Łukasz Jemioł

Artykuły - Łukasz Jemioł (6)

 • Jemioł skomentował doniesienia o wtargnięciu komornika

  Jemioł skomentował doniesienia o wtargnięciu komornika

  Łukasz Jemioł jest jednym z najpopularniejszych polskich projektantów. Gwiazdy kochają jego kreacje, a na pokazach Jemioła po prostu trzeba się pokazać.
 • Łukasz Jemioł: Z Hanną Lis zaskoczymy wszystkich

  Łukasz Jemioł: Z Hanną Lis zaskoczymy wszystkich

  ​Łukasz Jemioł twierdzi, że udział w programie "Azja Express" umocnił jego przyjaźń z Hanną Lis. Dzięki ekstremalnym warunkom lepiej poznali swoje słabości i emocje. Projektant widział już pierwszy odcinek i uważa, że nowe show telewizji TVN ogląda się jak najlepszej klasy film przygodowy.
 • Łukasz Jemioł​ o "Azja Express"

  Łukasz Jemioł​ o "Azja Express"

  Łukasz Jemioł jest zachwycony gościnnością mieszkańców Azji Południowo-Wschodniej. Twierdzi, że chciałby przenieść tę pozytywną energię do Polski, gdzie ludzie są mniej otwarci, skupieni przede wszystkim na pogoni za pieniądzem. Projektant uważa, że udział w "Azja Express" był dla niego przygodą życia, podczas której doświadczył niesamowitych, choć często bardzo skrajnych emocji.
 • Łukasz Jemioł Kids - nowa linia ubrań

  Łukasz Jemioł Kids - nowa linia ubrań

  Łukasz Jemioł Kids - tak nazywa się pierwsza linia ubrań dla dzieci w wieku 3-7 lat stworzona przez Łukasza Jemioła z okazji 10-lecia. Limitowaną linię będzie można kupić tylko przez 14 dni, a jej premiera odbędzie się 21 sierpnia.
 • T-shirty Łukasza Jemioła dla Nature the World

  T-shirty Łukasza Jemioła dla Nature the World

  Jeden z czołowych polskich projektantów mody Łukasz Jemioł dołączył do grona osób, wspierających projekt "Nurture the World" w Polsce i zaprojektował koszulkę: "Nurture t-shirt by Łukasz Jemioł".
 • 7 wcieleń Euphorii

  7 wcieleń Euphorii

  Perfumy Euphoria Calvin Klein są kultowym zapachem marki. Od siedmiu lat odnoszą sukcesy na całym świecie. W Polsce również znajdują rzesze wielbicieli. Co sześć i pół minuty sprzedaje się jeden flakon zapachu z linii Euphoria.

Filmy - Łukasz Jemioł (16)

 • Łukasz Jemioł: Byliśmy z Hanną Lis dobrym teamem

  ​Łukasz Jemioł twierdzi, że udział w programie "Azja Express" umocnił jego przyjaźń z Hanną Lis. Dzięki ekstremalnym warunkom lepiej poznali swoje słabości i emocje.
 • Łukasz Jemioł​ o "Azja Express"

  Łukasz Jemioł jest zachwycony gościnnością mieszkańców Azji Południowo-Wschodniej. Projektant uważa, że udział w programie "Azja Express" był dla niego przygodą życia, podczas której doświadczył niesamowitych, choć często bardzo skrajnych emocji.
 • Maja Sablewska w futrze z lumpeksu

  Łukasz Jemioł zaprezentował swoją najnowszą kolekcję wiosna-lato 2013. Na pokaz przyszła m.in. Maja Sablewska. A w czym? Zobaczcie.
 • Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

  15 listopada Łukasz Jemioł zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2013. Na pokazie licznie pojawiły się gwiazdy polskiego show-biznesu. Wśród nich m.in.: Daria Widawska, Michał Piróg, Maja Sablewska, Magdalena Schejbal, Dorota Gardias i Sonia Bohosiewicz.