łukasz jakóbiak

Artykuły - łukasz jakóbiak (12)

 • Koniec programu "20m2". Łukasz Jakóbiak tłumaczy swą decyzję

  Koniec programu "20m2". Łukasz Jakóbiak tłumaczy swą decyzję

  Łukasz Jakóbiak, twórca popularnego programu "20m2", ogłosił zakończenie swojej działalności. "Pragnę podziękować Wam z całych sił za wspólnie przeżyty, piękny czas" - napisał na swym profilu społecznościowym.
 • Łukasz Jakóbiak zdradził, jak zarabia na życie

  Łukasz Jakóbiak zdradził, jak zarabia na życie

  Łukasz Jakóbiak jest mówcą motywacyjnym i szkoleniowcem. Rozpoznawalność przyniósł mu autorski program pt. "20m2", w którym rozmawia z gwiazdami.
 • Łukasz Jakóbiak: nienawidziłem siebie i ludzi

  Łukasz Jakóbiak: nienawidziłem siebie i ludzi

  Łukasz Jakóbiak przyznał, że w przeszłości miał problemy emocjonalne. Czy już sobie z nimi poradził?
 • Dlaczego Łukasz Jakóbiak zmienił swoje życie?

  Dlaczego Łukasz Jakóbiak zmienił swoje życie?

  Łukasz Jakóbiak jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Jego optymizm i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych, przysparzają mu zarówno fanów, jak i wrogów.
 • Łukasz Jakóbiak: rezygnuje z kariery?

  Łukasz Jakóbiak: rezygnuje z kariery?

  Łukasz Jakóbiak zdobył popularność dzięki autorskiemu programowi "20m2", w którym przeprowadzał wywiady ze znanymi osobami.
 • Hollywoodzki aktor zachwyca się Dodą

  Hollywoodzki aktor zachwyca się Dodą

  Hollywoodzki aktor Ryan Reynolds w rozmowie z polskim youtuberem Łukaszem Jakóbiakiem wypytywał prowadzącego show "20m2" - "Kim jest ta piękna blond dziewczyna w wannie pijąca szampana?". Mowa o Dodzie, która wzięła udział w jednym z programów Jakóbiaka.
 • Make Life Harder w 20m2 Łukasza: Żałujemy, że pokazaliśmy twarze

  Make Life Harder w 20m2 Łukasza: Żałujemy, że pokazaliśmy twarze

  Na początku nikt nie wiedział, kim są dwaj hejterzy z internetu. W końcu Make Life Harder zdecydowali się pokazać twarze i nie do końca potoczyło się to tak, jak chcieli. O tym i o innych życiowych mądrościach opowiedzieli w kawalerce Łukasza.
 • Duży w Maluchu: Łukasz Jakóbiak

  Duży w Maluchu: Łukasz Jakóbiak

  Filip Nowobilski dał poprowadzić swojego białego Malucha innemu słynnemu twórcy internetowego wideo. Zobaczcie jak za kierownicą Fiata 126p wypadł Łukasz Jakóbiak, autor "20 m2 Łukasza"
 • Jerzy Owsiak w 20m2 Łukasza. Wylicytuj udział w programie!

  Jerzy Owsiak w 20m2 Łukasza. Wylicytuj udział w programie!

  W najbliższym odcinku 20m2 Łukasza gościem będzie Jerzy Owsiak, twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. XXII finał WOŚP wspiera również Łukasz Jakóbiak, który przekazał na aukcję możliwość wystąpienia w 20m2 Łukasza!
 • Nie ma rzeczy niemożliwych, czyli jak umówić się z Lady Gagą

  Nie ma rzeczy niemożliwych, czyli jak umówić się z Lady Gagą

  Łukasz Jakóbiak, twórca i prowadzący popularny program 20m2 Łukasza od dłuższego czasu udowadnia, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Opowiada on jak spełniać swoje marzenia i zdobywać wydawałoby się nieosiągalne szczyty, którym w jego przypadku było spotkanie ze światową megagwiazdą muzyki pop, Lady Gagą.