy z Hanną Lis dobrym teamem

  ​Łukasz Jemioł twierdzi, że udział w programie "Azja Express" umocnił jego przyjaźń z Hanną Lis. Dzięki ekstremalnym warunkom lepiej poznali swoje słabości i emocje.
 • Łukasz Jemioł​ o "Azja Express"

  Łukasz Jemioł jest zachwycony gościnnością mieszkańców Azji Południowo-Wschodniej. Projektant uważa, że udział w programie "Azja Express" był dla niego przygodą życia, podczas której doświadczył niesamowitych, choć często bardzo skrajnych emocji.
 • Zaskakująca kolekcja Łukasza Jemioła

  Łukasz Jemioł pokusił się o stworzenie mini-kolekcji na specjalną imprezę jednej z polskich firm. Kolekcji tym bardziej niezwykłej, że nie prezentowanej przez zawodowe modelki...
 • Skarpetki do sandałów: obciach czy trend?

  Brak obycia, a może wręcz przeciwnie - świadectwo znajomości najnowszych trendów? Co sądzić o panach, którzy latem dumnie prezentują połączenie skarpetek i sandałów? O to, a także o inne "modowe grzechy", zapytaliśmy projektanta Łukasza Jemioła.